Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | BEAC Öregfiúk | I | GY, 55 - 63 | 1 - 0 |
SEBESTYÉN Tibor (20) (Külker SC) |
- | - |
Aréna: BEAC Sporttelep | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Győri Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | BLSE | O | GY, 69 - 60 | 2 - 0 |
IGAZ Bálint Gergely (23) (BLSE) |
- | - |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Schäffer Béla Róbert, Koncsag Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Chemol | I | GY, 48 - 72 | 3 - 0 |
TÓTH Sándor (28) (Külker SC) |
- | - |
Aréna: Magyar Gyula Kertészeti SzKI | Játékvezetők: Mocsai László, Bárány Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | BKGDSE Senior | I | GY, 82 - 86 | 4 - 0 |
TÓTH Sándor (29) (Külker SC) |
- | - |
Aréna: Batthyány Kázmér Gimnázium | Játékvezetők: László Zsolt, Mocsai László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Unitef-Céh | O | GY, 84 - 60 | 5 - 0 |
SPÁTH Csaba (19) (Külker SC) |
- | - |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Józsa András Junior, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Powear-TNT | I | GY, 65 - 69 | 6 - 0 |
DOMIÁN Zsolt (20) (Powear-TNT) |
- | - |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál István, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Kisbojtár | O | GY, 81 - 67 | 7 - 0 |
SPÁTH Csaba (23) (Külker SC) |
- | - |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Gaál István, Horváth Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Bontó | O | V, 51 - 63 | 7 - 1 |
SPÁTH Csaba (17) (Külker SC) |
- | - |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Goda László, Nagy Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | BEAC Öregfiúk | O | GY, 86 - 62 | 8 - 1 |
SPÁTH Csaba (27) (Külker SC) |
- | - |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Magyar Zoltán, László Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | BLSE | I | GY, 66 - 100 | 9 - 1 |
SPÁTH Csaba (47) (Külker SC) |
- | - |
Aréna: Egressy Gábor Szakközépiskola | Játékvezetők: Schäffer Béla Róbert, Szőke Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Chemol | O | GY, 76 - 45 | 10 - 1 |
SPÁTH Csaba (27) (Külker SC) |
- | - |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Nagy István, Bárány Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | BKGDSE Senior | O | V, 78 - 79 | 10 - 2 |
GEDEI Tibor (33) (BKGDSE Senior) |
- | - |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Nagy István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Unitef-Céh | I | GY, 62 - 85 | 11 - 2 |
SPÁTH Csaba (38) (Külker SC) |
- | - |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Powear-TNT | O | V, 66 - 79 | 11 - 3 |
TUZA Zsigmond (26) (Powear-TNT) |
- | - |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Józsa András Junior, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Kisbojtár | I | GY, 55 - 81 | 12 - 3 |
SPÁTH Csaba (23) (Külker SC) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Horváth Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Bontó | I | GY, 41 - 42 | 13 - 3 |
CZIFFRA Csaba Zsolt (15) (Bontó) |
- | - |
Aréna: Hajós Alfréd Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, Nagy István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Unitef-Céh | I | GY, 65 - 77 | 14 - 3 |
SPÁTH Csaba (35) (Külker SC) |
- | - |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Hartai Tamás, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | BKGDSE Senior | O | GY, 68 - 60 | 15 - 3 |
GEDEI Tibor (23) (BKGDSE Senior) |
- | - |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Bagi Bálint, Nagy István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Bontó | O | V, 51 - 54 | 15 - 4 |
MOGYORÓSI Gergely (20) (Bontó) |
- | - |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Goda László, Nagy István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Powear-TNT | I | V, 76 - 56 | 15 - 5 |
TUZA Zsigmond (22) (Powear-TNT) |
- | - |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, Mocsai László |