Műsor - 2018. október 7. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | MAFC Martos |
I |
V, 72 - 68
|
0 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Gaál István, Szilágyi Bálint |
Műsor - 2018. október 14. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
2. forduló | Gödi SE |
O |
GY, 108 - 48
|
1 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szájer József, Káré Gergő |
Műsor - 2018. október 21. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló | BKG-Veresegyház |
O |
GY, 77 - 61
|
2 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czupi Márton, Szájer József |
Műsor - 2018. október 28. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
4. forduló | Százhalombattai KSE |
I |
GY, 55 - 83
|
3 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Gaál Norbert |
Műsor - 2018. november 9. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
5. forduló | MAFC BME |
I |
GY, 46 - 83
|
4 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Stánicz Péter, Jankovics Viktor Zsolt |
Műsor - 2018. november 17. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
6. forduló | ELTE-BEAC Újbuda |
I |
GY, 49 - 79
|
5 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: BEAC Sporttelep |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Lázár Zsigmond György |
Műsor - 2018. november 25. 15:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
7. forduló | Bikák KK U23 |
I |
GY, 52 - 98
|
6 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: The British International School |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Szájer József |
Műsor - 2018. december 2. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
8. forduló | Zuglói Sasok |
I |
GY, 32 - 110
|
7 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Kapros Roland |
Műsor - 2018. december 9. 11:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
9. forduló | Budapesti Honvéd U23 |
I |
GY, 62 - 72
|
8 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Hartai Tamás |
Műsor - 2018. december 12. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
10. forduló | Budafok II. |
I |
GY, 43 - 64
|
9 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Oláh Márk, Simon Kristóf Kolos |
Műsor - 2018. december 18. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
11. forduló | Bravos |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: IX. kerületi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Oláh Márk, Tóth Kitti |
Műsor - 2019. január 15. 19:40
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
14. forduló | Közgáz SC és DSK/B |
I |
GY, 66 - 82
|
11 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Matics Sándor |
Műsor - 2019. január 27. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
13. forduló | Monori SE |
O |
GY, 84 - 66
|
12 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czupi Márton, Gyurka Tamás |
Műsor - 2019. január 31. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
15. forduló | Kőbánya Oldboys |
I |
GY, 47 - 110
|
13 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Rózsavölgyi Alexandra |
Műsor - 2019. február 10. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
17. forduló | Gödi SE |
I |
GY, 65 - 78
|
14 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola |
Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Hartai Tamás |
Műsor - 2019. február 14. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
12. forduló | Pénzügyőr Sportegyesület |
I |
V, 66 - 52
|
14 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Oláh Márk |
Műsor - 2019. február 17. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
18. forduló | BKG-Veresegyház |
I |
GY, 60 - 113
|
15 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Mézesvölgyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Pohánka Balázs |
Műsor - 2019. február 24. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
19. forduló | Százhalombattai KSE |
O |
GY, 103 - 24
|
16 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Czupi Márton |
Műsor - 2019. március 3. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
20. forduló | MAFC BME |
O |
GY, 76 - 61
|
17 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szájer József, Gyurka Tamás |
Műsor - 2019. március 10. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
21. forduló | ELTE-BEAC Újbuda |
O |
GY, 62 - 46
|
18 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gyurka Tamás |
Műsor - 2019. március 17. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
16. forduló | MAFC Martos |
O |
GY, 77 - 75
|
19 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Stánicz Péter, Németh Patrik |
Műsor - 2019. március 24. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
26. forduló | Bravos |
O |
GY, 79 - 53
|
20 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gyurka Tamás |
Műsor - 2019. március 26. 19:50
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
22. forduló | Bikák KK U23 |
O |
GY, 74 - 44
|
21 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Stánicz Péter |
Műsor - 2019. március 31. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
23. forduló | Zuglói Sasok |
O |
GY, 111 - 43
|
22 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szájer József, Gyurka Tamás |
Műsor - 2019. április 7. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
24. forduló | Budapesti Honvéd U23 |
O |
GY, 93 - 66
|
23 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Válé Flórián, Gyurka Tamás |
Műsor - 2019. április 14. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
25. forduló | Budafok II. |
O |
GY, 66 - 62
|
24 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Szájer József |
Műsor - 2019. április 28. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
27. forduló | Pénzügyőr Sportegyesület |
O |
V, 54 - 70
|
24 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Goda László, Balogh Gyula |
Műsor - 2019. május 8. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
28. forduló | Monori SE |
I |
GY, 68 - 74
|
25 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gyurka Tamás |
Műsor - 2019. május 14. 19:50
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
29. forduló | Közgáz SC és DSK/B |
O |
GY, 64 - 48
|
26 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Németh Patrik, Nagy-Pál Petra |
Műsor - 2019. május 19. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
30. forduló | Kőbánya Oldboys |
O |
GY, 70 - 47
|
27 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Németh Patrik, Káré Gergő |