Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20 | O | V, 57 - 79 | 0 - 1 |
LÓGÁR Bence (25) (PE Veszprém U20) |
FAZEKAS Viktor (15) (Bonyhádi KSE U20) |
HADNAGY Bence (5) (Bonyhádi KSE U20) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Bálind Attila, Balogh László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | MEAFC U20 | O | V, 58 - 100 | 0 - 2 |
HOMOKI Donát László (22) (MEAFC U20) |
SZANYI Róbert (13) (MEAFC U20) |
SZANYI Róbert (6) (MEAFC U20) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Bálind Attila, Balogh László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | OSE Lions U20 | I | V, 114 - 54 | 0 - 3 |
BALLA Péter (26) (OSE Lions U20) |
HADNAGY Bence (14) (Bonyhádi KSE U20) |
KARANFILOVSKI Valentino (6) (OSE Lions U20) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Budapesti Honvéd SE U20 | O | V, 54 - 102 | 0 - 4 |
SZENTIRMAI Ákos András (17) (Budapesti Honvéd SE U20) |
FAZEKAS Viktor (12) (Bonyhádi KSE U20) |
MARTINEZ Ralf Ádám (6) (Budapesti Honvéd SE U20) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Vörös Ferenc Zsolt, Szücs Szabolcs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Budafok U20 | I | V, 101 - 34 | 0 - 5 |
SIKLÓS Olivér Balázs (22) (Ford Ivanics-Budafok U20) |
SZÁNTÓ Levente (13) (Ford Ivanics-Budafok U20) |
BUSAI Levente Gábor (4) (Ford Ivanics-Budafok U20) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kitti, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Vasas Akadémia U20 | O | V, 40 - 90 | 0 - 6 |
HADNAGY Bence (15) (Bonyhádi KSE U20) |
GÁSZNER Flórián (12) (Vasas Akadémia U20) |
CSÍK Richárd (5) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Propszt Amanda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | I | V, 101 - 60 | 0 - 7 |
VASKÓ György (22) (Nyíregyháza U20) |
KARAKÓ Bálint András (11) (Nyíregyháza U20) |
FAZEKAS Csaba Balázs (6) (Nyíregyháza U20) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Zalai Ákos István, Molnár Péter Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE U20 | O | V, 56 - 90 | 0 - 8 |
CSAPÓ Tomaj (23) (Bonyhádi KSE U20) |
PETRÁS Vajk Attila (13) (Nagykõrös U20) |
BOZÓKI Márton Tamás (5) (Nagykõrös U20) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Péter Csaba, Ács Dezső |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | MTK Törökbálint U20 | I | V, 108 - 46 | 0 - 9 |
NAGY Adrián (29) (MTK Törökbálint U20) |
NAGY Adrián (11) (MTK Törökbálint U20) |
PATAKI Levente Ádám (9) (MTK Törökbálint U20) |
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Németh Patrik, Nagy-Pál Petra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | PVSK-Kronosz Kiadó U20 | I | V, 106 - 58 | 0 - 10 |
TÓTH Kristóf (22) (PVSK-Kronosz U20) |
GRISZHÁBER Oszkár (8) (PVSK-Kronosz U20) |
POPADIC Miljan (8) (PVSK-Kronosz U20) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Calle Pubfood Békés U20 | O | V, 57 - 89 | 0 - 11 |
OLIC Milos (37) (Calle Pubfood Békés U20) |
BÉRCES Bálint (11) (Bonyhádi KSE U20) |
CSOBÁN Dávid (3) (Bonyhádi KSE U20) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Propszt Amanda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | MAFC U20 | I | V, 120 - 71 | 0 - 12 |
CSOBÁN Dávid (32) (Bonyhádi KSE U20) |
VÍGH Marcell Péter (8) (MAFC U20) |
HERLÓ György (8) (MAFC U20) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kitti, Szilágyi Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Zsíros Akadémia U20 | O | V, 39 - 109 | 0 - 13 |
CSOBÁN Dávid (26) (Bonyhádi KSE U20) |
KOLOK Balázs Dániel (19) (Zsíros Akadémia U20) |
