Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | PVSK-Kronosz Kiadó U20 | I | V, 101 - 61 | 0 - 1 |
POPADIC Miljan (17) (PVSK-Kronosz U20) |
TÓTH Kristóf (12) (PVSK-Kronosz U20) |
FÜLÖP Zsombor Ferenc (12) (PVSK-Kronosz U20) |
Aréna: Pécs, POTE csarnok | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Calle Pubfood Békés U20 | O | V, 89 - 106 | 0 - 2 |
VASS Dominik (33) (Calle Pubfood Békés U20) |
PÜSPÖK Bertalan (11) (Zsíros Akadémia U20) |
BALOG Gábor (10) (Calle Pubfood Békés U20) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Németh Patrik, Rab Domonkos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | MAFC U20 | I | V, 97 - 61 | 0 - 3 |
VÍGH Marcell Péter (24) (MAFC U20) |
BŐSZE Bálint (13) (MAFC U20) |
NÉMETH Bence Tamás (6) (MAFC U20) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | MTK Törökbálint U20 | O | V, 68 - 91 | 0 - 4 |
BAGI Donát (25) (MTK Törökbálint U20) |
KOLOK Balázs Dániel (14) (Zsíros Akadémia U20) |
DOBOS Márk (7) (MTK Törökbálint U20) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sértő Róbert, Bedőcs Barnabás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | MEAFC U20 | O | V, 88 - 102 | 0 - 5 |
ORLICZKI Bence Barnabás (29) (MEAFC U20) |
HOMOKI Donát László (13) (MEAFC U20) |
SZANYI Róbert (9) (MEAFC U20) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Jurászik László, Cselóczki Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20 | I | V, 84 - 77 | 0 - 6 |
BALÁZS Bodó (32) (PE Veszprém U20) |
LÓGÁR Bence (11) (PE Veszprém U20) |
BALÁZS Bodó (8) (PE Veszprém U20) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Szőcs Péter, Prieger Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | OSE Lions U20 | O | V, 65 - 109 | 0 - 7 |
BALLA Péter (22) (OSE Lions U20) |
KOLOK Balázs Dániel (16) (Zsíros Akadémia U20) |
KARANFILOVSKI Valentino (6) (OSE Lions U20) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Erdész Dávid |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Budapesti Honvéd SE U20 | I | V, 125 - 62 | 0 - 8 |
MÉSZÁROS Bálint (19) (Budapesti Honvéd SE U20) |
BARANYI Péter Balázs (14) (Budapesti Honvéd SE U20) |
STEIER Roland László (10) (Budapesti Honvéd SE U20) |
Aréna: Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Komlódi Benedek |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Budafok U20 | O | V, 80 - 89 | 0 - 9 |
NAGY Gergely István (30) (Ford Ivanics-Budafok U20) |
NAGY Gergely István (14) (Ford Ivanics-Budafok U20) |
KISS Mihály Barna (14) (Ford Ivanics-Budafok U20) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Stoller Balázs, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Vasas Akadémia U20 | I | V, 104 - 59 | 0 - 10 |
HORVÁTH Hunor Adorján (30) (Vasas Akadémia U20) |
KOLOK Balázs Dániel (17) (Zsíros Akadémia U20) |
HORVÁTH Hunor Adorján (5) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | O | V, 89 - 113 | 0 - 11 |
SITKU Márton (22) (Nyíregyháza U20) |
MOKÁNSZKI Máté (8) (Nyíregyháza U20) |
FAZEKAS Csaba Balázs (10) (Nyíregyháza U20) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Németh Patrik, Magda János József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE U20 | O | V, 79 - 96 | 0 - 12 |
FEHÉR Péter József (38) (Nagykõrös U20) |
FEHÉR Péter József (16) (Nagykõrös U20) |
ANDÓ Levente (6) (Nagykõrös U20) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Németh Patrik, Rab Domonkos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Bonyhádi KSE U20 | I | GY, 39 - 109 | 1 - 12 |
CSOBÁN Dávid (26) (Bonyhádi KSE U20) |
KOLOK Balázs Dániel (19) (Zsíros Akadémia U20) |
FEKETE Bálint (6) (Zsíros Akadémia U20) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szabó Gergő Máté, Kovács Kincső |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | PVSK-Kronosz Kiadó U20 | O | V, 73 - 90 | 1 - 13 |
