Műsor - 2018. október 6. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | PTE-PEAC |
O |
V, 65 - 84
|
0 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kiss László Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Lovas Péter |
Műsor - 2018. október 12. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
2. forduló | FONTI-FIVE-Petőfi SE |
I |
V, 76 - 40
|
0 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Pécs, POTE csarnok |
Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián |
Műsor - 2018. október 20. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló | Zalaegerszegi KK |
O |
V, 67 - 84
|
0 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kiss László Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Szalóki Bence |
Műsor - 2018. október 26. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
4. forduló | CVSE Vulkán Fürdő |
I |
V, 95 - 70
|
0 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: CVSE-Swietelsky Aréna |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián |
Műsor - 2018. november 10. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
5. forduló | Soproni Tigrisek KE |
O |
V, 75 - 127
|
0 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kiss László Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter |
Műsor - 2018. november 17. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
6. forduló | MOGAAC |
O |
V, 85 - 113
|
0 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kiss László Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szalóki Bence |
Műsor - 2018. november 24. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
7. forduló | Dombóvári KSE |
O |
V, 87 - 117
|
0 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kiss László Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter |
Műsor - 2018. december 8. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
8. forduló | Dunaújváros |
I |
V, 92 - 85
|
0 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna |
Játékvezetők: Földi László, Simon Tamás |
Műsor - 2018. december 14. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
9. forduló | Mágusok-Zrínyi KK |
I |
V, 101 - 66
|
0 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Táncsics Gimnázium |
Játékvezetők: Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs |
Műsor - 2019. január 5. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
11. forduló | Kosárlabda Nemzeti Akadémia Pécs |
I |
V, 113 - 45
|
0 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián |
Műsor - 2019. január 18. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
12. forduló | PTE-PEAC |
I |
V, 87 - 72
|
0 - 11 |
|
-
|
-
|
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián |
Műsor - 2019. január 26. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
13. forduló | FONTI-FIVE-Petőfi SE |
O |
V, 63 - 80
|
0 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kiss László Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter |
Műsor - 2019. február 3. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
14. forduló | Zalaegerszegi KK |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert |
Műsor - 2019. február 9. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
15. forduló | CVSE Vulkán Fürdő |
O |
V, 97 - 113
|
0 - 14 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kiss László Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián |
Műsor - 2019. február 15. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
16. forduló | Soproni Tigrisek KE |
I |
V, 94 - 62
|
0 - 15 |
|
-
|
-
|
Aréna: Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs |
Műsor - 2019. március 2. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
18. forduló | Dombóvári KSE |
I |
V, 107 - 58
|
0 - 16 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szuhay-Sportközpont |
Játékvezetők: Földvári Tamás, Dr. Danka Péter |
Műsor - 2019. március 9. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
19. forduló | Dunaújváros |
O |
GY, 90 - 66
|
1 - 16 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kiss László Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovas Péter |
Műsor - 2019. március 14. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
17. forduló | MOGAAC |
I |
V, 102 - 73
|
1 - 17 |
|
-
|
-
|
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián |
Műsor - 2019. március 23. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
20. forduló | Mágusok-Zrínyi KK |
O |
V, 82 - 92
|
1 - 18 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kiss László Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Németh Sándor, Lovas Péter |
Műsor - 2019. március 30. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
21. forduló | Szombathelyi Egyetemi SE |
I |
V, 110 - 92
|
1 - 19 |
|
-
|
-
|
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földesi Ádám, Rokob Krisztián |
Műsor - 2019. április 10. 18:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
22. forduló | Kosárlabda Nemzeti Akadémia Pécs |
O |
V, 82 - 98
|
1 - 20 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kiss László Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovas Péter |
Műsor - -0001. november 30.
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
10. forduló | Szombathelyi Egyetemi SE |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Kiss László Városi Sportcsarnok |
|