Műsor - 2018. november 22. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
4. forduló | Nyíradonyi VVTK |
O |
GY, 85 - 61
|
1 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Nemes Gábor |
Műsor - 2018. november 26. 19:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
5. forduló | Ziccer |
I |
GY, 55 - 72
|
2 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Torzsa Péter, Nemes Gábor |
Műsor - 2018. december 6. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
6. forduló | Ziccer U20 |
O |
GY, 75 - 64
|
3 - 0 |
HORAI Krisztián (22) (Ziccer U20)
|
-
|
-
|
Aréna: Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola |
Játékvezetők: Nemes Gábor, Szűcs Balázs |
Műsor - 2019. január 10. 18:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
8. forduló | DIFE KK |
O |
GY, 61 - 59
|
4 - 0 |
FÜLÖP Patrik Norman (22) (DIFE KK)
|
-
|
-
|
Aréna: Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola |
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Torzsa Péter |
Műsor - 2019. január 17. 19:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
9. forduló | DEAC Öregfiúk |
I |
V, 81 - 65
|
4 - 1 |
KRASZNAI Norbert (22) (DEAC Öregfiúk)
|
-
|
-
|
Aréna: Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Nemes Gábor |
Műsor - 2019. január 24. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
10. forduló | Debreceni 12-ek |
I |
V, 62 - 59
|
4 - 2 |
RÁCZ András János (27) (Debreceni 12-ek)
|
-
|
-
|
Aréna: Bocskai István Általános Iskola |
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László |
Műsor - 2019. január 31. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
11. forduló | 3vs3 |
O |
GY, 86 - 61
|
5 - 2 |
BARABÁSI István (23) (3vs3)
|
-
|
-
|
Aréna: Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nemes Gábor |
Műsor - 2019. február 15. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
13. forduló | Nyíradonyi VVTK |
I |
V, 76 - 57
|
5 - 3 |
PÁLKERTI Norbert (29) (Nyíradonyi VVTK)
|
-
|
-
|
Aréna: Harangi Imre Rendezvénycsarnok |
Játékvezetők: Torzsa Péter, Kiss Gabriella |
Műsor - 2019. február 21. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
14. forduló | Ziccer |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola |
Játékvezetők: Torzsa Péter, Kiss Gabriella |
Műsor - 2019. február 28. 18:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
15. forduló | Ziccer U20 |
I |
V, 41 - 40
|
6 - 4 |
VEZENDI Szabolcs (12) (Ziccer U20)
|
-
|
-
|
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Torzsa Péter, Kisházi Béla Kálmán |
Műsor - 2019. március 7. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
16. forduló | Hajdúböszörményi TE |
O |
V, 69 - 74
|
6 - 5 |
TÁLYAI Péter (24) (Hajdúböszörményi TE)
|
-
|
-
|
Aréna: Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola |
Játékvezetők: Nemes Gábor, Szűcs Sándor |
Műsor - 2019. március 13. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
17. forduló | DIFE KK |
I |
GY, 44 - 73
|
7 - 5 |
BALOGH Balázs Imre (15) (Hajdúhadházi KK)
|
-
|
-
|
Aréna: Sportcsarnok (Derecske) |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor |
Műsor - 2019. március 28. 19:50
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
2. forduló | 3vs3 |
I |
GY, 45 - 64
|
8 - 5 |
GYÖRFI Sándor (17) (Hajdúhadházi KK)
|
-
|
-
|
Aréna: Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László |
Műsor - 2019. április 4. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
1. forduló | Debreceni 12-ek |
O |
V, 91 - 109
|
8 - 6 |
JAKAB Tibor István (31) (Debreceni 12-ek)
|
-
|
-
|
Aréna: Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola |
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László |
Műsor - 2019. április 10. 18:30
Műsor - 2019. április 18. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
18. forduló | DEAC Öregfiúk |
O |
GY, 76 - 65
|
9 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Torzsa Péter |
Műsor - 2019. május 2. 18:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
19. forduló | Ziccer U20 |
I |
V, 73 - 68
|
9 - 8 |
GYÖRFI Sándor (27) (Hajdúhadházi KK)
|
-
|
-
|
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Szűcs Balázs |
Műsor - 2019. május 10. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
20. forduló | Ziccer U20 |
O |
GY, 68 - 48
|
10 - 8 |
VEZENDI Szabolcs (19) (Ziccer U20)
|
-
|
-
|
Aréna: Bocskai István Általános Iskola |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Balázs |
Műsor - 2019. május 30. 19:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
22. forduló | Debreceni 12-ek |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Bocskai István Általános Iskola |
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László |
Műsor - 2019. június 4. 18:30
Műsor - 2019. június 20. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
24. forduló | DEAC Öregfiúk |
I |
V, 51 - 50
|
10 - 10 |
B. TÓTH Csaba (20) (DEAC Öregfiúk)
|
-
|
-
|
Aréna: Bocskai István Általános Iskola |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Torzsa Péter |