Férfi NB I. B Piros csoport - OMNIA Pub & Food BékésOMNIA Pub & Food Békés
Műsor - 2018. szeptember 15. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló MAFCMAFC O V, 83 - 102 0 - 1 WASHINGTON Eric Gerard (31)
(MAFC)
BORDÁCS Gábor Soma (9)
(MAFC)
WASHINGTON Eric Gerard (8)
(MAFC)
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok Játékvezetők: Pozsonyi László, Balogh Gyula, Gergely Csaba (Zalai Ákos István)
Műsor - 2018. szeptember 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló BKG-Príma SEBKG-Príma SE I V, 90 - 72 0 - 2 THORNTON Austin (26)
(BKG-Príma SE)
BOINITZER Dávid (7)
(OMNIA Pub & Food Békés)
NAGY Botond Ágoston (8)
(BKG-Príma SE)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Gál János, Dr. Szakáll István Zoltán, Bagi Bálint (Valovics István)
Műsor - 2018. október 6. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló MEAFC-MiskolcMEAFC-Miskolc O GY, 86 - 81 1 - 2 BOINITZER Dávid (25)
(OMNIA Pub & Food Békés)
KERTÉSZ Dániel (10)
(OMNIA Pub & Food Békés)
KERTÉSZ Dániel (15)
(OMNIA Pub & Food Békés)
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok Játékvezetők: Gaál István, Földi László, Sentényi Barna (Kis Balázs Ferenc)
Műsor - 2018. október 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló HOYA-Pannon Egyetem VeszprémHOYA-Pannon Egyetem Veszprém I V, 127 - 65 1 - 3 KOVÁCS Ádám (23)
(PE Veszprém)
PAVLOVIC Nebojsa (9)
(PE Veszprém)
SZABÓ Péter (7)
(PE Veszprém)
Aréna: Vetési Albert Gimnázium Játékvezetők: Surányi Gábor, Csabai-Kaskötő Brigitta, Lövei László (Bognár Tibor)
Műsor - 2018. október 19. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló OSE LionsOSE Lions O V, 69 - 76 1 - 4 ILLÉS Máté Csongor (21)
(OSE Lions)
BOINITZER Dávid (10)
(OMNIA Pub & Food Békés)
KERTÉSZ Dániel (5)
(OMNIA Pub & Food Békés)
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok Játékvezetők: Varga Zoltán, Gergely Csaba, Vadász Csaba (Zalai Ákos István)
Műsor - 2018. október 27. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Budapesti Honvéd SEBudapesti Honvéd SE O V, 69 - 82 1 - 5 HORVÁTH Ákos (18)
(Budapesti Honvéd SE)
BOINITZER Dávid (7)
(OMNIA Pub & Food Békés)
SZALAY Ákos (6)
(Budapesti Honvéd SE)
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok Játékvezetők: Sallai István József, Domán István, Tóth Cecília (Farkas Zoltán)
Műsor - 2018. november 6. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló BUDAFOKBUDAFOK I V, 97 - 89 1 - 6 PUSZTA Dávid (25)
(BUDAFOK)
HORVÁTH Márton (14)
(BUDAFOK)
KERTÉSZ Dániel (6)
(OMNIA Pub & Food Békés)
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok Játékvezetők: Nagy Viktor, Lövei László, Makrai Márton (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2018. november 10. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia O V, 76 - 86 1 - 7 BOROS Márk (19)
(Vasas Akadémia)
ANDRÁSSY Géza (11)
(Vasas Akadémia)
MORAVCSIK Áron (9)
(Vasas Akadémia)
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok Játékvezetők: Gál János, Gaál István, Józsa András Junior (Mocsai László)
Műsor - 2018. november 25. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Nagykőrösi Sólymok KENagykőrösi Sólymok KE O V, 89 - 99 1 - 8 VIQUEIRA John Christopher (25)
(Nagyk?rös)
MÁCSAI Károly (10)
(Nagyk?rös)
KERTÉSZ Dániel (7)
(OMNIA Pub & Food Békés)
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Földi László, Horváth Csongor Béla (Bogárdi János)
Műsor - 2018. december 7. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Knipl Kft. Bonyhádi KSEKnipl Kft. Bonyhádi KSE I V, 82 - 77 1 - 9 KRSTIC Daniel (33)
(OMNIA Pub & Food Békés)
KERTÉSZ Dániel (9)
(OMNIA Pub & Food Békés)
KERTÉSZ Dániel (4)
(OMNIA Pub & Food Békés)
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Nagy József)
Műsor - 2018. december 12. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Nyíregyháza Blue SharksNyíregyháza Blue Sharks I V, 101 - 53 1 - 10 CZURA Attila (17)
(Nyíregyháza)
CZINGER Zoltán (8)
(Nyíregyháza)
BUS Iván (13)
(Nyíregyháza)
Aréna: Continental Aréna Játékvezetők: Gál János, Domán István, Drenyovszki Dániel (Farkas János)
Műsor - 2018. december 16. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló PVSK-Kronosz KiadóPVSK-Kronosz Kiadó O GY, 76 - 70 2 - 10 KRSTIC Daniel (19)
(OMNIA Pub & Food Békés)
OLASZ Ádám (10)
(PVSK-Kronosz)
KERTÉSZ Dániel (9)
(OMNIA Pub & Food Békés)
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok Játékvezetők: Balogh Gyula, Gergely Csaba, Makrai Márton (Zalai Ákos István)
Műsor - 2018. december 19. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló MTK TörökbálintMTK Törökbálint I V, 85 - 79 2 - 11 KRSTIC Daniel (24)
(OMNIA Pub & Food Békés)
KERTÉSZ Dániel (9)
(OMNIA Pub & Food Békés)
KERTÉSZ Dániel (7)
(OMNIA Pub & Food Békés)
