Férfi NB I. B Piros csoport - BKG-Príma SEBKG-Príma SE
Műsor - 2018. szeptember 16. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló PVSK-Kronosz KiadóPVSK-Kronosz Kiadó I GY, 48 - 103 1 - 0 THORNTON Austin (28)
(BKG-Príma SE)
THORNTON Austin (10)
(BKG-Príma SE)
NAGY Botond Ágoston (9)
(BKG-Príma SE)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Radnóti Miklós, Maár Gábor, Reisz Péter (Faidt Mihály)
Műsor - 2018. szeptember 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló OMNIA Pub & Food BékésOMNIA Pub & Food Békés O GY, 90 - 72 2 - 0 THORNTON Austin (26)
(BKG-Príma SE)
BOINITZER Dávid (7)
(OMNIA Pub & Food Békés)
NAGY Botond Ágoston (8)
(BKG-Príma SE)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Gál János, Dr. Szakáll István Zoltán, Bagi Bálint (Valovics István)
Műsor - 2018. október 6. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló MAFCMAFC I V, 98 - 69 2 - 1 GARAMVÖLGYI Ákos Tibor (19)
(MAFC)
GARAMVÖLGYI Ákos Tibor (13)
(MAFC)
WASHINGTON Eric Gerard (8)
(MAFC)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Jakab László, Surányi Gábor, Pécsi Zsolt (Mocsai László)
Műsor - 2018. október 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló MTK TörökbálintMTK Törökbálint O GY, 96 - 61 3 - 1 NAGY Botond Ágoston (25)
(BKG-Príma SE)
BAROSS Kristóf (6)
(MTK Törökbálint)
NAGY Botond Ágoston (7)
(BKG-Príma SE)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Gál János, Gaál István, Szilágyi Bálint (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2018. október 21. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló MEAFC-MiskolcMEAFC-Miskolc O GY, 97 - 67 4 - 1 KOVÁCS Soma (20)
(BKG-Príma SE)
LIPPAI Szabolcs (6)
(MEAFC-Miskolc)
NAGY Benedek Ágoston (9)
(BKG-Príma SE)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Nagy Viktor, Sentényi Barna, Nepp László Oszkár (Dernei Gábor)
Műsor - 2018. október 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló HOYA-Pannon Egyetem VeszprémHOYA-Pannon Egyetem Veszprém I V, 89 - 78 4 - 2 SZABÓ Péter (25)
(PE Veszprém)
BERGER Seth Kenan (9)
(BKG-Príma SE)
KOVÁCS Ádám (6)
(PE Veszprém)
Aréna: Vetési Albert Gimnázium Játékvezetők: Horváth Alajos, Válé Flórián, Földesi Ádám (Németh Csaba)
Műsor - 2018. november 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló OSE LionsOSE Lions O V, 60 - 73 4 - 3 BERGER Seth Kenan (32)
(BKG-Príma SE)
BERGER Seth Kenan (14)
(BKG-Príma SE)
DR. MOHÁCSI Máté (6)
(OSE Lions)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Hervay Tibor, Földi László, Horváth Csongor Béla (Bogárdi János)
Műsor - 2018. november 11. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Budapesti Honvéd SEBudapesti Honvéd SE I GY, 67 - 76 5 - 3 BERGER Seth Kenan (23)
(BKG-Príma SE)
VALERIO BODON Vincent (9)
(Budapesti Honvéd SE)
HORVÁTH Ákos (7)
(Budapesti Honvéd SE)
Aréna: Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Kéri István, Szilágyi Bálint (Bognár Tibor)
Műsor - 2018. november 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló BUDAFOKBUDAFOK O GY, 90 - 65 6 - 3 NAGY Botond Ágoston (23)
(BKG-Príma SE)
HORVÁTH Márton (10)
(BUDAFOK)
NAGY Botond Ágoston (8)
(BKG-Príma SE)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Balog György Attila, Nepp László Oszkár, Földesi Ádám (Németh Csaba)
Műsor - 2018. november 25. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia I GY, 77 - 92 7 - 3 BERGER Seth Kenan (26)
(BKG-Príma SE)
BERGER Seth Kenan (11)
(BKG-Príma SE)
NAGY Botond Ágoston (8)
(BKG-Príma SE)
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Jurák Krisztián, Bagi Bálint (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2018. december 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Nyíregyháza Blue SharksNyíregyháza Blue Sharks O GY, 75 - 72 8 - 3 CZURA Attila (27)
(Nyíregyháza)
LOCKE Kayel (9)
(Nyíregyháza)
NAGY Benedek Ágoston (7)
(BKG-Príma SE)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Minár László Balázs, Györfy Rúben, Józsa András Junior (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2018. december 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Nagykőrösi Sólymok KENagykőrösi Sólymok KE O GY, 82 - 69 9 - 3 TANÁCS Attila (20)
(BKG-Príma SE)
REIZER Roland (14)
(BKG-Príma SE)
NAGY Benedek Ágoston (8)
(BKG-Príma SE)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Hervay Tibor, Szalai Zsolt, Földesi Ádám (Nagy József)
Műsor - 2018. december 21. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Knipl Kft. Bonyhádi KSEKnipl Kft. Bonyhádi KSE I GY, 87 - 94 10 - 3 KOVÁCS Soma (27)
(BKG-Príma SE)
KOVÁCS Soma (10)
(BKG-Príma SE)
NAGY Botond Ágoston (14)
(BKG-Príma SE)
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Radnóti Miklós, Gelencsér György, Reisz Péter (Téczely Tamás)
