Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Felsőház - JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE
Műsor - 2019. április 10. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 91 - 60 0 - 1 BALMAZOVIC Stefan (21)
(Falco KC)
BRUINSMA Evan John (9)
(Falco KC)
PERL Zoltán (9)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Nagy Viktor (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2019. április 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Egis KörmendEgis Körmend O V, 84 - 92 0 - 2 PITTS Damier Erik (33)
(JP Auto - JKSE)
HAMMONDS Leyton Grant (8)
(Egis Körmend)
PITTS Damier Erik (7)
(JP Auto - JKSE)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás, Fodor Attila (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2019. április 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O GY, 90 - 82 1 - 2 PITTS Damier Erik (32)
(JP Auto - JKSE)
PANTELIC Djordje (11)
(JP Auto - JKSE)
VOJVODA Dávid (5)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, Balog György Attila (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2019. április 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I V, 77 - 56 1 - 3 BUDIMIR Veljko (18)
(Pécsi VSK-VEOLIA)
PANTELIC Djordje (12)
(JP Auto - JKSE)
TAYLOR Kameron Milton Allante (7)
(Pécsi VSK-VEOLIA)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Török Róbert, Nyilas István (Fekete László)
Műsor - 2019. május 2. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O V, 57 - 78 1 - 4 REDDIC Juvonte Daquaen (21)
(Falco KC)
BRUINSMA Evan John (13)
(Falco KC)
VÁRADI Benedek (9)
(Falco KC)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Cziffra Csaba, Praksch Péter, Goda László (Balogh László György)
Műsor - 2019. május 5. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 83 - 59 1 - 5 BRBAKLIC Aleksa (18)
(JP Auto - JKSE)
BRBAKLIC Aleksa (13)
(JP Auto - JKSE)
CSORVÁSI Milán (6)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, Kulcsár Tibor (Forrai Sámuel)
Műsor - 2019. május 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I V, 85 - 68 1 - 6 PITTS Damier Erik (19)
(JP Auto - JKSE)
MALESEVIC Nikola (11)
(Szolnoki Olaj KK)
VOJVODA Dávid (10)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Pozsonyi László, Lengyel Ádám (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2019. május 15. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O V, 82 - 84 1 - 7 TAYLOR Kameron Milton Allante (32)
(Pécsi VSK-VEOLIA)
TAYLOR Kameron Milton Allante (16)
(Pécsi VSK-VEOLIA)
PANTELIC Djordje (7)
(JP Auto - JKSE)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Benczur Tamás, Tőzsér Dénes Kelemen, Rácz Zsolt Róbert (Balogh László György)

Megyei szövetségek