Férfi NB I. A csoport - KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt
Műsor - 2018. szeptember 29. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I V, 64 - 56 0 - 1 DERASIMOVIC Marko (16)
(KTE-Duna Aszfalt)
DRAMICANIN Rastko (12)
(KTE-Duna Aszfalt)
THOMPSON James Bernard (4)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Söjtöry Tamás, Boros Tamás (Forrai Sámuel)
Műsor - 2018. október 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló DEACDEAC O GY, 95 - 81 1 - 1 BORISOV Milos (29)
(DEAC)
BORISOV Milos (10)
(DEAC)
WITTMANN Krisztián (6)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Frányó Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta (Balogh László György)
Műsor - 2018. október 12. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I V, 81 - 75 1 - 2 DRAMICANIN Rastko (20)
(KTE-Duna Aszfalt)
KARAHODZIC Kemal (10)
(KTE-Duna Aszfalt)
CARTWRIGHT Kyron (9)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Minár László Balázs, Balogh Gyula (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2018. október 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O GY, 84 - 82 2 - 2 TAYLOR Kameron Milton Allante (22)
(PVSK)
TAYLOR Kameron Milton Allante (11)
(PVSK)
PONGÓ Máté (6)
(PVSK)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Söjtöry Tamás, Nyilas István (Farkas Zoltán)
Műsor - 2018. október 26. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 80 - 79 2 - 3 DERASIMOVIC Marko (20)
(KTE-Duna Aszfalt)
KARAHODZIC Kemal (13)
(KTE-Duna Aszfalt)
MC NEAIL JR. Kenyon Tarrell (5)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter, Farkas Gábor, Nagy Viktor (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2018. november 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Sopron KCSopron KC O GY, 73 - 72 3 - 3 DRAMICANIN Rastko (21)
(KTE-Duna Aszfalt)
GORDON Wesley Jamaal (14)
(Sopron KC)
WARNER Angelo Curtis (8)
(Sopron KC)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Rácz Zsolt Róbert, dr. Mészáros Balázs (Bernáth András)
Műsor - 2018. november 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE I V, 81 - 63 3 - 4 DRAMICANIN Rastko (27)
(KTE-Duna Aszfalt)
RAKIC Miljan (9)
(Jászberény)
PITTS Damier Erik (8)
(Jászberény)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Kapitány Gellért, Török Róbert, Balog György Attila (Farkas János)
Műsor - 2018. november 17. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP I GY, 64 - 86 4 - 4 CLARK Donte Jaquan (24)
(Serco - TF-BP)
BERGSTEDT Jonas Zohore (21)
(Serco - TF-BP)
WITTMANN Krisztián (6)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Földházi Tamás, Balogh Gyula, Horváth Csongor Béla (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2018. november 23. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O GY, 83 - 78 5 - 4 DERASIMOVIC Marko (23)
(KTE-Duna Aszfalt)
KARAHODZIC Kemal (14)
(KTE-Duna Aszfalt)
BOLTIC Marko (11)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Praksch Péter, Pozsonyi László (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2018. december 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O V, 70 - 71 5 - 5 MILOSEVIC Strahinja (19)
(Szolnoki Olaj KK)
VOJVODA Dávid (9)
(Szolnoki Olaj KK)
GREEN Juan'a Lanier (4)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Török Róbert, dr. Mészáros Balázs (Dernei Gábor)
Műsor - 2018. december 14. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 74 - 71 5 - 6 DERASIMOVIC Marko (20)
(KTE-Duna Aszfalt)
KARAHODZIC Kemal (14)
(KTE-Duna Aszfalt)
WITTMANN Krisztián (7)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Jakab László, Kulcsár Tibor (Fekete László)
Műsor - 2018. december 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I GY, 78 - 79 6 - 6 JOHNSON JR. Reginald (24)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (13)
(Kaposvári KK)
MARKOVIC Luka (7)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Kovács Nimród (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2018. december 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I V, 81 - 75 6 - 7 GREEN Juan'a Lanier (21)
(KTE-Duna Aszfalt)
KARAHODZIC Kemal (15)
(KTE-Duna Aszfalt)
WITTMANN Krisztián (7)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás, Balog György Attila (Faidt Mihály)
Műsor - 2019. január 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 97 - 91 7 - 7 WARE Dustin Benison (24)
(Zalakerámia ZTE KK)
KARAHODZIC Kemal (12)
(KTE-Duna Aszfalt)
WARE Dustin Benison (9)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Boros Tamás, Nyilas István (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2019. január 13. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló DEACDEAC I V, 89 - 86 7 - 8 BORISOV Milos (21)
(DEAC)
DRAMICANIN Rastko (11)
(KTE-Duna Aszfalt)
DUGAT Henry (11)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Farkas Gábor, dr. Mészáros Balázs (Valovics István)
Műsor - 2019. január 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O GY, 94 - 79 8 - 8 FREEMAN Allerik (24)
(Alba Fehérvár)
KARAHODZIC Kemal (6)
(KTE-Duna Aszfalt)
DERASIMOVIC Marko (6)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Praksch Péter, Rácz Zsolt Róbert (Balogh László György)
Műsor - 2019. január 26. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I V, 85 - 78 8 - 9 CIRIC Andrija (17)
(PVSK)
KARAHODZIC Kemal (10)
(KTE-Duna Aszfalt)
TAYLOR Kameron Milton Allante (7)
(PVSK)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Minár László Balázs, Györfy Rúben (Bernáth András)
Műsor - 2019. február 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Egis KörmendEgis Körmend O GY, 88 - 85 9 - 9 PRICE Timothy Terell (19)
(Egis Körmend)
FERENCZ Csaba (10)
(Egis Körmend)
GREEN Juan'a Lanier (7)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Frányó Péter, Kulcsár Tibor (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2019. február 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Sopron KCSopron KC I GY, 72 - 73 10 - 9 WITTMANN Krisztián (20)
(KTE-Duna Aszfalt)
GORDON Wesley Jamaal (13)
(Sopron KC)
WITTMANN Krisztián (8)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Farkas Gábor, Fodor Attila (Balogh László György)
Műsor - 2019. március 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE O
Aréna: Messzi István Sportcsarnok
Műsor - 2019. március 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP O
Aréna: Messzi István Sportcsarnok
Műsor - 2019. március 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I
Aréna: Városi Sportcsarnok
Műsor - 2019. március 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O
Aréna: Messzi István Sportcsarnok
Műsor - 2019. március 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Műsor - 2019. március 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O
Aréna: Messzi István Sportcsarnok
Műsor - 2019. március 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O
Aréna: Messzi István Sportcsarnok

Megyei szövetségek