Műsor - 2018. október 6. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | Dombóvári KSE |
I |
V, 89 - 63
|
0 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szuhay-Sportközpont |
Játékvezetők: Földvári Tamás, Fleischmann Krisztián |
Műsor - 2018. október 12. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
2. forduló | Dunaújváros |
O |
GY, 108 - 45
|
1 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: CVSE-Swietelsky Aréna |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs |
Műsor - 2018. október 21. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló | Kosárlabda Nemzeti Akadémia Pécs |
I |
V, 91 - 70
|
1 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián |
Műsor - 2018. október 26. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
4. forduló | Marcali VSzSE |
O |
GY, 95 - 70
|
2 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: CVSE-Swietelsky Aréna |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián |
Műsor - 2018. november 9. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
5. forduló | PTE-PEAC |
I |
GY, 63 - 67
|
3 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián |
Műsor - 2018. november 16. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
6. forduló | FONTI-FIVE-Petőfi SE |
O |
GY, 71 - 69
|
4 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: CVSE-Swietelsky Aréna |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs |
Műsor - 2018. november 25. 15:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
7. forduló | Szombathelyi Egyetemi SE |
I |
V, 94 - 71
|
4 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földesi Ádám, Németh Sándor |
Műsor - 2018. december 7. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
8. forduló | Mágusok-Zrínyi KK |
O |
GY, 78 - 71
|
5 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: CVSE-Swietelsky Aréna |
Játékvezetők: Dr. Lipics László, Csák Máté Károly |
Műsor - 2018. december 17. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
9. forduló | Soproni Tigrisek KE |
O |
V, 71 - 91
|
5 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: CVSE-Swietelsky Aréna |
Játékvezetők: Földesi Ádám, Németh Sándor |
Műsor - 2018. december 21. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
10. forduló | MOGAAC |
I |
GY, 61 - 74
|
6 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián |
Műsor - 2019. január 4. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
11. forduló | Zalaegerszegi KK |
O |
GY, 76 - 66
|
7 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: CVSE-Swietelsky Aréna |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs |
Műsor - 2019. január 18. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
12. forduló | Dombóvári KSE |
O |
V, 65 - 76
|
7 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: CVSE-Swietelsky Aréna |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert |
Műsor - 2019. január 26. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
13. forduló | Dunaújváros |
I |
GY, 68 - 113
|
8 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Kaposi Renátó |
Műsor - 2019. február 1. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
14. forduló | Kosárlabda Nemzeti Akadémia Pécs |
O |
V, 54 - 66
|
8 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: CVSE-Swietelsky Aréna |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Dr. Lipics László |
Műsor - 2019. február 9. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
15. forduló | Marcali VSzSE |
I |
GY, 97 - 113
|
9 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kiss László Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián |
Műsor - 2019. február 15. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
16. forduló | PTE-PEAC |
O |
GY, 72 - 56
|
10 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: CVSE-Swietelsky Aréna |
Játékvezetők: Földesi Ádám, Németh Sándor |
Műsor - 2019. február 22. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
17. forduló | FONTI-FIVE-Petőfi SE |
I |
V, 80 - 78
|
10 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Pécs, POTE csarnok |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Koncsek Balázs |
Műsor - 2019. március 8. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
19. forduló | Mágusok-Zrínyi KK |
I |
V, 85 - 48
|
10 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Táncsics Gimnázium |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs |
Műsor - 2019. március 22. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
20. forduló | Soproni Tigrisek KE |
I |
V, 98 - 70
|
10 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Csák Máté Károly |
Műsor - 2019. március 29. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
21. forduló | MOGAAC |
O |
V, 67 - 85
|
10 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: CVSE-Swietelsky Aréna |
Játékvezetők: Horváth Alajos |
Műsor - 2019. április 5. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
18. forduló | Szombathelyi Egyetemi SE |
O |
V, 74 - 96
|
10 - 11 |
|
-
|
-
|
Aréna: CVSE-Swietelsky Aréna |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos |
Műsor - 2019. április 7. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
22. forduló | Zalaegerszegi KK |
I |
V, 96 - 80
|
10 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Csák Máté Károly |