Műsor - 2019. január 6. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló PVSK-Kronosz KiadóPVSK-Kronosz Kiadó O GY, 98 - 66 11 - 3 NAGY Botond Ágoston (29)
(BKG-Príma SE)
KOVÁCS Soma (9)
(BKG-Príma SE)
NAGY Botond Ágoston (16)
(BKG-Príma SE)
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Jurák Krisztián, Surányi Gábor, Nepp László Oszkár (Nagy János)
Műsor - 2019. január 19. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló OMNIA Pub & Food BékésOMNIA Pub & Food Békés I GY, 69 - 90 12 - 3 KRSTIC Daniel (25)
(OMNIA Pub & Food Békés)
KOVÁCS Soma (10)
(BKG-Príma SE)
KERTÉSZ Dániel (8)
(OMNIA Pub & Food Békés)
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Földi László, Zahorán Kitti Mária (Farkas János)
Műsor - 2019. január 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló MAFCMAFC O V, 89 - 100 12 - 4 WASHINGTON Eric Gerard (34)
(MAFC)
BERGER Seth Kenan (10)
(BKG-Príma SE)
WASHINGTON Eric Gerard (10)
(MAFC)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Minár László Balázs, Györfy Rúben, Menyhárt Ferenc Tamás (Valovics István)
Műsor - 2019. január 27. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló MTK TörökbálintMTK Törökbálint I GY, 59 - 76 13 - 4 BERGER Seth Kenan (24)
(BKG-Príma SE)
NAGY Szabolcs Szilár (12)
(MTK Törökbálint)
JAKAB Péter (7)
(MTK Törökbálint)
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Bagi Bálint, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba)
Műsor - 2019. február 1. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló MEAFC-MiskolcMEAFC-Miskolc I V, 83 - 79 13 - 5 BERGER Seth Kenan (28)
(BKG-Príma SE)
BERGER Seth Kenan (11)
(BKG-Príma SE)
TAKÁCS Dániel (8)
(MEAFC-Miskolc)
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok Játékvezetők: Fodor Attila, Balogh Gyula, Domán István (Bernáth András)
Műsor - 2019. február 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló HOYA-Pannon Egyetem VeszprémHOYA-Pannon Egyetem Veszprém O V, 79 - 88 13 - 6 NAGY Botond Ágoston (22)
(BKG-Príma SE)
KOVÁCS Ádám (9)
(PE Veszprém)
MADÁR András (9)
(PE Veszprém)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Goda László, Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás (Mocsai László)
Műsor - 2019. február 22. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló OSE LionsOSE Lions I GY, 80 - 82 14 - 6 BERGER Seth Kenan (21)
(BKG-Príma SE)
ZSÍROS Péter (11)
(OSE Lions)
BERGER Seth Kenan (9)
(BKG-Príma SE)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Boros Tamás, Kulcsár Tibor, Surányi Gábor (Nagy János)
Műsor - 2019. február 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Budapesti Honvéd SEBudapesti Honvéd SE O GY, 92 - 88 15 - 6 NAGY Botond Ágoston (34)
(BKG-Príma SE)
MARTINEZ Ralf (9)
(Budapesti Honvéd SE)
SZALAY Ákos (8)
(Budapesti Honvéd SE)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Radnóti Miklós, Horváth Csongor Béla, Szilágyi Bálint (Kis Balázs Ferenc)
Műsor - 2019. március 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló BUDAFOKBUDAFOK I V, 104 - 82 15 - 7 BERGER Seth Kenan (26)
(BKG-Príma SE)
BERGER Seth Kenan (10)
(BKG-Príma SE)
HORVÁTH Márton (7)
(BUDAFOK)
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Stánicz Péter (Nagy József)
Műsor - 2019. március 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia O GY, 80 - 73 16 - 7 BERGER Seth Kenan (30)
(BKG-Príma SE)
BERGER Seth Kenan (10)
(BKG-Príma SE)
NAGY Botond Ágoston (8)
(BKG-Príma SE)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Jurák Krisztián, Varga Zoltán, Vadász Csaba (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2019. március 17. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Nyíregyháza Blue SharksNyíregyháza Blue Sharks I V, 81 - 71 16 - 8 BERGER Seth Kenan (27)
(BKG-Príma SE)
KOVÁCS Soma (12)
(BKG-Príma SE)
HARMON Michael (9)
(Nyíregyháza)
Aréna: Continental Aréna Játékvezetők: Gaál István, Józsa András Junior, Borgula György (Kis Balázs Ferenc)
Műsor - 2019. március 23. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Nagykőrösi Sólymok KENagykőrösi Sólymok KE I GY, 91 - 102 17 - 8 BERGER Seth Kenan (29)
(BKG-Príma SE)
BERGER Seth Kenan (11)
(BKG-Príma SE)
NAGY Benedek Ágoston (7)
(BKG-Príma SE)
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola Játékvezetők: Földi László, Szilágyi Bálint, Drenyovszki Dániel (Farkas János)
Műsor - 2019. március 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Knipl Kft. Bonyhádi KSEKnipl Kft. Bonyhádi KSE O GY, 126 - 89 18 - 8 NAGY Botond Ágoston (36)
(BKG-Príma SE)
BERGER Seth Kenan (7)
(BKG-Príma SE)
NAGY Botond Ágoston (14)
(BKG-Príma SE)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Jurák Krisztián, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba)

Megyei szövetségek