Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Budafok U20 | O | V, 73 - 82 | 0 - 1 |
LADOS Erik Botond (21) (Ford Ivanics-Budafok U20) |
KOVÁCS Bálint Benedek (13) (Vasas Akadémia U20) |
KISS Mihály Barna (8) (Ford Ivanics-Budafok U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Budapesti Honvéd SE U20 | I | V, 68 - 67 | 0 - 2 |
STEIER Bence (19) (Vasas Akadémia U20) |
SZENTIRMAI Ákos András (9) (Budapesti Honvéd SE U20) |
KOVÁCS Bálint Benedek (5) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Tóth Kitti, Makay Dániel József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | MTK Törökbálint U20 | I | GY, 44 - 57 | 1 - 2 |
TAKÁCS-VARGA Bendegúz (16) (MTK Törökbálint U20) |
NAGY Adrián (15) (MTK Törökbálint U20) |
KOZMA Norbert (6) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Németh Patrik, Gombos Ádám Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | I | V, 99 - 94 | 1 - 3 |
STEIER Bence (30) (Vasas Akadémia U20) |
KOVÁCS Bálint Benedek (11) (Vasas Akadémia U20) |
FAZEKAS Csaba Balázs (10) (Nyíregyháza U20) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája | Játékvezetők: Zalai Ákos István, Szulics Zsolt János |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE U20 | O | GY, 100 - 71 | 2 - 3 |
FEHÉR Péter József (41) (Nagykõrös U20) |
KOVÁCS Bálint Benedek (11) (Vasas Akadémia U20) |
CSÍK Richárd (9) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Kapros Roland, Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Bonyhádi KSE U20 | I | GY, 40 - 90 | 3 - 3 |
HADNAGY Bence (15) (Bonyhádi KSE U20) |
GÁSZNER Flórián (12) (Vasas Akadémia U20) |
CSÍK Richárd (5) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Propszt Amanda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | PVSK-Kronosz Kiadó U20 | O | GY, 112 - 63 | 4 - 3 |
KELENFÖLDI Domonkos (22) (Vasas Akadémia U20) |
ERDEI Ádám (10) (PVSK-Kronosz U20) |
KOFLANOVICS Kristóf Miklós (8) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szilágyi Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Calle Pubfood Békés U20 | I | GY, 102 - 106 | 5 - 3 |
VASS Dominik (34) (Calle Pubfood Békés U20) |
SIPAKI István (9) (Calle Pubfood Békés U20) |
BALOG Gábor (9) (Calle Pubfood Békés U20) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: Komáromi Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | MAFC U20 | O | V, 89 - 103 | 5 - 4 |
KATONA József Bence (41) (MAFC U20) |
VÍGH Marcell Péter (18) (MAFC U20) |
POLGÁRDY Ádám (9) (MAFC U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Lövei László, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Zsíros Akadémia U20 | O | GY, 104 - 59 | 6 - 4 |
HORVÁTH Hunor Adorján (30) (Vasas Akadémia U20) |
KOLOK Balázs Dániel (17) (Zsíros Akadémia U20) |
HORVÁTH Hunor Adorján (5) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | MEAFC U20 | I | V, 89 - 86 | 6 - 5 |
SZŐKE Gábor (37) (MEAFC U20) |
HOMOKI Donát László (9) (MEAFC U20) |
ORLICZKI Márton (7) (MEAFC U20) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20 | O | GY, 70 - 68 | 7 - 5 |
BALÁZS Bodó (20) (PE Veszprém U20) |
SCHMITZ Dávid (10) (PE Veszprém U20) |
BALÁZS Bodó (6) (PE Veszprém U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | OSE Lions U20 | I | GY, 68 - 76 | 8 - 5 |
BALLA Péter (25) (OSE Lions U20) |
BALLA Péter (15) (OSE Lions U20) |
KARANFILOVSKI Valentino (11) (OSE Lions U20) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Krisztián-Világos Tünde |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Budapesti Honvéd SE U20 | O | V, 70 - 109 | 8 - 6 |
