Műsor - 2018. október 8. 19:00
Műsor - 2018. október 13. 17:00
Műsor - 2018. október 27. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
4. forduló | Gyulai Color KE |
O |
GY, 114 - 76
|
2 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Hegedűs Imre |
Műsor - 2018. november 9. 19:00
Műsor - 2018. november 18. 19:00
Műsor - 2018. november 24. 17:00
Műsor - 2018. december 9. 16:00
Műsor - 2018. december 15. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
9. forduló | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli |
O |
GY, 90 - 71
|
5 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt |
Műsor - 2018. december 22. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
10. forduló | Szolnoki Olaj KK II. |
I |
V, 101 - 62
|
5 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földi László |
Műsor - 2019. január 18. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
12. forduló | DEAC Campusfesztivál 2018. |
O |
V, 89 - 100
|
5 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Borgula György, Utasi Balázs |
Műsor - 2019. január 26. 17:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
13. forduló | DEAC II. |
I |
V, 101 - 99
|
5 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László |
Műsor - 2019. február 3. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
14. forduló | Békési SZSK U23 |
O |
GY, 98 - 52
|
6 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Hegedűs Imre |
Műsor - 2019. február 8. 20:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
15. forduló | Ceglédi KE |
I |
V, 113 - 67
|
6 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Arató Balázs |
Műsor - 2019. február 22. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
18. forduló | Sunshine-NYIKSE |
O |
V, 61 - 83
|
6 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Gál János, Drenyovszki Dániel |
Műsor - 2019. február 23. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
17. forduló | Gyulai Color KE |
I |
GY, 61 - 93
|
7 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla |
Műsor - 2019. március 9. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
19. forduló | PRIMA SE II. |
O |
GY, 95 - 67
|
8 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szőcs Béla |
Műsor - 2019. március 22. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
20. forduló | Mezőberényi KK |
I |
V, 76 - 61
|
8 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt |
Műsor - 2019. március 30. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
21. forduló | Kiskunfélegyházi KC |
O |
GY, 88 - 75
|
9 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs |
Műsor - 2019. április 7. 18:00
Műsor - 2019. április 12. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
23. forduló | Szolnoki Olaj KK II. |
O |
V, 68 - 95
|
10 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs |
Műsor - 2019. május 13. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
25. forduló | DEAC Campusfesztivál 2018. |
I |
V, 86 - 72
|
10 - 11 |
|
-
|
-
|
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Lónáth László |
Műsor - 2019. május 18. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
26. forduló | DEAC II. |
O |
GY, 83 - 79
|
11 - 11 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Utasi Balázs |