Műsor - 2018. október 5. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | DEAC II. |
I |
V, 133 - 84
|
0 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nemes Gábor |
Műsor - 2018. október 14. 18:00
Műsor - 2018. október 17. 20:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló | Ceglédi KE |
I |
V, 107 - 44
|
0 - 3 |
|
PALI Dávid (3) (PRIMA SE II.)
|
MÁNDOKI Tamás (6) (Ceglédi KE)
|
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária |
Műsor - 2018. november 10. 20:00
Műsor - 2018. november 18. 19:00
Műsor - 2018. november 23. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
7. forduló | Sunshine-NYIKSE |
I |
V, 80 - 58
|
1 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Sörlei Attila, ifj. Marton Péter |
Műsor - 2018. december 7. 18:30
Műsor - 2018. december 16. 17:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
9. forduló | Kiskunfélegyházi KC |
O |
GY, 88 - 63
|
2 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter |
Műsor - 2018. december 22. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
10. forduló | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli |
I |
V, 88 - 60
|
2 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária |
Műsor - 2019. január 6. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
11. forduló | Szolnoki Olaj KK II. |
O |
V, 69 - 119
|
2 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László |
Műsor - 2019. január 23. 20:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
13. forduló | DEAC Campusfesztivál 2018. |
O |
V, 54 - 111
|
2 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nemes Gábor |
Műsor - 2019. január 30. 20:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
14. forduló | DEAC II. |
O |
V, 81 - 100
|
2 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László |
Műsor - 2019. február 10. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
15. forduló | Békési SZSK U23 |
I |
V, 85 - 79
|
2 - 11 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szegedi Kis István Református Gimnázium |
Játékvezetők: Vadász Csaba, Utasi Balázs |
Műsor - 2019. február 17. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
16. forduló | Ceglédi KE |
O |
V, 54 - 106
|
2 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László |
Műsor - 2019. március 3. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
18. forduló | Gyulai Color KE |
O |
GY, 98 - 68
|
3 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter |
Műsor - 2019. március 9. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
19. forduló | Békéscsabai KK |
I |
V, 95 - 67
|
3 - 13 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szőcs Béla |
Műsor - 2019. március 20. 20:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
20. forduló | Sunshine-NYIKSE |
O |
V, 69 - 75
|
3 - 14 |
|
-
|
-
|
Aréna: G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Bene Szilárd Csaba |
Műsor - 2019. március 25. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
21. forduló | Mezőberényi KK |
O |
V, 62 - 78
|
3 - 15 |
|
-
|
-
|
Aréna: G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László |
Műsor - 2019. április 7. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
22. forduló | Kiskunfélegyházi KC |
I |
V, 80 - 75
|
3 - 16 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs |
Műsor - 2019. április 14. 18:00
Műsor - 2019. május 4. 15:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
24. forduló | Szolnoki Olaj KK II. |
I |
V, 89 - 49
|
4 - 17 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Simon Tamás, Fekete Csaba |
Műsor - 2019. május 17. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
26. forduló | DEAC Campusfesztivál 2018. |
I |
V, 112 - 63
|
4 - 18 |
|
-
|
-
|
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt |