Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Középház - Atomerőmű SEAtomerőmű SE
Műsor - 2019. április 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 100 - 86 1 - 0 HENTON La Dontae Lee (28)
(Atomerőmű SE)
SZABÓ Zsolt (14)
(Zalakerámia ZTE KK)
KOVÁCS Ákos (15)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Söjtöry Tamás, Nyilas István (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2019. április 13. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Sopron KCSopron KC O GY, 101 - 83 2 - 0 FAUST Nicholas David Jordan (26)
(Atomerőmű SE)
EILINGSFELD János (11)
(Atomerőmű SE)
KOVÁCS Ákos (13)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Praksch Péter, Török Róbert (Nagy József)
Műsor - 2019. április 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló DEACDEAC O GY, 118 - 80 3 - 0 FAUST Nicholas David Jordan (27)
(Atomerőmű SE)
AMIGO Daniel (13)
(DEAC)
RUJÁK András (9)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, Rácz Zsolt Róbert (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2019. április 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I V, 83 - 81 3 - 1 DERASIMOVIC Marko (25)
(KTE-Duna Aszfalt)
KARAHODZIC Kemal (9)
(KTE-Duna Aszfalt)
GREEN Juan'a Lanier (6)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Minár László Balázs, Kovács Nimród (Faidt Mihály)
Műsor - 2019. április 28. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I V, 93 - 85 3 - 2 WARE Dustin Benison (24)
(Zalakerámia ZTE KK)
WILLIAMS Amir Darrion (9)
(Atomerőmű SE)
THOMPSON James Bernard (7)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Győrffy Pál Attila, Ádám József (Forrai Sámuel)
Műsor - 2019. május 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Sopron KCSopron KC I GY, 112 - 119 4 - 2 WARNER Angelo Curtis (44)
(Sopron KC)
FAUST Nicholas David Jordan (14)
(Atomerőmű SE)
RUJÁK András (6)
(Atomerőmű SE)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Cziffra Csaba, Török Róbert, Nagy Viktor (Nagy József)
Műsor - 2019. május 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló DEACDEAC I V, 84 - 72 4 - 3 HENTON La Dontae Lee (20)
(Atomerőmű SE)
IVOSEV Tamás (13)
(DEAC)
DUGAT Henry (6)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Minár László Balázs, dr. Mészáros Balázs (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2019. május 11. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O GY, 92 - 69 5 - 3 KOVÁCS Ákos (21)
(Atomerőmű SE)
EILINGSFELD János (9)
(Atomerőmű SE)
KOVÁCS Ákos (5)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Boros Tamás (Páli dr. Kálmán)

Megyei szövetségek