MARTINEZ Ralf Ádám (21) (Budapesti Honvéd SE U20) |
KÁRMÁN Domonkos (7) (Budapesti Honvéd SE U20) |
BEA Bence (5) (Budapesti Honvéd SE U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Komlódi Benedek |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Budafok U20 | I | V, 85 - 79 | 8 - 7 |
RADICS Gerzson (22) (Vasas Akadémia U20) |
NAGY Gergely István (11) (Ford Ivanics-Budafok U20) |
KISS Mihály Barna (10) (Ford Ivanics-Budafok U20) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kitti, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | MTK Törökbálint U20 | O | V, 64 - 66 | 8 - 8 |
DOBOS Márk (22) (MTK Törökbálint U20) |
MEZŐDI Patrik Zoárd (8) (Vasas Akadémia U20) |
BOGNÁR Mátyás (6) (MTK Törökbálint U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Pál Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | O | V, 76 - 81 | 8 - 9 |
SITKU Márton (23) (Nyíregyháza U20) |
SITKU Márton (17) (Nyíregyháza U20) |
FAZEKAS Csaba Balázs (7) (Nyíregyháza U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE U20 | I | GY, 70 - 92 | 9 - 9 |
CSÍK Roland Zoltán (38) (Vasas Akadémia U20) |
CSÍK Roland Zoltán (11) (Vasas Akadémia U20) |
KOFLANOVICS Kristóf Miklós (7) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Szájer József, Kovács Róbert Márió |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Bonyhádi KSE U20 | O | GY, 88 - 40 | 10 - 9 |
HORVÁTH Hunor Adorján (31) (Vasas Akadémia U20) |
VARGA Edvin (10) (Bonyhádi KSE U20) |
KOFLANOVICS Kristóf Miklós (11) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Kapros Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | PVSK-Kronosz Kiadó U20 | I | V, 89 - 69 | 10 - 10 |
GRISZHÁBER Oszkár (19) (PVSK-Kronosz U20) |
ERDEI Ádám (12) (PVSK-Kronosz U20) |
BOKOR Zoltán (6) (PVSK-Kronosz U20) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Földvári Tamás, Dr. Danka Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Calle Pubfood Békés U20 | O | GY, 72 - 60 | 11 - 10 |
MEZŐDI Patrik Zoárd (23) (Vasas Akadémia U20) |
SIPAKI István (14) (Calle Pubfood Békés U20) |
KOZMA Norbert (6) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Pál Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | MAFC U20 | I | V, 78 - 65 | 11 - 11 |
NÉMETH Bence Tamás (23) (MAFC U20) |
BORDÁCS Gábor Soma (23) (MAFC U20) |
KOZMA Norbert (6) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Polonkai Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Zsíros Akadémia U20 | I | GY, 62 - 97 | 12 - 11 |
STEIER Bence (23) (Vasas Akadémia U20) |
KOLOK Balázs Dániel (14) (Zsíros Akadémia U20) |
CSÍK Richárd (10) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Káré Gergő, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | MEAFC U20 | O | GY, 113 - 70 | 13 - 11 |
KELENFÖLDI Domonkos (22) (Vasas Akadémia U20) |
KELENFÖLDI Domonkos (14) (Vasas Akadémia U20) |
CSÍK Richárd (9) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20 | I | GY, 83 - 86 | 14 - 11 |
LÓGÁR Bence (28) (PE Veszprém U20) |
GRIFATONG Miklós (16) (PE Veszprém U20) |
GRIFATONG Miklós (6) (PE Veszprém U20) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | OSE Lions U20 | O | GY, 91 - 83 | 15 - 11 |
KARANFILOVSKI Valentino (20) (OSE Lions U20) |
KARANFILOVSKI Valentino (12) (OSE Lions U20) |
RADICS Gerzson (8) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szőts Dávid István |