Műsor - 2018. október 6. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | Budaörsi DSE |
O |
GY, 84 - 55
|
1 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Makay Dániel József |
Műsor - 2018. október 14. 17:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
2. forduló | Közgáz SC és DSK/A |
I |
V, 98 - 57
|
1 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Rózsavölgyi Alexandra |
Műsor - 2018. október 17. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló | MAFC-Csepel |
I |
V, 77 - 74
|
1 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kazinczy Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Lövei László |
Műsor - 2018. október 25. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
4. forduló | SZPA |
O |
V, 57 - 93
|
1 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Tóth Kitti |
Műsor - 2018. november 11. 10:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
5. forduló | BLF KK |
I |
V, 66 - 58
|
1 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Matics Sándor, Nagy-Pál Petra |
Műsor - 2018. november 17. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
6. forduló | KKS DSE |
O |
V, 64 - 72
|
1 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Tóth Kitti |
Műsor - 2018. november 23. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
7. forduló | TFSE |
I |
V, 80 - 68
|
1 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: TF E-terem |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Szilágyi Bálint |
Műsor - 2018. november 29. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
8. forduló | Szentendrei KSE |
O |
GY, 83 - 60
|
2 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Kozma Balázs |
Műsor - 2018. december 9. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
9. forduló | Kandó FSC |
I |
GY, 55 - 85
|
3 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Matics Sándor, Rózsavölgyi Alexandra |
Műsor - 2018. december 13. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
10. forduló | Dunaharaszti MTK |
O |
GY, 74 - 73
|
4 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Oláh Márk |
Műsor - 2018. december 20. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
11. forduló | BKGDSE-Szigetszentmiklós |
O |
V, 74 - 85
|
4 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Lövei László, Hartai Tamás |
Műsor - 2019. január 10. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
12. forduló | PAFC Basket |
I |
V, 73 - 55
|
4 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Nagy-Pál Petra |
Műsor - 2019. január 12. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
13. forduló | BKG-VMG DSE |
O |
GY, 74 - 62
|
5 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Pohánka Balázs |
Műsor - 2019. január 19. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
14. forduló | TF-BP SE |
I |
V, 91 - 58
|
5 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Czupi Márton |
Műsor - 2019. január 26. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
15. forduló | Józsefvárosi KC |
O |
V, 72 - 90
|
5 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Hartai Tamás |
Műsor - 2019. január 30. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
16. forduló | Budaörsi DSE |
I |
GY, 57 - 89
|
6 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: 1-es számú Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy László, Czupi Márton |
Műsor - 2019. február 9. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
17. forduló | Közgáz SC és DSK/A |
O |
V, 55 - 64
|
6 - 11 |
|
-
|
-
|
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Káré Gergő |
Műsor - 2019. február 16. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
18. forduló | MAFC-Csepel |
O |
V, 59 - 78
|
6 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Jankovics Viktor Zsolt |
Műsor - 2019. február 22. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
19. forduló | SZPA |
I |
V, 102 - 45
|
6 - 13 |
|
-
|
-
|
Aréna: HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Káré Gergő |
Műsor - 2019. március 2. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
20. forduló | BLF KK |
O |
V, 49 - 50
|
6 - 14 |
|
-
|
-
|
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Nagy László, Tarnai Gyula Csaba |
Műsor - 2019. március 12. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
21. forduló | KKS DSE |
I |
GY, 66 - 72
|
7 - 14 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Tóth Kitti |
Műsor - 2019. március 21. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
22. forduló | TFSE |
O |
V, 50 - 68
|
7 - 15 |
|
-
|
-
|
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Jankovics Viktor Zsolt |
Műsor - 2019. március 30. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
23. forduló | Szentendrei KSE |
I |
GY, 70 - 80
|
8 - 15 |
|
-
|
-
|
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok |
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Lázár Zsigmond György |
Műsor - 2019. április 4. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
24. forduló | Kandó FSC |
O |
V, 55 - 68
|
8 - 16 |
|
-
|
-
|
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Simon Kristóf Kolos |
Műsor - 2019. április 11. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
25. forduló | Dunaharaszti MTK |
I |
V, 71 - 65
|
8 - 17 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Jankovics Viktor Zsolt |
Műsor - 2019. április 27. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
27. forduló | PAFC Basket |
O |
GY, 82 - 65
|
9 - 17 |
|
-
|
-
|
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Tóth Kitti |
Műsor - 2019. május 2. 19:50
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
26. forduló | BKGDSE-Szigetszentmiklós |
I |
V, 76 - 60
|
9 - 18 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Nagy László |
Műsor - 2019. május 5. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
28. forduló | BKG-VMG DSE |
I |
V, 71 - 58
|
9 - 19 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szalay Jenő Tornacsarnok |
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Gaál Norbert |
Műsor - 2019. május 11. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
29. forduló | TF-BP SE |
O |
V, 76 - 100
|
9 - 20 |
|
-
|
-
|
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Kapros Roland |
Műsor - 2019. május 15. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
30. forduló | Józsefvárosi KC |
I |
GY, 65 - 89
|
10 - 20 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Nagy László, Czupi Márton |