BOKOR Zoltán (15) (PVSK-Kronosz U20) |
TÓTH Kristóf (13) (PVSK-Kronosz U20) |
BOKOR Zoltán (6) (PVSK-Kronosz U20) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Krékity Kornél, Antoni Márk Ágoston |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Calle Pubfood Békés U20 | I | GY, 49 - 106 | 2 - 13 |
NAGY Simon (26) (Zsíros Akadémia U20) |
NAGY Simon (14) (Zsíros Akadémia U20) |
KARSAI Csaba (6) (Calle Pubfood Békés U20) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: Szabó László, Rideg László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | MAFC U20 | O | V, 88 - 96 | 2 - 14 |
NÉMETH Bence Tamás (34) (MAFC U20) |
VÍGH Marcell Péter (16) (MAFC U20) |
VÍGH Marcell Péter (7) (MAFC U20) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Krékity Kornél, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | MTK Törökbálint U20 | I | GY, 69 - 71 | 3 - 14 |
HARSÁNYI András Attila (20) (MTK Törökbálint U20) |
KOLOK Balázs Dániel (23) (Zsíros Akadémia U20) |
SZABÓ Márton (6) (MTK Törökbálint U20) |
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Stoller Balázs, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | MEAFC U20 | I | V, 87 - 71 | 3 - 15 |
KOLOK Balázs Dániel (21) (Zsíros Akadémia U20) |
FEKETE Bálint (12) (Zsíros Akadémia U20) |
SZANYI Róbert (7) (MEAFC U20) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Takács Zoltán, Molnár Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20 | O | V, 68 - 77 | 3 - 16 |
LÓGÁR Bence (29) (PE Veszprém U20) |
LÓGÁR Bence (14) (PE Veszprém U20) |
FEKETE Bálint (8) (Zsíros Akadémia U20) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Czupi Márton, Gombos Ádám Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | OSE Lions U20 | I | V, 99 - 77 | 3 - 17 |
BALLA Péter (27) (OSE Lions U20) |
KARANFILOVSKI Valentino (10) (OSE Lions U20) |
KARANFILOVSKI Valentino (13) (OSE Lions U20) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Magyari Viktor, Horváth Andreasz |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Budapesti Honvéd SE U20 | O | V, 61 - 112 | 3 - 18 |
PÜSPÖK Bertalan (19) (Zsíros Akadémia U20) |
KOLOK Balázs Dániel (17) (Zsíros Akadémia U20) |
STEIER Roland László (7) (Budapesti Honvéd SE U20) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Németh Patrik, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Budafok U20 | I | V, 105 - 63 | 3 - 19 |
MÉSZÁROS Csaba (27) (Ford Ivanics-Budafok U20) |
SZÁNTÓ Levente (17) (Ford Ivanics-Budafok U20) |
KISS Mihály Barna (6) (Ford Ivanics-Budafok U20) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapros Roland, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Vasas Akadémia U20 | O | V, 62 - 97 | 3 - 20 |
STEIER Bence (23) (Vasas Akadémia U20) |
KOLOK Balázs Dániel (14) (Zsíros Akadémia U20) |
CSÍK Richárd (10) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Káré Gergő, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | I | V, 110 - 75 | 3 - 21 |
FAZEKAS Csaba Balázs (24) (Nyíregyháza U20) |
MOKÁNSZKI Máté (10) (Nyíregyháza U20) |
BELLA Márton Emil (7) (Zsíros Akadémia U20) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Ferenczi Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE U20 | I | V, 100 - 80 | 3 - 22 |
FEHÉR Péter József (38) (Nagykõrös U20) |
KOLOK Balázs Dániel (20) (Zsíros Akadémia U20) |
MESTER Márk (4) (Nagykõrös U20) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Bonyhádi KSE U20 | O | GY, 101 - 56 | 4 - 22 |
CSAPÓ Tomaj (24) (Bonyhádi KSE U20) |
TARNÓY Áron (16) (Bonyhádi KSE U20) |
FARAGÓ Zsombor István (5) (Zsíros Akadémia U20) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Antoni Márk Ágoston |