Műsor - 2018. október 19. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
3. forduló Gyulai Color KEGyulai Color KE O GY, 93 - 54 1 - 0 CSIKÓS Botond (2)
(Sunshine-NYIKSE)
GYEPES Gergő (4)
(Gyulai Color)
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Fülöp Ádám László
Műsor - 2018. november 9. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
5. forduló Békéscsabai KKBékéscsabai KK O GY, 97 - 66 2 - 0 TAKÁCS Máté (4)
(Sunshine-NYIKSE)
BOTOS Roland Benjámin (6)
(Békéscsaba)
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Játékvezetők: Sörlei Attila, ifj. Marton Péter
Műsor - 2018. november 14. 20:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
6. forduló DEAC Campusfesztivál 2018.DEAC Campusfesztivál 2018. I V, 112 - 102 2 - 1 SAVIC Brane (6)
(Sunshine-NYIKSE)
KOVÁCS Imre (5)
(DEAC)
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László
Műsor - 2018. november 23. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
7. forduló PRIMA SE II.PRIMA SE II. O GY, 80 - 58 3 - 1 - -
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Játékvezetők: Sörlei Attila, ifj. Marton Péter
Műsor - 2018. december 2. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
2. forduló Szolnoki Olaj KK II.Szolnoki Olaj KK II. I V, 101 - 67 3 - 2 TÓTH Zoltán (6)
(Szolnoki Olaj KK II.)
FRIKKER Marcell (5)
(Szolnoki Olaj KK II.)
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok Játékvezetők: Arató Balázs
Műsor - 2018. december 5. 20:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
8. forduló DEAC II.DEAC II. I GY, 73 - 87 4 - 2 - -
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Sörlei Attila
Műsor - 2018. december 14. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
9. forduló Mezőberényi KKMezőberényi KK O GY, 99 - 78 5 - 2 - -
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nemes Gábor
Műsor - 2018. december 22. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
10. forduló Békési SZSK U23Békési SZSK U23 I GY, 68 - 105 6 - 2 - -
Aréna: Szegedi Kis István Református Gimnázium Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
Műsor - 2019. január 5. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
11. forduló Kiskunfélegyházi KCKiskunfélegyházi KC O GY, 92 - 65 7 - 2 - -
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter
Műsor - 2019. január 18. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
12. forduló Ceglédi KECeglédi KE O V, 65 - 80 7 - 3 - -
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Sörlei Attila
Műsor - 2019. február 1. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
13. forduló Bodrogi Bau Vásárhelyi KosársuliBodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli O GY, 120 - 48 8 - 3 - -
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt
Műsor - 2019. február 8. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
15. forduló Szolnoki Olaj KK II.Szolnoki Olaj KK II. O V, 65 - 77 8 - 4 - -
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nemes Gábor
Műsor - 2019. február 15. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
16. forduló Gyulai Color KEGyulai Color KE I GY, 53 - 104 9 - 4 - -
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok Játékvezetők: Varga Zoltán, Utasi Balázs
Műsor - 2019. február 22. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
18. forduló Békéscsabai KKBékéscsabai KK I GY, 61 - 83 10 - 4 - -
Aréna: Lencsési Általános Iskola és AMI Játékvezetők: Gál János, Drenyovszki Dániel
Műsor - 2019. március 6. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
19. forduló DEAC Campusfesztivál 2018.DEAC Campusfesztivál 2018. O GY, 92 - 87 11 - 4 - -
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba
Műsor - 2019. március 20. 20:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
20. forduló PRIMA SE II.PRIMA SE II. I GY, 69 - 75 12 - 4 - -
Aréna: G4 Sportcsarnok Játékvezetők: Sörlei Attila, Bene Szilárd Csaba
Műsor - 2019. március 29. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
21. forduló DEAC II.DEAC II. O GY, 81 - 64 13 - 4 - -
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter
Műsor - 2019. április 5. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
22. forduló Mezőberényi KKMezőberényi KK I GY, 69 - 75 14 - 4 - -
Aréna: Molnár Miklós Sportcsarnok Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
Műsor - 2019. április 12. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
23. forduló Békési SZSK U23Békési SZSK U23 O GY, 78 - 38 15 - 4 - -
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nemes Gábor
Műsor - 2019. április 26. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
24. forduló Kiskunfélegyházi KCKiskunfélegyházi KC I GY, 61 - 75 16 - 4 - -
Aréna: KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs
Műsor - 2019. május 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
25. forduló Ceglédi KECeglédi KE I V, 100 - 81 16 - 5 - -
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
Műsor - 2019. május 17. 20:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
26. forduló Bodrogi Bau Vásárhelyi KosársuliBodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli I GY, 70 - 76 17 - 5 - -
Aréna: Hódtói Sportcsarnok Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szőcs Béla

Megyei szövetségek