Műsor - 2018. október 3. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | Budafok II. |
I |
V, 88 - 72
|
0 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy László, Németh Patrik |
Műsor - 2018. október 12. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
2. forduló | MAFC BME |
O |
V, 38 - 111
|
0 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: IX. kerületi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czupi Márton, Németh Patrik |
Műsor - 2018. október 17. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló | Pénzügyőr Sportegyesület |
O |
V, 44 - 98
|
0 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: IX. kerületi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nagy László, Káré Gergő |
Műsor - 2018. november 5. 19:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
4. forduló | Monori SE |
I |
V, 105 - 65
|
0 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor |
Játékvezetők: Németh Patrik, Szájer József |
Műsor - 2018. november 9. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
5. forduló | Közgáz SC és DSK/B |
O |
V, 43 - 62
|
0 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: IX. kerületi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Kapros Roland |
Műsor - 2018. november 15. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
6. forduló | Kőbánya Oldboys |
I |
GY, 73 - 79
|
1 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Józsa András Junior |
Műsor - 2018. november 23. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
8. forduló | Gödi SE |
I |
V, 90 - 65
|
1 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola |
Játékvezetők: Kapros Roland, Molnár Tamás |
Műsor - 2018. december 9. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
9. forduló | BKG-Veresegyház |
I |
V, 69 - 65
|
1 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Mézesvölgyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gyurka Tamás |
Műsor - 2018. december 14. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
10. forduló | Százhalombattai KSE |
O |
GY, 80 - 75
|
2 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: IX. kerületi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt |
Műsor - 2018. december 18. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
11. forduló | GEAC-SZIE |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: IX. kerületi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Oláh Márk, Tóth Kitti |
Műsor - 2019. január 2. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
7. forduló | MAFC Martos |
O |
V, 72 - 81
|
2 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: IX. kerületi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lövei László, Pohánka Balázs |
Műsor - 2019. január 4. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
12. forduló | ELTE-BEAC Újbuda |
O |
V, 51 - 84
|
2 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: IX. kerületi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Sentényi Barna |
Műsor - 2019. január 16. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
13. forduló | Bikák KK U23 |
I |
V, 83 - 64
|
2 - 11 |
|
-
|
-
|
Aréna: The British International School |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Nagy István |
Műsor - 2019. január 18. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
14. forduló | Zuglói Sasok |
O |
GY, 77 - 55
|
3 - 11 |
|
-
|
-
|
Aréna: IX. kerületi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Matics Sándor |
Műsor - 2019. február 6. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
16. forduló | Budafok II. |
O |
V, 49 - 79
|
3 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: IX. kerületi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Simon Kristóf Kolos |
Műsor - 2019. február 8. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
17. forduló | MAFC BME |
I |
V, 73 - 59
|
3 - 13 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Matics Sándor, Gyurka Tamás |
Műsor - 2019. február 15. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
18. forduló | Pénzügyőr Sportegyesület |
I |
V, 76 - 46
|
3 - 14 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Magyar Zoltán |
Műsor - 2019. február 22. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
19. forduló | Monori SE |
O |
V, 51 - 71
|
3 - 15 |
|
-
|
-
|
Aréna: IX. kerületi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Nagy László |
Műsor - 2019. március 3. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
15. forduló | Budapesti Honvéd U23 |
I |
V, 119 - 78
|
3 - 16 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Káré Gergő |
Műsor - 2019. március 5. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
20. forduló | Közgáz SC és DSK/B |
I |
V, 109 - 57
|
3 - 17 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Kapros Roland |
Műsor - 2019. március 8. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
21. forduló | Kőbánya Oldboys |
O |
V, 59 - 75
|
3 - 18 |
|
-
|
-
|
Aréna: IX. kerületi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Németh Patrik, Káré Gergő |
Műsor - 2019. március 20. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
22. forduló | MAFC Martos |
I |
V, 80 - 62
|
3 - 19 |
|
-
|
-
|
Aréna: Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Gaál István, Nagy István |
Műsor - 2019. március 24. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
26. forduló | GEAC-SZIE |
I |
V, 79 - 53
|
3 - 20 |
|
-
|
-
|
Aréna: Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gyurka Tamás |
Műsor - 2019. március 29. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
23. forduló | Gödi SE |
O |
V, 53 - 76
|
3 - 21 |
|
-
|
-
|
Aréna: IX. kerületi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Czupi Márton |
Műsor - 2019. április 23. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
25. forduló | Százhalombattai KSE |
I |
GY, 54 - 72
|
4 - 21 |
|
-
|
-
|
Aréna: Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gyurka Tamás |
Műsor - 2019. április 27. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
27. forduló | ELTE-BEAC Újbuda |
I |
V, 79 - 60
|
4 - 22 |
|
-
|
-
|
Aréna: BEAC Sporttelep |
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Simon Kristóf Kolos |
Műsor - 2019. május 3. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
28. forduló | Bikák KK U23 |
O |
V, 51 - 76
|
4 - 23 |
|
-
|
-
|
Aréna: IX. kerületi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Lázár Zsigmond György |
Műsor - 2019. május 12. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
29. forduló | Zuglói Sasok |
I |
V, 78 - 61
|
4 - 24 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Nagy László |
Műsor - 2019. május 17. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
30. forduló | Budapesti Honvéd U23 |
O |
V, 91 - 93
|
4 - 25 |
|
-
|
-
|
Aréna: IX. kerületi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Matics Sándor |
Műsor - 2019. május 22. 20:10
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
24. forduló | BKG-Veresegyház |
O |
V, 46 - 80
|
4 - 26 |
|
-
|
-
|
Aréna: IX. kerületi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Gyurka Tamás |