Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | SMAFC | O | GY, 88 - 57 | 1 - 0 |
VUKCEVIC Nikola (25) (KTE-Duna Aszfalt) |
KUCSERA Dániel (12) (KTE-Duna Aszfalt) |
MOLNÁR Dániel (7) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Sport Akadémia | Játékvezetők: Benczur Tamás, Nyilas István, Tóth Cecília (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Concordia Motax KC Pápa | I | V, 57 - 48 | 1 - 1 |
GREBENÁR Péter (12) (Concordia Motax KC) |
MOLNÁR Dániel (10) (KTE-Duna Aszfalt) |
KELLER Vidor (3) (Concordia Motax KC) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Surányi Gábor, Kéri István, Pécsi Zsolt (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Alba Fehérvár | I | V, 85 - 60 | 1 - 2 |
POLSTER Attila (25) (Alba Fehérvár) |
SEYI AWOGBEMI Sodiq (9) (Alba Fehérvár) |
KASS Balázs (6) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Szalai Zsolt, Esztergályos Róbert (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Újpest-MT | O | GY, 82 - 64 | 2 - 2 |
VUKCEVIC Nikola (26) (KTE-Duna Aszfalt) |
FÜLÖP Bence (11) (KTE-Duna Aszfalt) |
MOLNÁR Dániel (6) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Sport Akadémia | Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Drenyovszki Dániel (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Óbudai Kaszások | O | V, 70 - 74 | 2 - 3 |
VUKCEVIC Nikola (24) (KTE-Duna Aszfalt) |
FÜLÖP Bence (13) (KTE-Duna Aszfalt) |
KERESZTESI Dávid József (3) (Óbudai Kaszások) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Mintál Csaba, Zahorán Kitti Mária (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | EKE Eger KOK | I | V, 80 - 61 | 2 - 4 |
MÁTÉ Balázs (28) (EKE Eger KOK) |
MÁTÉ Balázs (10) (EKE Eger KOK) |
MÉSZÁROS Bence (5) (EKE Eger KOK) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Lengyel Ádám, Sörlei Attila (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Salgótarjáni KSE | I | V, 94 - 59 | 2 - 5 |
HERENDIC Dominik (27) (Salgótarjáni KSE) |
HERENDIC Dominik (8) (Salgótarjáni KSE) |
HERENDIC Dominik (7) (Salgótarjáni KSE) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Dr. Szakáll István Zoltán, Stánicz Péter (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | DEAC U23 | O | V, 77 - 79 | 2 - 6 |
KOZÁK Márton (24) (DEAC U23) |
KUCSERA Dániel (15) (KTE-Duna Aszfalt) |
KOZÁK Márton (3) (DEAC U23) |
Aréna: Sport Akadémia | Játékvezetők: Varga Zoltán, Gelencsér György, Tóth Cecília (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Bajai Bácska FKE | I | V, 83 - 51 | 2 - 7 |
JAKAB Péter (24) (Bajai Bácska FKE) |
PONGÓ Martin (9) (Bajai Bácska FKE) |
PONGÓ Martin (7) (Bajai Bácska FKE) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Benedek Zoltán (Nagy József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub | O | GY, 90 - 64 | 3 - 7 |
VUKCEVIC Nikola (28) (KTE-Duna Aszfalt) |
FÜLÖP Bence (11) (KTE-Duna Aszfalt) |
VUKCEVIC Nikola (6) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Gál János, Borgula György (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | SMAFC | I | GY, 79 - 80 | 4 - 7 |
PLÉZER Gábor (33) (KTE-Duna Aszfalt) |
KOVÁCS Benedek (11) (SMAFC) |
CZUKOR Bence (6) (SMAFC) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Szalai Zsolt, Esztergályos Róbert (Németh Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | O | V, 62 - 75 | 4 - 8 |
MOLNÁR Bence (32) (Vásárhelyi Kosársuli) |
KUCSERA Dániel (13) (KTE-Duna Aszfalt) |
MOLNÁR Bence (6) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Reisz Péter, Maár Gábor, Nepp László Oszkár (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC | O | GY, 87 - 84 | 5 - 8 |
