Műsor - 2018. október 19. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló | Gyulai Color KE |
O |
GY, 93 - 54
|
1 - 0 |
|
CSIKÓS Botond Péter (2) (Sunshine-NYIKSE)
|
GYEPES Gergő (4) (Gyulai Color)
|
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Fülöp Ádám László |
Műsor - 2018. november 9. 19:00
Műsor - 2018. november 14. 20:30
Műsor - 2018. november 23. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
7. forduló | PRIMA SE II. |
O |
GY, 80 - 58
|
3 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Sörlei Attila, ifj. Marton Péter |
Műsor - 2018. december 2. 11:00
Műsor - 2018. december 5. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
8. forduló | DEAC II. |
I |
GY, 73 - 87
|
4 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Sörlei Attila |
Műsor - 2018. december 14. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
9. forduló | Mezőberényi KK |
O |
GY, 99 - 78
|
5 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nemes Gábor |
Műsor - 2018. december 22. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
10. forduló | Békési SZSK U23 |
I |
GY, 68 - 105
|
6 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szegedi Kis István Református Gimnázium |
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László |
Műsor - 2019. január 5. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
11. forduló | Kiskunfélegyházi KC |
O |
GY, 92 - 65
|
7 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter |
Műsor - 2019. január 18. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
12. forduló | Ceglédi KE |
O |
V, 65 - 80
|
7 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Sörlei Attila |
Műsor - 2019. február 1. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
13. forduló | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli |
O |
GY, 120 - 48
|
8 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt |
Műsor - 2019. február 8. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
15. forduló | Szolnoki Olaj KK II. |
O |
V, 65 - 77
|
8 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nemes Gábor |
Műsor - 2019. február 15. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
16. forduló | Gyulai Color KE |
I |
GY, 53 - 104
|
9 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Utasi Balázs |
Műsor - 2019. február 22. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
18. forduló | Békéscsabai KK |
I |
GY, 61 - 83
|
10 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Gál János, Drenyovszki Dániel |
Műsor - 2019. március 6. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
19. forduló | DEAC Campusfesztivál 2018. |
O |
GY, 92 - 87
|
11 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba |
Műsor - 2019. március 20. 20:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
20. forduló | PRIMA SE II. |
I |
GY, 69 - 75
|
12 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Bene Szilárd Csaba |
Műsor - 2019. március 29. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
21. forduló | DEAC II. |
O |
GY, 81 - 64
|
13 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter |
Műsor - 2019. április 5. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
22. forduló | Mezőberényi KK |
I |
GY, 69 - 75
|
14 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter |
Műsor - 2019. április 12. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
23. forduló | Békési SZSK U23 |
O |
GY, 78 - 38
|
15 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nemes Gábor |
Műsor - 2019. április 26. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
24. forduló | Kiskunfélegyházi KC |
I |
GY, 61 - 75
|
16 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs |
Műsor - 2019. május 12. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
25. forduló | Ceglédi KE |
I |
V, 100 - 81
|
16 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária |
Műsor - 2019. május 17. 20:30