NB I. B Piros csoport, Fiú U20 - PVSK-Kronosz U20PVSK-Kronosz U20
Műsor - 2018. szeptember 19. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló MEAFC U20MEAFC U20 I V, 83 - 74 0 - 1 ORLICZKI Bence Barnabás (24)
(MEAFC U20)
ORLICZKI Bence Barnabás (14)
(MEAFC U20)
ORLICZKI Márton (6)
(MEAFC U20)
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán
Műsor - 2018. szeptember 21. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Zsíros Akadémia U20Zsíros Akadémia U20 O GY, 101 - 61 1 - 1 POPADIC Miljan (17)
(PVSK-Kronosz U20)
TÓTH Kristóf (12)
(PVSK-Kronosz U20)
FÜLÖP Zsombor (12)
(PVSK-Kronosz U20)
Aréna: Pécs, POTE csarnok Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs
Műsor - 2018. október 6. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20 O GY, 81 - 69 2 - 1 BALÁZS Bodó (22)
(PE Veszprém U20)
ERDEI Ádám (12)
(PVSK-Kronosz U20)
GRIFATONG Miklós (5)
(PE Veszprém U20)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Szalóki Bence, Dr. Danka Péter
Műsor - 2018. október 14. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló OSE Lions U20OSE Lions U20 O GY, 91 - 88 3 - 1 KARANFILOVSKI Valentino (36)
(OSE Lions U20)
TÓTH Kristóf (12)
(PVSK-Kronosz U20)
NAGY Kevin (8)
(PVSK-Kronosz U20)
Aréna: Pécs, POTE csarnok Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs
Műsor - 2018. október 21. 13:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Budapesti Honvéd SE U20Budapesti Honvéd SE U20 I V, 104 - 63 3 - 2 SZENTIRMAI Ákos (15)
(Budapesti Honvéd SE U20)
VARGA Balázs Péter (9)
(Budapesti Honvéd SE U20)
TICHOV Dominik (6)
(Budapesti Honvéd SE U20)
Aréna: Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus Játékvezetők: Pohánka Balázs, Makay Dániel József
Műsor - 2018. október 28. 16:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Budafok U20Budafok U20 O GY, 101 - 90 4 - 2 SIKLÓS Olivér (28)
(Ford Ivanics-Budafok U20)
TÓTH Kristóf (12)
(PVSK-Kronosz U20)
FÜLÖP Zsombor (10)
(PVSK-Kronosz U20)
Aréna: Pécs, POTE csarnok Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Szalóki Bence
Műsor - 2018. november 7. 18:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Vasas Akadémia U20Vasas Akadémia U20 I V, 112 - 63 4 - 3 KELENFÖLDI Domokos (22)
(Vasas Akadémia U20)
ERDEI Ádám (10)
(PVSK-Kronosz U20)
KOFLANOVICS Kristóf (8)
(Vasas Akadémia U20)
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szilágyi Tamás
Műsor - 2018. november 11. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Nyíregyháza Blue Sharks U20Nyíregyháza Blue Sharks U20 O V, 79 - 84 4 - 4 TÓTH Kristóf (28)
(PVSK-Kronosz U20)
TÓTH Kristóf (17)
(PVSK-Kronosz U20)
ERDEI Ádám (7)
(PVSK-Kronosz U20)
Aréna: Pécs, POTE csarnok Játékvezetők: Földvári Tamás, Dr. Danka Péter
Műsor - 2018. november 18. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Nagykőrösi Sólymok KE U20Nagykőrösi Sólymok KE U20 I GY, 76 - 77 5 - 4 FEHÉR Péter (27)
(Nagykõrös U20)
ERDEI Ádám (19)
(PVSK-Kronosz U20)
FÜLÖP Zsombor (5)
(PVSK-Kronosz U20)
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola Játékvezetők: Czupi Márton, Agócs Gábor Mihály
Műsor - 2018. november 26. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Bonyhádi KSE U20Bonyhádi KSE U20 O GY, 106 - 58 6 - 4 TÓTH Kristóf (22)
(PVSK-Kronosz U20)
GRISZHÁBER Oszkár (8)
(PVSK-Kronosz U20)
POPADIC Miljan (8)
(PVSK-Kronosz U20)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső
Műsor - 2018. december 6. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló MTK Törökbálint U20MTK Törökbálint U20 I GY, 87 - 90 7 - 4 FÜLÖP Zsombor (33)
(PVSK-Kronosz U20)
TÓTH Kristóf (14)
(PVSK-Kronosz U20)
TAKÁCS-VARGA Bendegúz (9)
(MTK Törökbálint U20)
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Stánicz Péter, Stoller Balázs
Műsor - 2018. december 16. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Calle Pubfood Békés U20Calle Pubfood Békés U20 I GY, 73 - 119 8 - 4 BALOG Gábor (35)
(Calle Pubfood Békés U20)
SÉRA Gergely (11)
(PVSK-Kronosz U20)
BALOG Gábor (6)
(Calle Pubfood Békés U20)
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok Játékvezetők: Kátay Csaba András, Papy Zsolt
Műsor - 2018. december 21. 19:20
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló MAFC U20MAFC U20 I GY, 85 - 109 9 - 4 POPADIC Miljan (25)
(PVSK-Kronosz U20)
ERDEI Ádám (13)
