Műsor - 2018. október 21. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló | CVSE Vulkán Fürdő |
O |
GY, 91 - 70
|
1 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián |
Műsor - 2018. október 28. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
4. forduló | Zalaegerszegi KK |
I |
GY, 71 - 75
|
2 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Rudasits Ákos |
Műsor - 2018. november 6. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
5. forduló | MOGAAC |
O |
GY, 81 - 66
|
3 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián |
Műsor - 2018. november 16. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
6. forduló | Soproni Tigrisek KE |
I |
V, 97 - 67
|
3 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földesi Ádám, Csák Máté Károly |
Műsor - 2018. november 21. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | FONTI-FIVE-Petőfi SE |
O |
V, 78 - 82
|
3 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence |
Műsor - 2018. november 25. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
7. forduló | Dunaújváros |
O |
GY, 137 - 48
|
4 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Csallóközi Gábor |
Műsor - 2018. november 30. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
2. forduló | PTE-PEAC |
I |
GY, 64 - 70
|
5 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Szalóki Bence |
Műsor - 2018. december 8. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
8. forduló | Dombóvári KSE |
I |
V, 71 - 48
|
5 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szuhay-Sportközpont |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián |
Műsor - 2018. december 22. 13:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
10. forduló | Mágusok-Zrínyi KK |
O |
GY, 82 - 59
|
6 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Csallóközi Gábor |
Műsor - 2019. január 5. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
11. forduló | Marcali VSzSE |
O |
GY, 113 - 45
|
7 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián |
Műsor - 2019. január 7. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
9. forduló | Szombathelyi Egyetemi SE |
I |
GY, 59 - 67
|
8 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földesi Ádám, Csák Máté Károly |
Műsor - 2019. január 18. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
12. forduló | FONTI-FIVE-Petőfi SE |
I |
V, 70 - 51
|
8 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Pécs, POTE csarnok |
Játékvezetők: Földvári Tamás, Téczely Roland Balázs |
Műsor - 2019. február 1. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
14. forduló | CVSE Vulkán Fürdő |
I |
GY, 54 - 66
|
9 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: CVSE-Swietelsky Aréna |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Dr. Lipics László |
Műsor - 2019. február 10. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
15. forduló | Zalaegerszegi KK |
O |
GY, 107 - 53
|
10 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Reisz Péter, Csallóközi Gábor |
Műsor - 2019. február 15. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
16. forduló | MOGAAC |
I |
GY, 73 - 86
|
11 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián |
Műsor - 2019. február 24. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
17. forduló | Soproni Tigrisek KE |
O |
V, 76 - 83
|
11 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Fleischmann Krisztián |
Műsor - 2019. március 3. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
18. forduló | Dunaújváros |
I |
GY, 45 - 114
|
12 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Kaposi Renátó |
Műsor - 2019. március 31. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
13. forduló | PTE-PEAC |
O |
GY, 72 - 55
|
13 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Dr. Danka Péter |
Műsor - 2019. április 10. 18:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
22. forduló | Marcali VSzSE |
I |
GY, 82 - 98
|
14 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kiss László Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovas Péter |
Műsor - 2019. április 14. 17:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
19. forduló | Dombóvári KSE |
O |
V, 51 - 54
|
14 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián |
Műsor - 2019. április 17. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
21. forduló | Mágusok-Zrínyi KK |
I |
V, 65 - 61
|
14 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Táncsics Gimnázium |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Lovas Péter |
Műsor - 2019. április 26. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
20. forduló | Szombathelyi Egyetemi SE |
O |
GY, 115 - 52
|
15 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Reisz Péter, Csallóközi Gábor |