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Vida József, Dr. Szakáll István Zoltán, Szilágyi Bálint (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2019. január 5. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló MAFCMAFC I V, 119 - 72 2 - 12 NAGY Balázs (20)
(OMNIA Pub & Food Békés)
BORDÁCS Gábor Soma (12)
(MAFC)
WASHINGTON Eric Gerard (10)
(MAFC)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Válé Flórián, Gaál István, Józsa András Junior (Kis Balázs Ferenc)
Műsor - 2019. január 19. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló BKG-Príma SEBKG-Príma SE O V, 69 - 90 2 - 13 KRSTIC Daniel (25)
(OMNIA Pub & Food Békés)
KOVÁCS Soma (10)
(BKG-Príma SE)
KERTÉSZ Dániel (8)
(OMNIA Pub & Food Békés)
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Földi László, Zahorán Kitti Mária (Farkas János)
Műsor - 2019. január 23. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló MEAFC-MiskolcMEAFC-Miskolc I V, 97 - 88 2 - 14 TAKÁCS Dániel (37)
(MEAFC-Miskolc)
KERTÉSZ Dániel (11)
(OMNIA Pub & Food Békés)
TÓTH Bence (7)
(MEAFC-Miskolc)
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Horváth Csongor Béla, Sentényi Barna (Kis Balázs Ferenc)
Műsor - 2019. január 26. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló HOYA-Pannon Egyetem VeszprémHOYA-Pannon Egyetem Veszprém O V, 81 - 111 2 - 15 KOMA Dániel (23)
(OMNIA Pub & Food Békés)
PAVLOVIC Nebojsa (10)
(PE Veszprém)
MADÁR András (5)
(PE Veszprém)
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok Játékvezetők: Gaál István, Józsa András Junior, Lövei László (Mocsai László)
Műsor - 2019. február 1. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló OSE LionsOSE Lions I V, 97 - 67 2 - 16 KOMA Dániel (22)
(OMNIA Pub & Food Békés)
NSHIMBA Kalau Joel (13)
(OSE Lions)
ILLÉS Máté Csongor (4)
(OSE Lions)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Gelencsér György, Maár Gábor, Reisz Péter (Téczely Tamás)
Műsor - 2019. február 9. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Budapesti Honvéd SEBudapesti Honvéd SE I V, 85 - 66 2 - 17 KRSTIC Daniel (30)
(OMNIA Pub & Food Békés)
KOMA Dániel (7)
(OMNIA Pub & Food Békés)
SZALAY Ákos (5)
(Budapesti Honvéd SE)
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert, Kapusi Gábor (Forrai Sámuel)
Műsor - 2019. február 16. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Knipl Kft. Bonyhádi KSEKnipl Kft. Bonyhádi KSE O GY, 110 - 81 3 - 17 KRSTIC Daniel (24)
(OMNIA Pub & Food Békés)
KOMA Dániel (14)
(OMNIA Pub & Food Békés)
KERTÉSZ Dániel (12)
(OMNIA Pub & Food Békés)
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok Játékvezetők: Balogh Gyula, Sallai István József, Makrai Márton (Zalai Ákos István)
Műsor - 2019. február 23. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló BUDAFOKBUDAFOK O V, 85 - 100 3 - 18 KOMA Dániel (29)
(OMNIA Pub & Food Békés)
VARGA Dániel (9)
(BUDAFOK)
PUSZTA Dávid (7)
(BUDAFOK)
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok Játékvezetők: Fodor Attila, Gál János, Drenyovszki Dániel (Balogh László György)
Műsor - 2019. február 27. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia I V, 99 - 69 3 - 19 KRSTIC Daniel (29)
(OMNIA Pub & Food Békés)
KELENFÖLDI Domonkos (10)
(Vasas Akadémia)
MORAVCSIK Áron (8)
(Vasas Akadémia)
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Vida József, Gaál István, Földi László (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2019. március 2. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Nyíregyháza Blue SharksNyíregyháza Blue Sharks O V, 75 - 92 3 - 20 CZURA Attila (32)
(Nyíregyháza)
CZINGER Zoltán (7)
(Nyíregyháza)
HARMON Michael (8)
(Nyíregyháza)
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Bagi Bálint, Nepp László Oszkár (Kis Balázs Ferenc)
Műsor - 2019. március 10. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Nagykőrösi Sólymok KENagykőrösi Sólymok KE I V, 87 - 72 3 - 21 FEHÉR Péter (34)
(Nagyk?rös)
MÁCSAI Károly (9)
(Nagyk?rös)
LAKOSA Ákos (8)
(Nagyk?rös)
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola Játékvezetők: Radnóti Miklós, Maár Gábor, Mintál Csaba (Téczely Tamás)
Műsor - 2019. március 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló PVSK-Kronosz KiadóPVSK-Kronosz Kiadó I V, 92 - 80 3 - 22 KRSTIC Daniel (21)
(OMNIA Pub & Food Békés)
NAGY Balázs (9)
(OMNIA Pub & Food Békés)
DEMETER Attila (6)
(PVSK-Kronosz)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Tóth Kálmán, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba)
Műsor - 2019. március 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló MTK TörökbálintMTK Törökbálint O V, 60 - 91 3 - 23 BIHARI Máté (20)
(MTK Törökbálint)
NAGY Balázs (10)
(OMNIA Pub & Food Békés)
JAKAB Péter (6)
(MTK Törökbálint)
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Sentényi Barna, Szilágyi Bálint (Farkas János)

Megyei szövetségek