(PVSK-Kronosz U20)
FÜLÖP Zsombor (10)
(PVSK-Kronosz U20)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szilágyi Tamás
Műsor - 2019. január 6. 11:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Zsíros Akadémia U20Zsíros Akadémia U20 I GY, 73 - 90 10 - 4 BOKOR Zoltán (15)
(PVSK-Kronosz U20)
TÓTH Kristóf (13)
(PVSK-Kronosz U20)
BOKOR Zoltán (6)
(PVSK-Kronosz U20)
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Krékity Kornél, Antoni Márk Ágoston
Műsor - 2019. január 20. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló MEAFC U20MEAFC U20 O GY, 78 - 73 11 - 4 ORLICZKI Bence Barnabás (20)
(MEAFC U20)
HOMOKI Donát László (17)
(MEAFC U20)
SZANYI Róbert (6)
(MEAFC U20)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs
Műsor - 2019. január 23. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20 I V, 63 - 62 11 - 5 FÜLÖP Zsombor (20)
(PVSK-Kronosz U20)
LÓGÁR Bence (15)
(PE Veszprém U20)
FÜLÖP Zsombor (7)
(PVSK-Kronosz U20)
Aréna: Vetési Albert Gimnázium Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András
Műsor - 2019. január 29. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló OSE Lions U20OSE Lions U20 I GY, 80 - 93 12 - 5 BALLA Péter (25)
(OSE Lions U20)
TÓTH Kristóf (15)
(PVSK-Kronosz U20)
PAP Attila (5)
(OSE Lions U20)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
Műsor - 2019. február 3. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Budapesti Honvéd SE U20Budapesti Honvéd SE U20 O V, 68 - 84 12 - 6 KÁRMÁN Domonkos (19)
(Budapesti Honvéd SE U20)
BARANYI Péter (16)
(Budapesti Honvéd SE U20)
FÜLÖP Zsombor (6)
(PVSK-Kronosz U20)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Földvári Tamás, Fleischmann Krisztián
Műsor - 2019. február 8. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Budafok U20Budafok U20 I V, 85 - 64 12 - 7 KISS Mihály Barna (26)
(Ford Ivanics-Budafok U20)
TÓTH Kristóf (9)
(PVSK-Kronosz U20)
KISS Mihály Barna (6)
(Ford Ivanics-Budafok U20)
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok Játékvezetők: Goda László, Jankovics Viktor Zsolt
Műsor - 2019. február 24. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Vasas Akadémia U20Vasas Akadémia U20 O GY, 89 - 69 13 - 7 GRISZHÁBER Oszkár (19)
(PVSK-Kronosz U20)
ERDEI Ádám (12)
(PVSK-Kronosz U20)
BOKOR Zoltán (6)
(PVSK-Kronosz U20)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Földvári Tamás, Dr. Danka Péter
Műsor - 2019. február 27. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Nyíregyháza Blue Sharks U20Nyíregyháza Blue Sharks U20 I V, 104 - 96 13 - 8 MOKÁNSZKI Máté (39)
(Nyíregyháza U20)
MOKÁNSZKI Máté (11)
(Nyíregyháza U20)
FÜLÖP Zsombor (7)
(PVSK-Kronosz U20)
Aréna: Continental Aréna Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Ferenczi Tamás
Műsor - 2019. március 3. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Nagykőrösi Sólymok KE U20Nagykőrösi Sólymok KE U20 O GY, 85 - 80 14 - 8 POPADIC Miljan (18)
(PVSK-Kronosz U20)
ERDEI Ádám (17)
(PVSK-Kronosz U20)
POPADIC Miljan (9)
(PVSK-Kronosz U20)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Dr. Danka Péter
Műsor - 2019. március 7. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Bonyhádi KSE U20Bonyhádi KSE U20 I GY, 55 - 90 15 - 8 NAGY Kevin (27)
(PVSK-Kronosz U20)
ERDEI Ádám (15)
(PVSK-Kronosz U20)
FÜLÖP Zsombor (5)
(PVSK-Kronosz U20)
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Propszt Amanda
Műsor - 2019. március 17. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló MTK Törökbálint U20MTK Törökbálint U20 O V, 68 - 71 15 - 9 ERDEI Ádám (20)
(PVSK-Kronosz U20)
ERDEI Ádám (20)
(PVSK-Kronosz U20)
FÜLÖP Zsombor (6)
(PVSK-Kronosz U20)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs
Műsor - 2019. március 24. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Calle Pubfood Békés U20Calle Pubfood Békés U20 O GY, 88 - 66 16 - 9 LAJOS Norbert (21)
(PVSK-Kronosz U20)
POPADIC Miljan (13)
(PVSK-Kronosz U20)
POPADIC Miljan (10)
(PVSK-Kronosz U20)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs
Műsor - 2019. március 30. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló MAFC U20MAFC U20 O GY, 99 - 83 17 - 9 NÉMETH Bence Tamás (27)
(MAFC U20)
VÍGH Marcell (15)
(MAFC U20)
FÜLÖP Zsombor (13)
(PVSK-Kronosz U20)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs

Megyei szövetségek