Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks | I | V, 72 - 64 | 0 - 1 |
TÓTH Gergely (18) (Nyíregyháza) |
MUCZA Tamás (9) (Budapesti Honvéd SE) |
FAZEKAS Csaba Balázs (5) (Nyíregyháza) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Földházi Tamás, dr. Mészáros Balázs, Major Ádám (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Vasas Akadémia | O | GY, 73 - 66 | 1 - 1 |
BOROS Márk (18) (Vasas Akadémia) |
BOROS Márk (8) (Vasas Akadémia) |
MUCZA Tamás (7) (Budapesti Honvéd SE) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Jakab László, Dr. Szakáll István Zoltán, Györfy Rúben (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | I | GY, 70 - 80 | 2 - 1 |
SZALAY Ákos (16) (Budapesti Honvéd SE) |
TÖMÖSVÁRY Máté (13) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
SZALAY Ákos (5) (Budapesti Honvéd SE) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Nyilas István, Reisz Péter (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | PVSK-Kronosz Kiadó | O | GY, 90 - 69 | 3 - 1 |
BÍRÓ Levente (20) (PVSK-Kronosz) |
DEBRECENI Dániel (9) (Budapesti Honvéd SE) |
HORVÁTH Ákos (7) (Budapesti Honvéd SE) |
Aréna: Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus | Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Józsa András Junior, Lövei László (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | OMNIA Pub & Food Békés | I | GY, 69 - 82 | 4 - 1 |
HORVÁTH Ákos (18) (Budapesti Honvéd SE) |
BOINITZER Dávid (7) (OMNIA Pub & Food Békés) |
SZALAY Ákos (6) (Budapesti Honvéd SE) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: Sallai István József, Domán István, Tóth Cecília (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE | O | GY, 89 - 60 | 5 - 1 |
MUCZA Tamás (15) (Budapesti Honvéd SE) |
CANDIDO Fulvio (10) (Nagykőrös) |
SZALAY Ákos (8) (Budapesti Honvéd SE) |
Aréna: Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus | Játékvezetők: Gál János, Jurák Krisztián, Dr. Szakáll István Zoltán (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | MAFC | I | V, 85 - 70 | 5 - 2 |
WASHINGTON Eric Gerard (24) (MAFC) |
GARAMVÖLGYI Ákos Tibor (10) (MAFC) |
WASHINGTON Eric Gerard (6) (MAFC) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Goda László, Vida József, Nepp László Oszkár (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | BKG-Príma SE | O | V, 67 - 76 | 5 - 3 |
BERGER Seth Kenan (23) (BKG-Príma SE) |
VALERIO BODON Vincent (9) (Budapesti Honvéd SE) |
HORVÁTH Ákos (7) (Budapesti Honvéd SE) |
Aréna: Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus | Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Kéri István, Szilágyi Bálint (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | MEAFC-Miskolc | I | GY, 71 - 75 | 6 - 3 |
PROPHET Joseph (20) (MEAFC-Miskolc) |
BÉRES Dávid (9) (MEAFC-Miskolc) |
SZALAY Ákos (6) (Budapesti Honvéd SE) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Gál János, Sallai István József, Gergely Csaba (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | O | V, 81 - 84 | 6 - 4 |
HORVÁTH Ákos (27) (Budapesti Honvéd SE) |
PAVLOVIC Nebojsa (9) (PE Veszprém) |
MADÁR András Rudolf (8) (PE Veszprém) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Balogh Gyula, Lengyel Ádám, Gaál István (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | OSE Lions | I | V, 86 - 69 | 6 - 5 |
DR. MOHÁCSI Máté (20) (OSE Lions) |
SZALAY Ákos (7) (Budapesti Honvéd SE) |
ILLÉS Máté Csongor (5) (OSE Lions) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kulcsár Tibor, Dr. Szakáll István Zoltán, Bagi Bálint (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | MTK Törökbálint | O | GY, 64 - 58 | 7 - 5 |
JAKAB Péter (21) (MTK Törökbálint) |
SZALAY Ákos (8) (Budapesti Honvéd SE) |
JAKAB Péter (7) (MTK Törökbálint) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Válé Flórián, Pécsi Zsolt, Nepp László Oszkár (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | BUDAFOK | O | GY, 76 - 73 | 8 - 5 |
LADOS Erik Botond (26) (BUDAFOK) |
VARGA Dániel Géza (12) (BUDAFOK) |
