Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Miskolci Egyetem | O | V, 60 - 130 | 0 - 1 |
TAKÁCS Dániel (20) (Miskolci Egyetem) |
TAKÁCS Dániel (8) (Miskolci Egyetem) |
TÓTH Bence (10) (Miskolci Egyetem) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nemes Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Szegedi RSC | I | V, 94 - 76 | 0 - 2 |
HORVÁTH Róbert (26) (Szegedi RSC) |
CSIRPÁK Patrik Tibor (12) (Debreceni Medikus SE) |
MAYER Ákos (3) (Szegedi RSC) |
Aréna: JGYPK Topolya sori Sportcsarnok | Játékvezetők: Vadász Csaba, Nyilas István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | NKE SE | I | GY, 47 - 55 | 1 - 2 |
KOVÁCS Gábor Gergely (18) (Debreceni Medikus SE) |
CSIRPÁK Patrik Tibor (17) (Debreceni Medikus SE) |
DUDÁS Máté (5) (Debreceni Medikus SE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Oláh Márk, Németh Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Debreceni Egyetem | O | V, 64 - 112 | 1 - 3 |
NEMES Dániel Zsolt (16) (Debreceni Egyetem) |
SZŰCS Bence (13) (Debreceni Egyetem) |
SZŰCS Máté (6) (Debreceni Egyetem) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Hegedűs Imre, Nemes Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | EKE Eger | O | V, 68 - 95 | 1 - 4 |
PAPP Bendegúz Szilárd (22) (EKE Eger) |
SZICSÁK Bence (10) (EKE Eger) |
VERES Dávid (6) (EKE Eger) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nemes Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | I | V, 98 - 79 | 1 - 5 |
GÁSPÁR Balázs (22) (Nyíregyházi Egyetemi SE) |
GÁSPÁR Balázs (11) (Nyíregyházi Egyetemi SE) |
DUDÁS Máté (9) (Debreceni Medikus SE) |
Aréna: Nyíregyházi Főiskola | Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | ELTE BEAC | O | GY, 61 - 50 | 2 - 5 |
CZIMER Máté (17) (ELTE BEAC) |
MAYER Patrick (14) (ELTE BEAC) |
VESZPRÉMY Zoltán (5) (Debreceni Medikus SE) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nemes Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | TFSE | I | V, 122 - 64 | 2 - 6 |
ARMAGHANI Ármin (27) (TFSE) |
PINTÉR Dávid (11) (TFSE) |
KIRÁLY Zalán (9) (TFSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Bagi Bálint, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Debreceni Egyetem | I | V, 103 - 69 | 2 - 7 |
CSOMOR Péter (26) (Debreceni Egyetem) |
FÁBIÁN Szabolcs (11) (Debreceni Egyetem) |
NEMES Dániel Zsolt (6) (Debreceni Egyetem) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nemes Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Miskolci Egyetem | I | V, 129 - 53 | 2 - 8 |
TAKÁCS Dániel (31) (Miskolci Egyetem) |
ORLICZKI Bence Barnabás (14) (Miskolci Egyetem) |
TÓTH Bence (12) (Miskolci Egyetem) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Szegedi RSC | O | GY, 85 - 74 | 3 - 8 |
HORVÁTH Róbert (25) (Szegedi RSC) |
JÁHNI Bence (23) (Szegedi RSC) |
CSIRPÁK Patrik Tibor (6) (Debreceni Medikus SE) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nemes Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | NKE SE | O | GY, 76 - 69 | 4 - 8 |
BARANYI Péter Balázs (26) (NKE SE) |
VESZPRÉMY Zoltán (12) (Debreceni Medikus SE) |
MÉSZÁROS Bálint (5) (NKE SE) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | EKE Eger | I | V, 102 - 52 | 4 - 9 |
SZICSÁK Bence (30) (EKE Eger) |
SZICSÁK Bence (10) (EKE Eger) |
VERES Dávid (10) (EKE Eger) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Sörlei Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | O | V, 90 - 127 | 4 - 10 |
VASKÓ György (44) (Nyíregyházi Egyetemi SE) |
BUS Iván Krisztián (16) (Nyíregyházi Egyetemi SE) |
BUS Iván Krisztián (13) (Nyíregyházi Egyetemi SE) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | ELTE BEAC | I | GY, 60 - 62 | 5 - 10 |
KOVÁCS Gábor Gergely (30) (Debreceni Medikus SE) |
MAYER Patrick (14) (ELTE BEAC) |
MOLNÁR Alex (3) (ELTE BEAC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Gaál István, Polonkai Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | TFSE | O | V, 78 - 111 | 5 - 11 |
KATONA József Bence (29) (TFSE) |
FÜLÖP László Botond (10) (TFSE) |
HORVÁTH Gergely László (6) (TFSE) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Hegedűs Imre |