RÁTVAY Tamás (28) (Széchenyi Egyetem Győr) |
KUCSERA Dániel (10) (KTE-Duna Aszfalt) |
GEIGER Bálint József (5) (Széchenyi Egyetem Győr) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Tóth Cecília, Borgula György (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Concordia Motax KC Pápa | O | V, 77 - 81 | 5 - 9 |
KUCSERA Dániel (26) (KTE-Duna Aszfalt) |
KUCSERA Dániel (13) (KTE-Duna Aszfalt) |
KUK Ryan (6) (Concordia Motax KC) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Major Ádám, Domán István (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Alba Fehérvár | O | GY, 80 - 71 | 6 - 9 |
VUKCEVIC Nikola (19) (KTE-Duna Aszfalt) |
FÜLÖP Bence (17) (KTE-Duna Aszfalt) |
MOLNÁR Dániel (3) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Zahorán Kitti Mária (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Újpest-MT | I | V, 87 - 67 | 6 - 10 |
VUKCEVIC Nikola (21) (KTE-Duna Aszfalt) |
SURMANN Gábor (8) (Újpest-MT) |
SURMANN Péter (10) (Újpest-MT) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Válé Flórián, Pécsi Zsolt, Nepp László Oszkár (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Óbudai Kaszások | I | V, 86 - 80 | 6 - 11 |
TAKÁCS András (21) (Óbudai Kaszások) |
TAKÁCS András (22) (Óbudai Kaszások) |
BENCSIK Barnabás Boldizsár (7) (Óbudai Kaszások) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Gelencsér György, Mintál Csaba, Kruk Melinda (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | EKE Eger KOK | O | GY, 64 - 62 | 7 - 11 |
MÁTÉ Balázs (21) (EKE Eger KOK) |
VARGA Imre (19) (EKE Eger KOK) |
VARGA Imre (2) (EKE Eger KOK) |
Aréna: Sport Akadémia | Játékvezetők: Nyilas István, Varga Zoltán, Vadász Csaba (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Salgótarjáni KSE | O | V, 85 - 87 | 7 - 12 |
MOLNÁR Dániel (32) (KTE-Duna Aszfalt) |
FÜLÖP Bence (16) (KTE-Duna Aszfalt) |
CSABÁK Balázs (8) (Salgótarjáni KSE) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Major Ádám, Sentényi Barna, Makrai Márton (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | DEAC U23 | I | V, 92 - 86 | 7 - 13 |
PLÉZER Gábor (27) (KTE-Duna Aszfalt) |
KUCSERA Dániel (14) (KTE-Duna Aszfalt) |
TÓTH Bence Miklós (7) (DEAC U23) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Józsa András Junior, Kruk Melinda, Gaál Norbert (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Bajai Bácska FKE | O | V, 61 - 87 | 7 - 14 |
JAKAB Péter (29) (Bajai Bácska FKE) |
KUCSERA Dániel (13) (KTE-Duna Aszfalt) |
PONGÓ Martin (10) (Bajai Bácska FKE) |
Aréna: Sport Akadémia | Játékvezetők: Gál János, Gergely Csaba, Domán István (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | I | V, 89 - 69 | 7 - 15 |
MOLNÁR Dániel (32) (KTE-Duna Aszfalt) |
KUCSERA Dániel (8) (KTE-Duna Aszfalt) |
PAVLOVIC Vuk (10) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Nimród, Radnóti Miklós, Maár Gábor (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub | I | V, 84 - 76 | 7 - 16 |
HILL Jaywuan Dangelo (35) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
KUCSERA Dániel (13) (KTE-Duna Aszfalt) |
MOLNÁR Bence (6) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok | Játékvezetők: Válé Flórián, Sentényi Barna, Kruk Melinda (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC | I | GY, 89 - 91 | 8 - 16 |
MOLNÁR Dániel (35) (KTE-Duna Aszfalt) |
RÁTVAY Balázs (8) (Széchenyi Egyetem Győr) |
GÁLL Dominik (7) (Széchenyi Egyetem Győr) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kapusi Gábor (Forrai Sámuel) |