Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Felsőház - Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK
Műsor - 2019. április 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O GY, 71 - 66 1 - 0 TAYLOR Kameron Milton Allante (17)
(Pécsi VSK-VEOLIA)
TAYLOR Kameron Milton Allante (14)
(Pécsi VSK-VEOLIA)
AIRINGTON Jaylin Gregory (7)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Boros Tamás, Balogh Gyula (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2019. április 17. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 96 - 71 1 - 1 ANDRIC Luksa (21)
(Szolnoki Olaj KK)
MILOSEVIC Nemanja (10)
(Szolnoki Olaj KK)
FRANK Áron (4)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Kapitány Gellért, Söjtöry Tamás, Kulcsár Tibor (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. április 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE I V, 90 - 82 1 - 2 PITTS Damier Erik (32)
(JP Auto - JKSE)
PANTELIC Djordje (11)
(JP Auto - JKSE)
VOJVODA Dávid (5)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, Balog György Attila (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2019. április 24. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Egis KörmendEgis Körmend O GY, 88 - 84 2 - 2 VOJVODA Dávid (35)
(Szolnoki Olaj KK)
ANDRIC Luksa (8)
(Szolnoki Olaj KK)
ANDRIC Luksa (10)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Tőzsér Dénes Kelemen, Nagy Viktor (Faidt Mihály)
Műsor - 2019. május 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I V, 108 - 87 2 - 3 MILOSEVIC Nemanja (26)
(Szolnoki Olaj KK)
MALESEVIC Nikola (7)
(Szolnoki Olaj KK)
AIRINGTON Jaylin Gregory (5)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, Balogh Gyula (Valovics István)
Műsor - 2019. május 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O V, 84 - 85 2 - 4 MILOSEVIC Nemanja (26)
(Szolnoki Olaj KK)
PERL Zoltán (9)
(Falco KC)
CURRY Ronald Lee JR. (7)
(Falco KC)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, Török Róbert (Nagy József)
Műsor - 2019. május 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE O GY, 85 - 68 3 - 4 PITTS Damier Erik (19)
(JP Auto - JKSE)
MALESEVIC Nikola (11)
(Szolnoki Olaj KK)
VOJVODA Dávid (10)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Pozsonyi László, Lengyel Ádám (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2019. május 15. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 88 - 68 3 - 5 PRICE Timothy Terell (21)
(Egis Körmend)
MILOSEVIC Nemanja (10)
(Szolnoki Olaj KK)
BRADFORD Desonta Keylon (6)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Praksch Péter, Boros Tamás (Bodrogváry Iván József)

Megyei szövetségek