Műsor - 2018. szeptember 16. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I V, 76 - 62 0 - 1 PERINGER Balázs (17)
(Alba Fehérvár)
LUKÁCS Norbert (15)
(Alba Fehérvár)
TAKÁCS Milán (5)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Vida József, Gaál István, Nagy Viktor (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2018. szeptember 20. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Újpest-MTÚjpest-MT O GY, 65 - 46 1 - 1 SURMANN Péter (15)
(Újpest-MT)
TAKÁCS András (17)
(Óbudai Kaszások)
MOLNÁR Levente (5)
(Óbudai Kaszások)
Aréna: Kaszások Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Jurák Krisztián, Csabai-Kaskötő Brigitta (Valovics István)
Műsor - 2018. október 13. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Salgótarjáni KSESalgótarjáni KSE O GY, 81 - 64 2 - 1 NÁRAI Bence Márk (24)
(Salgótarjáni KSE)
NÁRAI Bence Márk (13)
(Salgótarjáni KSE)
CUBELA Ivan (6)
(Salgótarjáni KSE)
Aréna: Kaszások Sportcsarnok Játékvezetők: Sentényi Barna, Kéri István, Nepp László Oszkár (Mocsai László)
Műsor - 2018. október 20. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló EKE Eger KOKEKE Eger KOK O GY, 78 - 65 3 - 1 MÁTÉ Balázs (26)
(EKE Eger KOK)
TAKÁCS András (18)
(Óbudai Kaszások)
MÉSZÁROS Bence (6)
(EKE Eger KOK)
Aréna: Kaszások Sportcsarnok Játékvezetők: Benedek Zoltán, Pécsi Zsolt, Lovas Péter (Bognár Tibor)
Műsor - 2018. október 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I GY, 70 - 74 4 - 1 VUKCEVIC Nikola (24)
(KTE-Duna Aszfalt)
FÜLÖP Bence (13)
(KTE-Duna Aszfalt)
KERESZTESI Dávid József (3)
(Óbudai Kaszások)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Mintál Csaba, Zahorán Kitti Mária (Farkas János)
Műsor - 2018. november 8. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló DEAC U23DEAC U23 O GY, 89 - 80 5 - 1 ONDIMA Olivér (23)
(Óbudai Kaszások)
TAKÁCS András (17)
(Óbudai Kaszások)
KOZÁK Márton (8)
(DEAC U23)
Aréna: Kaszások Sportcsarnok Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Kapusi Gábor, Czupi Márton (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2018. november 10. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Bajai Bácska FKEBajai Bácska FKE I V, 75 - 54 5 - 2 JAKAB Péter (20)
(Bajai Bácska FKE)
VUKICEVIC Milos (9)
(Bajai Bácska FKE)
PONGÓ Martin (12)
(Bajai Bácska FKE)
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja Játékvezetők: Varga Zoltán, Nyilas István, Földi László (Bogárdi János)
Műsor - 2018. november 18. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Vásárhelyi KosársuliVásárhelyi Kosársuli O V, 67 - 79 5 - 3 MOLNÁR Bence (22)
(Vásárhelyi Kosársuli)
TAKÁCS András (17)
(Óbudai Kaszások)
MOLNÁR Levente (7)
(Óbudai Kaszások)
Aréna: Kaszások Sportcsarnok Játékvezetők: Jurák Krisztián, Major Ádám, Szilágyi Bálint (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2018. december 1. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda KlubTiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub I GY, 72 - 77 6 - 3 GÁSPÁR Balázs (21)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
TAKÁCS András (16)
(Óbudai Kaszások)
PÖSTÉNYI Zoltán (3)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok Játékvezetők: Pozsonyi László, Balogh Gyula, Gergely Csaba (Zalai Ákos István)
Műsor - 2018. december 7. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KCAgrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC I V, 97 - 78 6 - 4 MELEG Károly Richárd (25)
(Óbudai Kaszások)
TAKÁCS András (10)
(Óbudai Kaszások)
MOLNÁR Levente (7)
(Óbudai Kaszások)
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok Játékvezetők: Válé Flórián, Gaál István, Sentényi Barna (Bognár Tibor)
Műsor - 2018. december 15. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló SMAFCSMAFC O GY, 80 - 51 7 - 4 FÜZI Róbert (23)
(SMAFC)
KOVÁCS Benedek (9)
(SMAFC)
ONDIMA Olivér (5)
(Óbudai Kaszások)
Aréna: Kaszások Sportcsarnok Játékvezetők: Földi László, Szilágyi Bálint, Gaál Norbert (Kis Balázs Ferenc)
Műsor - 2018. december 21. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Concordia Motax KC PápaConcordia Motax KC Pápa I GY, 75 - 84 8 - 4 SONYÁK Béla (37)
(Concordia Motax KC)
TAKÁCS András (20)
(Óbudai Kaszások)
MURAI Gábor (8)
(Concordia Motax KC)
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Tóth Kálmán, Surányi Gábor, Pécsi Zsolt (Nagy János)
