Műsor - 2018. október 7. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | Monori SE |
O |
V, 63 - 123
|
0 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Kapros Roland |
Műsor - 2018. október 12. 19:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
2. forduló | Közgáz SC és DSK/B |
I |
V, 107 - 58
|
0 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Szájer József, Nagy István |
Műsor - 2018. október 30. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló | Kőbánya Oldboys |
I |
V, 85 - 78
|
0 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Stánicz Péter, Káré Gergő |
Műsor - 2018. november 4. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
4. forduló | MAFC Martos |
O |
V, 72 - 122
|
0 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Gyurka Tamás |
Műsor - 2018. november 11. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
5. forduló | Gödi SE |
I |
V, 100 - 72
|
0 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Gyurka Tamás |
Műsor - 2018. november 18. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
6. forduló | BKG-Veresegyház |
O |
V, 65 - 97
|
0 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Sértő Róbert |
Műsor - 2018. november 25. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
7. forduló | Százhalombattai KSE |
I |
V, 104 - 60
|
0 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Kapros Roland |
Műsor - 2018. december 2. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
8. forduló | GEAC-SZIE |
O |
V, 32 - 110
|
0 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Kapros Roland |
Műsor - 2018. december 9. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
9. forduló | ELTE-BEAC Újbuda |
O |
V, 77 - 103
|
0 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Kapros Roland |
Műsor - 2018. december 16. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
10. forduló | Bikák KK U23 |
O |
V, 65 - 95
|
0 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Nagy István |
Műsor - 2018. december 21. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
11. forduló | MAFC BME |
I |
V, 103 - 69
|
0 - 11 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Gaál István, Káré Gergő |
Műsor - 2019. január 6. 11:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
12. forduló | Budapesti Honvéd U23 |
I |
V, 112 - 79
|
0 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Németh Patrik |
Műsor - 2019. január 13. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
13. forduló | Budafok II. |
O |
V, 64 - 101
|
0 - 13 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Rózsavölgyi Alexandra |
Műsor - 2019. január 18. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
14. forduló | Bravos |
I |
V, 77 - 55
|
0 - 14 |
|
-
|
-
|
Aréna: IX. kerületi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Matics Sándor |
Műsor - 2019. január 27. 19:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
15. forduló | Pénzügyőr Sportegyesület |
O |
V, 69 - 118
|
0 - 15 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Stánicz Péter, Molnár Tamás |
Műsor - 2019. február 1. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
16. forduló | Monori SE |
I |
V, 98 - 84
|
0 - 16 |
|
-
|
-
|
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Nagy-Pál Petra |
Műsor - 2019. február 10. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
17. forduló | Közgáz SC és DSK/B |
O |
V, 69 - 105
|
0 - 17 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Kovács Zoltán |
Műsor - 2019. február 17. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
18. forduló | Kőbánya Oldboys |
O |
GY, 87 - 86
|
1 - 17 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Nagy László, Matics Sándor |
Műsor - 2019. február 24. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
19. forduló | MAFC Martos |
I |
V, 126 - 65
|
1 - 18 |
|
-
|
-
|
Aréna: Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Molnár Tamás |
Műsor - 2019. március 3. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
20. forduló | Gödi SE |
O |
V, 61 - 105
|
1 - 19 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Rózsavölgyi Alexandra |
Műsor - 2019. március 10. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
21. forduló | BKG-Veresegyház |
I |
V, 90 - 63
|
1 - 20 |
|
-
|
-
|
Aréna: Mézesvölgyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Káré Gergő |
Műsor - 2019. március 24. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
22. forduló | Százhalombattai KSE |
O |
GY, 70 - 61
|
2 - 20 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Józsa András Junior |
Műsor - 2019. március 31. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
23. forduló | GEAC-SZIE |
I |
V, 111 - 43
|
2 - 21 |
|
-
|
-
|
Aréna: Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szájer József, Gyurka Tamás |
Műsor - 2019. április 6. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
24. forduló | ELTE-BEAC Újbuda |
I |
V, 95 - 56
|
2 - 22 |
|
-
|
-
|
Aréna: BEAC Sporttelep |
Játékvezetők: Gaál István, Káré Gergő |
Műsor - 2019. április 13. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
26. forduló | MAFC BME |
O |
V, 67 - 81
|
2 - 23 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Molnár Tamás |
Műsor - 2019. április 17. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
25. forduló | Bikák KK U23 |
I |
V, 69 - 62
|
2 - 24 |
|
-
|
-
|
Aréna: The British International School |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Nagy István |
Műsor - 2019. május 6. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
28. forduló | Budafok II. |
I |
V, 87 - 44
|
2 - 25 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy István, Jankovics Viktor Zsolt |
Műsor - 2019. május 12. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
29. forduló | Bravos |
O |
GY, 78 - 61
|
3 - 25 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Nagy László |
Műsor - 2019. május 17. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
30. forduló | Pénzügyőr Sportegyesület |
I |
V, 126 - 63
|
3 - 26 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Jankovics Viktor Zsolt |
Műsor - 2019. május 19. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
27. forduló | Budapesti Honvéd U23 |
O |
V, 76 - 112
|
3 - 27 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Polonkai Balázs |