SZALAY Ákos (7) (Budapesti Honvéd SE) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Lövei László, Sentényi Barna (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Vasas Akadémia | I | GY, 71 - 78 | 9 - 5 |
ANDRÁSSY Géza (19) (Vasas Akadémia) |
VALERIO BODON Vincent (11) (Budapesti Honvéd SE) |
MORAVCSIK Áron (8) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Gelencsér György, Bagi Bálint, Maár Gábor (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks | O | V, 72 - 85 | 9 - 6 |
HORVÁTH Ákos (24) (Budapesti Honvéd SE) |
BAZSÓ Brúnó Tamás (11) (Nyíregyháza) |
SZALAY Ákos (5) (Budapesti Honvéd SE) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Varga Zoltán, Szilágyi Bálint (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE | I | GY, 71 - 95 | 10 - 6 |
VALERIO BODON Vincent (19) (Budapesti Honvéd SE) |
VALERIO BODON Vincent (10) (Budapesti Honvéd SE) |
SZALAY Ákos (4) (Budapesti Honvéd SE) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál István, Nyilas István, Tóth Cecília (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | O | GY, 91 - 80 | 11 - 6 |
SOMOGYFOKI Szabolcs Gábor (22) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
SOMOGYFOKI Szabolcs Gábor (11) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
SOMOGYFOKI Péter Gábor (7) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Surányi Gábor, Sentényi Barna (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | PVSK-Kronosz Kiadó | I | V, 102 - 78 | 11 - 7 |
DR. DEMETER Attila (29) (PVSK-Kronosz) |
DR. DEMETER Attila (9) (PVSK-Kronosz) |
DR. DEMETER Attila (6) (PVSK-Kronosz) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Maár Gábor, Reisz Péter (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | OMNIA Pub & Food Békés | O | GY, 85 - 66 | 12 - 7 |
KRSTIC Daniel (30) (OMNIA Pub & Food Békés) |
KOMA Dániel (7) (OMNIA Pub & Food Békés) |
SZALAY Ákos (5) (Budapesti Honvéd SE) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert, Kapusi Gábor (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | MAFC | O | V, 73 - 98 | 12 - 8 |
WASHINGTON Eric Gerard (25) (MAFC) |
SZENTIRMAI Ákos András (7) (Budapesti Honvéd SE) |
MISEK Levente Henrik (7) (MAFC) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Minár László Balázs, Jurák Krisztián, Gaál István (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | BKG-Príma SE | I | V, 92 - 88 | 12 - 9 |
NAGY Botond Ágoston (34) (BKG-Príma SE) |
MARTINEZ Ralf Ádám (9) (Budapesti Honvéd SE) |
SZALAY Ákos (8) (Budapesti Honvéd SE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Horváth Csongor Béla, Szilágyi Bálint (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | MEAFC-Miskolc | O | V, 72 - 76 | 12 - 10 |
STEFÁN Dávid Levente (24) (Budapesti Honvéd SE) |
THORNTON Austin (17) (MEAFC-Miskolc) |
SZALAY Ákos (7) (Budapesti Honvéd SE) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Földi László, Oláh Márk (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | I | V, 97 - 93 | 12 - 11 |
MUCZA Tamás (26) (Budapesti Honvéd SE) |
VÖLGYI Marcell Zoltán (11) (PE Veszprém) |
MADÁR András Rudolf (7) (PE Veszprém) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Goda László, Menyhárt Ferenc Tamás, Földesi Ádám (Nagy József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | OSE Lions | O | GY, 87 - 85 | 13 - 11 |
HORVÁTH Ákos (18) (Budapesti Honvéd SE) |
STEFÁN Dávid Levente (8) (Budapesti Honvéd SE) |
ILLÉS Máté Csongor (7) (OSE Lions) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Borgula György, Nepp László Oszkár (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | MTK Törökbálint | I | GY, 66 - 71 | 14 - 11 |
STEFÁN Dávid Levente (16) (Budapesti Honvéd SE) |
MUCZA Tamás (6) (Budapesti Honvéd SE) |
MUCZA Tamás (7) (Budapesti Honvéd SE) |
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Józsa András Junior, Surányi Gábor, Pécsi Zsolt (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | BUDAFOK | I | GY, 70 - 78 | 15 - 11 |
LADOS Erik Botond (19) (BUDAFOK) |
HORVÁTH Márton (14) (BUDAFOK) |
PINTÉR Dávid (4) (Budapesti Honvéd SE) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Gál János, Bagi Bálint, Földi László (Mocsai László) |