Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Felsőház - Falco KCFalco KC
Műsor - 2019. április 10. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE O GY, 91 - 60 1 - 0 BALMAZOVIC Stefan (21)
(Falco KC)
BRUINSMA Evan John (9)
(Falco KC)
PERL Zoltán (9)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Nagy Viktor (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2019. április 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I GY, 91 - 95 2 - 0 CIRIC Andrija (24)
(Pécsi VSK-VEOLIA)
TAYLOR Kameron Milton Allante (10)
(Pécsi VSK-VEOLIA)
GOVENS Anthony Darrin (9)
(Falco KC)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Cziffra Csaba, Pozsonyi László (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2019. április 17. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O GY, 96 - 71 3 - 0 ANDRIC Luksa (21)
(Szolnoki Olaj KK)
MILOSEVIC Nemanja (10)
(Szolnoki Olaj KK)
FRANK Áron (4)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Kapitány Gellért, Söjtöry Tamás, Kulcsár Tibor (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. április 21. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 95 - 88 3 - 1 REDDIC Juvonte Daquaen (24)
(Falco KC)
REDDIC Juvonte Daquaen (13)
(Falco KC)
BRADFORD Desonta Keylon (6)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Praksch Péter, Török Róbert (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2019. május 2. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE I GY, 57 - 78 4 - 1 REDDIC Juvonte Daquaen (21)
(Falco KC)
BRUINSMA Evan John (13)
(Falco KC)
VÁRADI Benedek (9)
(Falco KC)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Cziffra Csaba, Praksch Péter, Goda László (Balogh László György)
Műsor - 2019. május 5. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O GY, 88 - 53 5 - 1 CURRY Ronald Lee JR. (15)
(Falco KC)
BRUINSMA Evan John (10)
(Falco KC)
VÁRADI Benedek (5)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, Minár László Balázs (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2019. május 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I GY, 84 - 85 6 - 1 MILOSEVIC Nemanja (26)
(Szolnoki Olaj KK)
PERL Zoltán (9)
(Falco KC)
CURRY Ronald Lee JR. (7)
(Falco KC)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, Török Róbert (Nagy József)
Műsor - 2019. május 12. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Egis KörmendEgis Körmend O GY, 94 - 70 7 - 1 BRUINSMA Evan John (18)
(Falco KC)
PERL Zoltán (9)
(Falco KC)
GOVENS Anthony Darrin (9)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Földházi Tamás, Benczur Tamás, Frányó Péter (Fekete László)

Megyei szövetségek