Műsor - 2019. január 6. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O GY, 98 - 72 9 - 4 TAKÁCS András (18)
(Óbudai Kaszások)
TAKÁCS András (14)
(Óbudai Kaszások)
BENCSIK Barnabás (6)
(Óbudai Kaszások)
Aréna: Kaszások Sportcsarnok Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Lövei László, Sentényi Barna (Mocsai László)
Műsor - 2019. január 19. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Újpest-MTÚjpest-MT I GY, 72 - 75 10 - 4 DURASEVIC Jovan (21)
(Újpest-MT)
MELEG Károly Richárd (13)
(Óbudai Kaszások)
SURMANN Gábor (5)
(Újpest-MT)
Aréna: Bajza József Általános Iskola Játékvezetők: Jurák Krisztián, Gaál István, Kozma Balázs (Kis Balázs Ferenc)
Műsor - 2019. január 25. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Salgótarjáni KSESalgótarjáni KSE I V, 93 - 67 10 - 5 FARKAS Sándor Dániel (36)
(Óbudai Kaszások)
HERENDIC Dominik (11)
(Salgótarjáni KSE)
HERENDIC Dominik (8)
(Salgótarjáni KSE)
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Pozsonyi László, Sallai István József, Gergely Csaba (Zalai Ákos István)
Műsor - 2019. február 2. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló EKE Eger KOKEKE Eger KOK I GY, 76 - 83 11 - 5 TAKÁCS András (22)
(Óbudai Kaszások)
VARGA Imre (14)
(EKE Eger KOK)
MÉSZÁROS Bence (6)
(EKE Eger KOK)
Aréna: Eszterházy Csarnok Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Nepp László Oszkár, Szilágyi Bálint (Mocsai László)
Műsor - 2019. február 10. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O GY, 86 - 80 12 - 5 TAKÁCS András (21)
(Óbudai Kaszások)
TAKÁCS András (22)
(Óbudai Kaszások)
BENCSIK Barnabás (7)
(Óbudai Kaszások)
Aréna: Kaszások Sportcsarnok Játékvezetők: Gelencsér György, Mintál Csaba, Kruk Melinda (Téczely Tamás)
Műsor - 2019. február 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló DEAC U23DEAC U23 I GY, 77 - 78 13 - 5 KOZÁK Márton (26)
(DEAC U23)
OMENAKA Godwin Ekene (13)
(DEAC U23)
TÓTH Bence Miklós (5)
(DEAC U23)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Gergely Csaba, Borgula György, Tóth Kitti (Bernáth András)
Műsor - 2019. február 27. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Bajai Bácska FKEBajai Bácska FKE O GY, 68 - 60 14 - 5 JAKAB Péter (22)
(Bajai Bácska FKE)
TAKÁCS András (16)
(Óbudai Kaszások)
NAGY Dániel (5)
(Bajai Bácska FKE)
Aréna: Kaszások Sportcsarnok Játékvezetők: Nagy Viktor, Szilágyi Bálint, Nagy-Pál Petra (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2019. március 2. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Vásárhelyi KosársuliVásárhelyi Kosársuli I V, 70 - 67 14 - 6 MOLNÁR Bence (23)
(Vásárhelyi Kosársuli)
TAKÁCS András (12)
(Óbudai Kaszások)
PAVLOVIC Vuk (4)
(Vásárhelyi Kosársuli)
Aréna: Hódtói Sportcsarnok Játékvezetők: Gál János, Vadász Csaba, Borgula György (Farkas János)
Műsor - 2019. március 9. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda KlubTiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub O GY, 84 - 73 15 - 6 HILL Jaywuan Dangelo (32)
(Tiszaújvárosi Phoenix KK)
TAKÁCS András (18)
(Óbudai Kaszások)
TAKÁCS András (6)
(Óbudai Kaszások)
Aréna: Kaszások Sportcsarnok Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Földi László, Nepp László Oszkár (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2019. március 16. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KCAgrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC O GY, 94 - 85 16 - 6 TAKÁCS András (36)
(Óbudai Kaszások)
TAKÁCS András (15)
(Óbudai Kaszások)
ROSEMOND Steve (10)
(Óbudai Kaszások)
Aréna: Kaszások Sportcsarnok Játékvezetők: Gelencsér György, Maár Gábor, Reisz Péter (Mocsai László)
Műsor - 2019. március 22. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló SMAFCSMAFC I V, 93 - 78 16 - 7 FÜZI Róbert (35)
(SMAFC)
CSAPLÁR NAGY Arnold (8)
(SMAFC)
CZUKOR Bence (9)
(SMAFC)
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt (Nagy József)
Műsor - 2019. március 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Concordia Motax KC PápaConcordia Motax KC Pápa O GY, 97 - 92 17 - 7 ROSEMOND Steve (32)
(Óbudai Kaszások)
KUK Ryan (18)
(Concordia Motax KC)
KUK Ryan (7)
(Concordia Motax KC)
Aréna: Kaszások Sportcsarnok Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Surányi Gábor, Sörlei Attila (Nagy János)

Megyei szövetségek