Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | ELTE BEAC | I | GY, 49 - 84 | 1 - 0 |
ASSZú Ádám (19) (Debreceni Egyetem) |
MAYER Patrick (15) (ELTE BEAC) |
TISZA Bálint Attila (6) (Debreceni Egyetem) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Sentényi Barna, Molnár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Debreceni Medikus SE | I | GY, 64 - 112 | 2 - 0 |
NEMES Dániel Zsolt (16) (Debreceni Egyetem) |
SZŰCS Bence (13) (Debreceni Egyetem) |
SZŰCS Máté (6) (Debreceni Egyetem) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Hegedűs Imre, Nemes Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | NKE SE | O | GY, 128 - 29 | 3 - 0 |
ASSZú Ádám (37) (Debreceni Egyetem) |
SZŰCS Bence (8) (Debreceni Egyetem) |
SZŰCS Máté (10) (Debreceni Egyetem) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | TFSE | I | GY, 79 - 81 | 4 - 0 |
NAGY Botond Ágoston (33) (TFSE) |
KATONA József Bence (9) (TFSE) |
NAGY Benedek Ágost (6) (TFSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Makrai Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Miskolci Egyetem | O | GY, 105 - 101 | 5 - 0 |
LIPPAI Szabolcs (37) (Miskolci Egyetem) |
MONTAI Márton (9) (Miskolci Egyetem) |
SZANYI Róbert (6) (Miskolci Egyetem) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Szegedi RSC | O | GY, 122 - 73 | 6 - 0 |
CSOMOR Péter (25) (Debreceni Egyetem) |
MAYER Ákos (8) (Szegedi RSC) |
POLLÁK Balázs István (6) (Debreceni Egyetem) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | I | V, 85 - 76 | 6 - 1 |
CZURA Attila (37) (Nyíregyházi Egyetemi SE) |
OLÁH Zoltán (14) (Nyíregyházi Egyetemi SE) |
BUS Iván Krisztián (7) (Nyíregyházi Egyetemi SE) |
Aréna: Nyíregyházi Főiskola | Játékvezetők: Zalai Ákos István, Bene Szilárd Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | EKE Eger | I | GY, 70 - 73 | 7 - 1 |
KOZÁK Márton (27) (Debreceni Egyetem) |
SZICSÁK Bence (12) (EKE Eger) |
ILLÉS Balázs (3) (EKE Eger) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Debreceni Medikus SE | O | GY, 103 - 69 | 8 - 1 |
CSOMOR Péter (26) (Debreceni Egyetem) |
FÁBIÁN Szabolcs (11) (Debreceni Egyetem) |
NEMES Dániel Zsolt (6) (Debreceni Egyetem) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nemes Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | NKE SE | I | GY, 61 - 73 | 9 - 1 |
ASSZú Ádám (23) (Debreceni Egyetem) |
BARANYI Péter Balázs (15) (NKE SE) |
POLGÁRI Bence (4) (NKE SE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Sentényi Barna, Czupi Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | ELTE BEAC | O | GY, 100 - 33 | 10 - 1 |
ASSZú Ádám (19) (Debreceni Egyetem) |
MAYER Patrick (9) (ELTE BEAC) |
SZŰCS Máté (9) (Debreceni Egyetem) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Szegedi RSC | I | GY, 61 - 89 | 11 - 1 |
KOZÁK Bertalan (27) (Debreceni Egyetem) |
JÁHNI Bence (11) (Szegedi RSC) |
POLLÁK Balázs István (2) (Debreceni Egyetem) |
Aréna: JGYPK Topolya sori Sportcsarnok | Játékvezetők: Vadász Csaba, Tóth Cecília |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Miskolci Egyetem | I | V, 90 - 73 | 11 - 2 |
LIPPAI Szabolcs (28) (Miskolci Egyetem) |
GÁSPÁR Mátyás (13) (Debreceni Egyetem) |
TAKÁCS Dániel (7) (Miskolci Egyetem) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, ifj. Marton Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | O | GY, 100 - 92 | 12 - 2 |
CZURA Attila (30) (Nyíregyházi Egyetemi SE) |
GÁSPÁR Mátyás (9) (Debreceni Egyetem) |
BUS Iván Krisztián (9) (Nyíregyházi Egyetemi SE) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | EKE Eger | O | GY, 92 - 73 | 13 - 2 |
KOZÁK Márton (15) (Debreceni Egyetem) |
KOZÁK Márton (9) (Debreceni Egyetem) |
CSABÁK Balázs (6) (EKE Eger) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | TFSE | O | GY, 100 - 97 | 14 - 2 |
ARMAGHANI Ármin (46) (TFSE) |
FÉLIX Ákos (12) (TFSE) |
CSOMOR Péter (7) (Debreceni Egyetem) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám László |