Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | BLF KK/B | O | GY, 75 - 61 | 1 - 0 |
BÖRÖNTE Bence (21) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
- | - |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Bujtor Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Törekvés SE | O | GY, 72 - 48 | 2 - 0 |
ZSOLDOS Károly Levente (20) (Törekvés SE) |
- | - |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Mocsai László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | VICE KSE | I | GY, 49 - 57 | 3 - 0 |
BÖRÖNTE Bence (20) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy Viktor, Komlódi Benedek |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Budai Vasököl | O | GY, 79 - 72 | 4 - 0 |
NOVÁK Tamás (18) (Budai Vasököl) |
- | - |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Szentendrei Kinizsi | O | GY, 78 - 54 | 5 - 0 |
MARÁZ Ádám Róbert (14) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
- | - |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Matics Sándor, Mocsai László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | TFSE | I | GY, 65 - 80 | 6 - 0 |
SCHULEK Dávid (21) (TFSE) |
- | - |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | BEAC Kobak | O | GY, 80 - 51 | 7 - 0 |
BÖRÖNTE Bence (17) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
- | - |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Mocsai László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Albatrosz | I | V, 61 - 55 | 7 - 1 |
KÁSA Dániel (19) (Albatrosz) |
- | - |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Nagy László, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Piarista Öregfiúk | O | GY, 80 - 69 | 8 - 1 |
BÓDIS László (30) (Piarista Öregfiúk) |
- | - |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Mocsai László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | 7 + SC | I | GY, 58 - 75 | 9 - 1 |
NAGY Péter (28) (7 + SC) |
- | - |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Nagy László, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Iparterv | I | GY, 54 - 58 | 10 - 1 |
PILTMANN Ákos (21) (Iparterv) |
- | - |
Aréna: ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Mocsai László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | BLF KK/B | I | V, 98 - 58 | 10 - 2 |
PAJOR Dávid (21) (BLF KK/B) |
- | - |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Csoma Viktor, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | MVSE KSE | O | V, 66 - 82 | 10 - 3 |
CSEH István (26) (MVSE KSE) |
- | - |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Lövei László, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Budai Vasököl | I | V, 73 - 44 | 10 - 4 |
NOVÁK Tamás (23) (Budai Vasököl) |
- | - |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Hartai Tamás, László Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Törekvés SE | I | GY, 61 - 80 | 11 - 4 |
ZSOLDOS Károly Levente (22) (Törekvés SE) |
- | - |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Kapros Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | VICE KSE | O | GY, 64 - 51 | 12 - 4 |
BÖRÖNTE Bence (23) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
- | - |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Szőke Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Színyei KC | O | GY, 90 - 52 | 13 - 4 |
JOVANOVIC Velimir (27) (Színyei KC) |
- | - |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Gaál István, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | TFSE | O | GY, 89 - 61 | 14 - 4 |
KONDOR József Ferenc (24) (TFSE) |
- | - |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Mocsai László, Szőke Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | BEAC Kobak | I | GY, 65 - 70 | 15 - 4 |
HEDRY Zsolt (25) (BEAC Kobak) |
- | - |
Aréna: BEAC Sporttelep | Játékvezetők: Gaál István, Major Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | MVSE KSE | I | GY, 51 - 87 | 16 - 4 |
CSEH István (27) (MVSE KSE) |
- | - |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Matics Sándor, László Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Albatrosz | O | GY, 87 - 68 | 17 - 4 |
SIMON Péter Gábor (23) (Albatrosz) |
- | - |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Szentendrei Kinizsi | I | GY, 55 - 57 | 18 - 4 |
GÁL Márkó (18) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
- | - |
Aréna: MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Piarista Öregfiúk | I | V, 88 - 76 | 18 - 5 |
BÓDIS László (25) (Piarista Öregfiúk) |
- | - |
Aréna: Piarista Gimnázium | Játékvezetők: Gaál Norbert, Nagy István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | 7 + SC | O | GY, 83 - 71 | 19 - 5 |
NAGY Péter (40) (7 + SC) |
- | - |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Pohánka Balázs, László Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Iparterv | O | V, 59 - 67 | 19 - 6 |
PILTMANN Ákos (24) (Iparterv) |
- | - |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Bagi Bálint, Bárány Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Színyei KC | I | GY, 55 - 77 | 20 - 6 |
HORVÁTH Sándor (14) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy István, Szabó István |