Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Szabadtéri SE | I | GY, 42 - 59 | 1 - 0 |
MARKÓ Péter Ádám (16) (Semi Pro) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Bózsó Gábor, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Cap City Crew | O | V, 65 - 75 | 1 - 1 |
MENTES Máté (24) (Cap City Crew) |
- | - |
Aréna: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium | Játékvezetők: Nagy István, Bózsó Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | István Öregfiúk | I | GY, 59 - 72 | 2 - 1 |
MARKÓ Péter Ádám (23) (Semi Pro) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Matics Sándor, Nagy István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Budai Bikák | O | GY, 70 - 63 | 3 - 1 |
MARKÓ Péter Ádám (17) (Semi Pro) |
- | - |
Aréna: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium | Játékvezetők: László Zsolt, Winkler Áron |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | E5vös NGRK | O | V, 69 - 81 | 3 - 2 |
MARKÓ Péter Ádám (29) (Semi Pro) |
- | - |
Aréna: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Bárány Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Hobbi SK | O | V, 54 - 64 | 3 - 3 |
VICZINA Balázs (22) (Hobbi SK) |
- | - |
Aréna: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium | Játékvezetők: Bárány Levente, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Párkány Street | I | V, 66 - 62 | 3 - 4 |
MARKÓ Péter Ádám (26) (Semi Pro) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Nagy István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Budai TriplaDupla | I | GY, 56 - 69 | 4 - 4 |
MARKÓ Péter Ádám (18) (Semi Pro) |
- | - |
Aréna: IX. kerületi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gaál Norbert, Winkler Áron |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Terézvárosi BC | I | GY, 60 - 70 | 5 - 4 |
MÁNDOKY Balázs (27) (Terézvárosi BC) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: László Zsolt Károly, Komlódi Benedek |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | SZPA-HSE Legends | I | V, 93 - 57 | 5 - 5 |
SZILÁGYI Áron (25) (SZPA-HSE Legends) |
- | - |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Szirt Lajos, Szokolainé Váradi Anetta Csilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Álló Farkasok | O | V, 65 - 66 | 5 - 6 |
VLAJK Ádám György (26) (Álló Farkasok) |
- | - |
Aréna: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Bózsó Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | ASE nemecsek | I | V, 61 - 46 | 5 - 7 |
BARSI Zoltán (19) (ASE nemecsek) |
- | - |
Aréna: ÁSE Terem | Játékvezetők: Nagy István, Schäffer Béla Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Szabadtéri SE | O | GY, 81 - 70 | 6 - 7 |
HELLI Roland (24) (Szabadtéri SE) |
- | - |
Aréna: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium | Játékvezetők: Tahin András, Bárány Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Cap City Crew | I | V, 72 - 69 | 6 - 8 |
MOLNÁR Róbert (28) (Cap City Crew) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál István, Réger Zsolt Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | István Öregfiúk | O | GY, 81 - 71 | 7 - 8 |
VARSÁNYI Balázs (18) (István Öregfiúk) |
- | - |
Aréna: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Havas Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Budai Bikák | I | V, 58 - 49 | 7 - 9 |
SZEIBERLING Máté Benni (22) (Semi Pro) |
- | - |
Aréna: ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | E5vös NGRK | I | V, 64 - 51 | 7 - 10 |
KOVÁCS Ádám (19) (Semi Pro) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy István, Horváth Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Budai TriplaDupla | O | V, 45 - 52 | 7 - 11 |
MAYER Márk Miklós (23) (Budai TriplaDupla) |
- | - |
Aréna: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Hobbi SK | I | V, 59 - 46 | 7 - 12 |
VICZINA Balázs (20) (Hobbi SK) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Schäffer Béla Róbert, Mocsai László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Párkány Street | O | V, 62 - 66 | 7 - 13 |
THEISZ Attila (24) (Párkány Street) |
- | - |
Aréna: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Kapros Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Terézvárosi BC | O | V, 55 - 59 | 7 - 14 |
SZEIBERLING Máté Benni (20) (Semi Pro) |
- | - |
Aréna: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium | Játékvezetők: Nagy István, Kapros Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | SZPA-HSE Legends | O | V, 65 - 97 | 7 - 15 |
KŐVES Gedeon (29) (SZPA-HSE Legends) |
- | - |
Aréna: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium | Játékvezetők: László Zsolt, Bárány Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Álló Farkasok | I | GY, 54 - 57 | 8 - 15 |
KOVÁCS Tamás (20) (Álló Farkasok) |
- | - |
Aréna: Babits Mihály Gimnázium | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | ASE nemecsek | O | V, 53 - 57 | 8 - 16 |
MARKÓ Péter Ádám (20) (Semi Pro) |
- | - |
Aréna: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium | Játékvezetők: Nagy István, Bujtor Péter |