Műsor - 2018. október 29. 19:50
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló NKE SENKE SE I GY, 55 - 85 1 - 0 VASKÓ György (17)
(Nyíregyházi Egyetemi SE)
KOVÁTS Bence (14)
(NKE SE)
VASKÓ György (8)
(Nyíregyházi Egyetemi SE)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Bagi Bálint, Bátovszky Zsolt
Műsor - 2018. november 5. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló TFSETFSE O GY, 85 - 66 2 - 0 ARMAGHANI Ármin (21)
(TFSE)
GÁSPÁR Balázs (10)
(Nyíregyházi Egyetemi SE)
BUS Iván (10)
(Nyíregyházi Egyetemi SE)
Aréna: Nyíregyházi Főiskola Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba
Műsor - 2018. november 12. 19:20
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló ELTE BEACELTE BEAC I GY, 43 - 77 3 - 0 GÁSPÁR Balázs (16)
(Nyíregyházi Egyetemi SE)
GÁSPÁR Balázs (9)
(Nyíregyházi Egyetemi SE)
OLÁH Zoltán (3)
(Nyíregyházi Egyetemi SE)
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Jankovics Viktor Zsolt
Műsor - 2018. november 26. 18:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Szegedi RSCSzegedi RSC I GY, 80 - 91 4 - 0 MAYER Ákos (37)
(Szegedi RSC)
MAYER Ákos (22)
(Szegedi RSC)
KOVÁCS József (5)
(Szegedi RSC)
Aréna: JGYPK Topolya sori Sportcsarnok Játékvezetők: Vadász Csaba, Nyilas István
Műsor - 2018. december 3. 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Debreceni Medikus SEDebreceni Medikus SE O GY, 98 - 79 5 - 0 GÁSPÁR Balázs (22)
(Nyíregyházi Egyetemi SE)
GÁSPÁR Balázs (11)
(Nyíregyházi Egyetemi SE)
DUDÁS Máté (9)
(Debreceni Medikus SE)
Aréna: Nyíregyházi Főiskola Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba
Műsor - 2018. december 10. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló EKE EgerEKE Eger I GY, 87 - 95 6 - 0 VARGA Imre (28)
(EKE Eger)
VARGA Imre (12)
(EKE Eger)
VARGA Imre (5)
(EKE Eger)
Aréna: Eszterházy Csarnok Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Sörlei Attila
Műsor - 2019. január 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Debreceni EgyetemDebreceni Egyetem O GY, 85 - 76 7 - 0 CZURA Attila (37)
(Nyíregyházi Egyetemi SE)
OLÁH Zoltán (14)
(Nyíregyházi Egyetemi SE)
BUS Iván (7)
(Nyíregyházi Egyetemi SE)
Aréna: Nyíregyházi Főiskola Játékvezetők: Zalai Ákos István, Bene Szilárd Csaba
Műsor - 2019. február 11. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló NKE SENKE SE O GY, 121 - 52 8 - 0 OLÁH Zoltán (20)
(Nyíregyházi Egyetemi SE)
OLÁH Zoltán (13)
(Nyíregyházi Egyetemi SE)
BUS Iván (8)
(Nyíregyházi Egyetemi SE)
Aréna: Nyíregyházi Főiskola Játékvezetők: Gergely Csaba, Zalai Ákos István
Műsor - 2019. február 18. 20:20
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló TFSETFSE I GY, 80 - 100 9 - 0 CZURA Attila (33)
(Nyíregyházi Egyetemi SE)
OLÁH Zoltán (11)
(Nyíregyházi Egyetemi SE)
BUS Iván (13)
(Nyíregyházi Egyetemi SE)
Aréna: TF E-terem Játékvezetők: Németh Patrik, Molnár Tamás
Műsor - 2019. február 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló ELTE BEACELTE BEAC O GY, 98 - 66 10 - 0 VASKÓ György (30)
(Nyíregyházi Egyetemi SE)
BUS Iván (10)
(Nyíregyházi Egyetemi SE)
BUS Iván (12)
(Nyíregyházi Egyetemi SE)
Aréna: Nyíregyházi Főiskola Játékvezetők: Gergely Csaba, Zalai Ákos István
Műsor - 2019. március 11. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Miskolci EgyetemMiskolci Egyetem O GY, 101 - 73 11 - 0 CZURA Attila (30)
(Nyíregyházi Egyetemi SE)
TAKÁCS Dániel (10)
(Miskolci Egyetem)
BUS Iván (11)
(Nyíregyházi Egyetemi SE)
Aréna: Nyíregyházi Főiskola Játékvezetők: Gergely Csaba, Zalai Ákos István
Műsor - 2019. március 19. 19:50
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Debreceni Medikus SEDebreceni Medikus SE I GY, 90 - 127 12 - 0 VASKÓ György (44)
(Nyíregyházi Egyetemi SE)
BUS Iván (16)
(Nyíregyházi Egyetemi SE)
BUS Iván (13)
(Nyíregyházi Egyetemi SE)
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
Műsor - 2019. március 25. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló EKE EgerEKE Eger O GY, 97 - 87 13 - 0 BUS Iván (25)
(Nyíregyházi Egyetemi SE)
HORVÁTH Róbert (8)
(EKE Eger)
ILLÉS Balázs (6)
(EKE Eger)
Aréna: Nyíregyházi Főiskola Játékvezetők: Gergely Csaba, Zalai Ákos István
Műsor - 2019. április 1. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Debreceni EgyetemDebreceni Egyetem I V, 100 - 92 13 - 1 CZURA Attila (30)
(Nyíregyházi Egyetemi SE)
GÁSPÁR Mátyás (9)
(Debreceni Egyetem)
BUS Iván (9)
(Nyíregyházi Egyetemi SE)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
Műsor - 2019. április 5. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Szegedi RSCSzegedi RSC O GY, 96 - 77 14 - 1 VIDA Zoltán (23)
(Nyíregyházi Egyetemi SE)
GÁSPÁR Balázs (13)
(Nyíregyházi Egyetemi SE)
BUS Iván (9)
(Nyíregyházi Egyetemi SE)
Aréna: Nyíregyházi Főiskola Játékvezetők: Gergely Csaba, Zalai Ákos István
Műsor - 2019. április 9. 20:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Miskolci EgyetemMiskolci Egyetem I GY, 96 - 99 15 - 1 BUS Iván (31)
(Nyíregyházi Egyetemi SE)
GÁSPÁR Balázs (9)
(Nyíregyházi Egyetemi SE)
TAKÁCS Dániel (13)
(Miskolci Egyetem)
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok Játékvezetők: Sörlei Attila, Vaszi Ádám

Megyei szövetségek