FEKETE Bálint (6) (Zsíros Akadémia U20) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szabó Gergő Máté, Kovács Kincső |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | MEAFC U20 | I | V, 120 - 29 | 0 - 14 |
SZŐKE Gábor (37) (MEAFC U20) |
ORLICZKI Mátyás (16) (MEAFC U20) |
ORLICZKI Mátyás (12) (MEAFC U20) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20 | I | V, 101 - 57 | 0 - 15 |
CSOBÁN Dávid (33) (Bonyhádi KSE U20) |
BALÁZS Bodó (5) (PE Veszprém U20) |
SZŰCS Péter Gergő (4) (PE Veszprém U20) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | OSE Lions U20 | O | V, 58 - 81 | 0 - 16 |
BALLA Péter (24) (OSE Lions U20) |
BALLA Péter (16) (OSE Lions U20) |
CSOBÁN Dávid (4) (Bonyhádi KSE U20) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Budapesti Honvéd SE U20 | I | V, 110 - 63 | 0 - 17 |
KÁRMÁN Domonkos (29) (Budapesti Honvéd SE U20) |
HARGITAI Krisztián (20) (Budapesti Honvéd SE U20) |
STEIER Roland László (11) (Budapesti Honvéd SE U20) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Kapros Roland, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Budafok U20 | O | V, 45 - 109 | 0 - 18 |
CSOBÁN Dávid (25) (Bonyhádi KSE U20) |
SZÁNTÓ Levente (14) (Ford Ivanics-Budafok U20) |
KISS Mihály Barna (6) (Ford Ivanics-Budafok U20) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Propszt Amanda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Vasas Akadémia U20 | I | V, 88 - 40 | 0 - 19 |
HORVÁTH Hunor Adorján (31) (Vasas Akadémia U20) |
VARGA Edvin (10) (Bonyhádi KSE U20) |
KOFLANOVICS Kristóf Miklós (11) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Kapros Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Calle Pubfood Békés U20 | I | V, 80 - 75 | 0 - 20 |
CSAPÓ Tomaj (31) (Bonyhádi KSE U20) |
BÉRCES Bálint (14) (Bonyhádi KSE U20) |
OLIC Milos (8) (Calle Pubfood Békés U20) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőcs Béla, Rideg László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | O | V, 69 - 111 | 0 - 21 |
VASKÓ György (43) (Nyíregyháza U20) |
HENGSPERGER István (14) (Nyíregyháza U20) |
DEMETER Ádám (8) (Nyíregyháza U20) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE U20 | I | V, 96 - 72 | 0 - 22 |
FEHÉR Péter József (28) (Nagykõrös U20) |
TÓTH Márk (13) (Nagykõrös U20) |
FEHÉR Péter József (4) (Nagykõrös U20) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Arató Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | MTK Törökbálint U20 | O | V, 51 - 102 | 0 - 23 |
HARSÁNYI András Attila (26) (MTK Törökbálint U20) |
HARSÁNYI András Attila (12) (MTK Törökbálint U20) |
CSAPÓ Tomaj (7) (Bonyhádi KSE U20) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Bálind Attila, Péter Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | PVSK-Kronosz Kiadó U20 | O | V, 55 - 90 | 0 - 24 |
NAGY Kevin Krisztián (27) (PVSK-Kronosz U20) |
ERDEI Ádám (15) (PVSK-Kronosz U20) |
FÜLÖP Zsombor Ferenc (5) (PVSK-Kronosz U20) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Propszt Amanda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | MAFC U20 | O | V, 83 - 115 | 0 - 25 |
VÍGH Marcell Péter (30) (MAFC U20) |
VÍGH Marcell Péter (20) (MAFC U20) |
CSOBÁN Dávid (8) (Bonyhádi KSE U20) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Ács Dezső, Balogh László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Zsíros Akadémia U20 | I | V, 101 - 56 | 0 - 26 |
CSAPÓ Tomaj (24) (Bonyhádi KSE U20) |
TARNÓY Áron (16) (Bonyhádi KSE U20) |
FARAGÓ Zsombor István (5) (Zsíros Akadémia U20) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Antoni Márk Ágoston |