Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Óbudai Kaszások U20 | I | V, 64 - 54 | 0 - 1 |
ONDIMA Olivér (15) (Óbudai Kaszások U20) |
FARKAS Sándor Dániel (9) (Óbudai Kaszások U20) |
MOLNÁR Levente (7) (Óbudai Kaszások U20) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | EKE Eger KOK U20 | I | GY, 71 - 73 | 1 - 1 |
VARGA Edgár (20) (Újpest-MT U20) |
SZICSÁK Bence (17) (EKE Eger KOK U20) |
KÁTAI Zsolt Kristóf (6) (EKE Eger KOK U20) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Bajai Bácska FKE U20 | I | V, 57 - 46 | 1 - 2 |
PÁLKERTI Tamás (13) (Bajai Bácska FKE U20) |
DOKMANOVIC Milán (11) (Újpest-MT U20) |
VÁRHELYI Balázs (2) (Bajai Bácska FKE U20) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Vásárhelyi Kosársuli U20 | I | GY, 65 - 68 | 2 - 2 |
NEORCIC Iván (20) (Újpest-MT U20) |
DOMJÁN Ferenc (15) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
MICEV Nikola (6) (Újpest-MT U20) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Czékmán Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub U20 | O | V, 75 - 84 | 2 - 3 |
SZILASI Bence (24) (Tiszaújvárosi Phoenix KK U20) |
SZILASI Bence (14) (Tiszaújvárosi Phoenix KK U20) |
SZILASI Bence (5) (Tiszaújvárosi Phoenix KK U20) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapros Roland, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U20 | I | V, 83 - 77 | 2 - 4 |
RÁTVAY Balázs (24) (Széchenyi Egyetem Gyõr U20) |
VARGA Edgár (21) (Újpest-MT U20) |
GEIGER Bálint József (5) (Széchenyi Egyetem Gyõr U20) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Erős Florentina, Nagy Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | SMAFC U20 | O | GY, 76 - 70 | 3 - 4 |
VARGA Edgár (21) (Újpest-MT U20) |
VARGA Edgár (13) (Újpest-MT U20) |
MICEV Nikola (8) (Újpest-MT U20) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Concordia Motax KC Pápa U20 | I | GY, 58 - 78 | 4 - 4 |
MICEV Nikola (22) (Újpest-MT U20) |
POLLÁK Árpád (7) (Újpest-MT U20) |
MICEV Nikola (4) (Újpest-MT U20) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Budaörsi DSE U20 | O | GY, 70 - 67 | 5 - 4 |
KIS-MOLNÁR Zoltán Sándor (23) (Budaörsi DSE U20) |
LUKÁCS Barnabás (16) (Budaörsi DSE U20) |
KIS-MOLNÁR Zoltán Sándor (5) (Budaörsi DSE U20) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Zádeczki Donát László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Salgótarjáni KSE U20 | I | GY, 43 - 102 | 6 - 4 |
NAGY Gergely Máté (19) (Újpest-MT U20) |
LÁSZLÓ Levente (12) (Salgótarjáni KSE U20) |
WAIGAND Ágoston (5) (Újpest-MT U20) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Deák Csaba, Benedek Dávid |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Óbudai Kaszások U20 | O | V, 55 - 78 | 6 - 5 |
FARKAS Sándor Dániel (22) (Óbudai Kaszások U20) |
NYIKOS Károly Norbert (14) (Újpest-MT U20) |
REITER Bence (5) (Óbudai Kaszások U20) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | EKE Eger KOK U20 | O | GY, 69 - 57 | 7 - 5 |
SZATMÁRI Roland (19) (EKE Eger KOK U20) |
DOKMANOVIC Milán (13) (Újpest-MT U20) |
VIDA Zoltán (4) (Újpest-MT U20) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Balogh Kristóf, Németh Fanni |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Bajai Bácska FKE U20 | O | GY, 74 - 55 | 8 - 5 |
WEIDINGER Áron (18) (Bajai Bácska FKE U20) |
FORGÁCS Gábor Attila (14) (Bajai Bácska FKE U20) |
MICEV Nikola (7) (Újpest-MT U20) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy István, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Vásárhelyi Kosársuli U20 | O | V, 83 - 93 | 8 - 6 |
BÉRES Nándor András (32) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
BÉRES Nándor András (9) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
VIDA Zoltán (4) (Újpest-MT U20) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub U20 | I | GY, 78 - 82 | 9 - 6 |
SZILASI Bence (21) (Tiszaújvárosi Phoenix KK U20) |
EREMIÁS Kristóf (11) (Tiszaújvárosi Phoenix KK U20) |
VIDA Zoltán (6) (Újpest-MT U20) |
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok | Játékvezetők: Sörlei Attila, Szobonya Erik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U20 | O | GY, 89 - 82 | 10 - 6 |
VIDA Zoltán (35) (Újpest-MT U20) |
RÁTVAY Balázs (16) (Széchenyi Egyetem Gyõr U20) |
KÁMÁN Bálint (8) (Széchenyi Egyetem Gyõr U20) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Polonkai Balázs, Komlódi Benedek |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | SMAFC U20 | I | V, 82 - 68 | 10 - 7 |
NEORCIC Iván (23) (Újpest-MT U20) |
KARSAI Attila (14) (SMAFC U20) |
NÉMETH Levente (5) (SMAFC U20) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Buzai Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Concordia Motax KC Pápa U20 | O | GY, 96 - 45 | 11 - 7 |
NEORCIC Iván (22) (Újpest-MT U20) |
KOCSIS Tamás Zoltán (14) (Concordia Motax KC U20) |
VIDA Zoltán (7) (Újpest-MT U20) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Tahin András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Budaörsi DSE U20 | I | GY, 65 - 72 | 12 - 7 |
SZÉPHELYI Tamás (22) (Újpest-MT U20) |
SZABÓ Balázs Gergő (11) (Budaörsi DSE U20) |
SZÉPHELYI Tamás (6) (Újpest-MT U20) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Szőcs Péter, Fekete Csilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Salgótarjáni KSE U20 | O | GY, 82 - 46 | 13 - 7 |
MICEV Nikola (20) (Újpest-MT U20) |
HOLLÓ Bence (9) (Salgótarjáni KSE U20) |
MICEV Nikola (7) (Újpest-MT U20) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Tahin András, Paulus Bence Máté |