Műsor - 2018. október 14. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
2. forduló | Unitef-Céh |
O |
V, 61 - 79
|
0 - 1 |
SZATMÁRI Ákos (25) (BKGDSE Senior)
|
-
|
-
|
Aréna: Batthyány Kázmér Gimnázium |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Koncsag Csaba |
Műsor - 2018. november 4. 12:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
3. forduló | Kisbojtár |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Horváth Péter |
Műsor - 2018. november 15. 20:40
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
4. forduló | Powear-TNT |
I |
V, 84 - 50
|
1 - 2 |
SZATMÁRI Ákos (22) (BKGDSE Senior)
|
-
|
-
|
Aréna: Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: László Zsolt, Mocsai László |
Műsor - 2018. november 25. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
5. forduló | Külker SC |
O |
V, 82 - 86
|
1 - 3 |
TÓTH Sándor (29) (Külker SC)
|
-
|
-
|
Aréna: Batthyány Kázmér Gimnázium |
Játékvezetők: László Zsolt, Mocsai László |
Műsor - 2018. december 6. 20:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
6. forduló | Bontó |
I |
V, 70 - 57
|
1 - 4 |
ERŐS Csaba (21) (Bontó)
|
-
|
-
|
Aréna: Hajós Alfréd Általános Iskola |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Magyar Zoltán |
Műsor - 2018. december 9. 19:00
Műsor - 2018. december 16. 12:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
8. forduló | Chemol |
I |
GY, 42 - 60
|
3 - 4 |
GEDEI Tibor (15) (BKGDSE Senior)
|
-
|
-
|
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Schäffer Béla Róbert, Horváth Péter |
Műsor - 2019. január 13. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
9. forduló | BLSE |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Batthyány Kázmér Gimnázium |
Játékvezetők: Nagy István, Bárány Levente |
Műsor - 2019. február 2. 09:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
11. forduló | Unitef-Céh |
I |
GY, 60 - 80
|
5 - 4 |
SZATMÁRI Ákos (25) (BKGDSE Senior)
|
-
|
-
|
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola |
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Mocsai László |
Műsor - 2019. február 10. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
12. forduló | Kisbojtár |
O |
GY, 81 - 73
|
6 - 4 |
SZATMÁRI Ákos (24) (BKGDSE Senior)
|
-
|
-
|
Aréna: Batthyány Kázmér Gimnázium |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, László Zsolt |
Műsor - 2019. február 17. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
13. forduló | Powear-TNT |
O |
V, 58 - 82
|
6 - 5 |
TUZA Zsigmond (16) (Powear-TNT)
|
-
|
-
|
Aréna: Batthyány Kázmér Gimnázium |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, László Zsolt |
Műsor - 2019. február 22. 20:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
14. forduló | Külker SC |
I |
GY, 78 - 79
|
7 - 5 |
GEDEI Tibor (33) (BKGDSE Senior)
|
-
|
-
|
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Nagy István |
Műsor - 2019. március 10. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
15. forduló | Bontó |
O |
GY, 91 - 80
|
8 - 5 |
ERŐS Csaba (32) (Bontó)
|
-
|
-
|
Aréna: Batthyány Kázmér Gimnázium |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Bárány Levente |
Műsor - 2019. március 23. 08:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
16. forduló | BEAC Öregfiúk |
I |
GY, 78 - 92
|
9 - 5 |
SZATMÁRI Ákos (28) (BKGDSE Senior)
|
-
|
-
|
Aréna: BEAC Sporttelep |
Játékvezetők: Gaál István, Mocsai László |
Műsor - 2019. március 31. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
17. forduló | Chemol |
O |
GY, 80 - 61
|
10 - 5 |
SZATMÁRI Ákos (35) (BKGDSE Senior)
|
-
|
-
|
Aréna: Batthyány Kázmér Gimnázium |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Matics Sándor |
Műsor - 2019. április 9. 19:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
18. forduló | BLSE |
I |
GY, 72 - 89
|
11 - 5 |
SZÁNTÓ Péter (26) (BLSE)
|
-
|
-
|
Aréna: Egressy Gábor Szakközépiskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Schäffer Béla Róbert |
Műsor - 2019. május 8. 20:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
19. forduló | Külker SC |
I |
V, 68 - 60
|
11 - 6 |
GEDEI Tibor (23) (BKGDSE Senior)
|
-
|
-
|
Aréna: Tungsram Csarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Nagy István |
Műsor - 2019. május 15. 18:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
19. forduló | Unitef-Céh |
I |
V, 82 - 75
|
11 - 7 |
DR. TORMA Péter (20) (Unitef-Céh)
|
-
|
-
|
Aréna: Arany János Gimnázium |
Játékvezetők: Mocsai László, Koncsag Csaba |
Műsor - 2019. május 20. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
19. forduló | Bontó |
O |
V, 60 - 69
|
11 - 8 |
GEDEI Tibor (23) (BKGDSE Senior)
|
-
|
-
|
Aréna: Batthyány Kázmér Gimnázium |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Bárány Levente |
Műsor - 2019. május 28. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
19. forduló | Powear-TNT |
O |
V, 51 - 84
|
11 - 9 |
TUZA Zsigmond (22) (Powear-TNT)
|
-
|
-
|
Aréna: Batthyány Kázmér Gimnázium |
Játékvezetők: Nagy István, László Zsolt |