Férfi NB I. A csoport - JászberényJászberény
Műsor - 2018. szeptember 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O GY, 91 - 90 1 - 0 EVANS II. Shannon Eugene (23)
(Atomerõmû SE)
JEVTOVIC Nikola (9)
(Atomerõmû SE)
RAKIC Miljan (7)
(Jászberény)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Papp Péter, Pozsonyi László, Nyilas István (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2018. október 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I V, 70 - 66 1 - 1 AGAFONOV Andriy (20)
(Zalakerámia ZTE KK)
AGAFONOV Andriy (10)
(Zalakerámia ZTE KK)
NELSON Remon Migguel (5)
(Jászberény)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Farkas Gábor, Kulcsár Tibor (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2018. október 13. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló DEACDEAC I GY, 73 - 80 2 - 1 NELSON Remon Migguel (27)
(Jászberény)
PANTELIC Djordje (11)
(Jászberény)
RAKIC Miljan (8)
(Jászberény)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Nagy Viktor (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2018. október 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O V, 81 - 82 2 - 2 PANTELIC Djordje (26)
(Jászberény)
PANTELIC Djordje (13)
(Jászberény)
NELSON Remon Migguel (6)
(Jászberény)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Cziffra Csaba, Török Róbert, Horváth Csongor Béla (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2018. október 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I V, 79 - 55 2 - 3 HORTI Bálint (16)
(PVSK)
BRBAKLIC Aleksa (7)
(Jászberény)
TAYLOR Kameron Milton Allante (6)
(PVSK)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Jakab László, Goda László (Valovics István)
Műsor - 2018. november 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Egis KörmendEgis Körmend O V, 88 - 90 2 - 4 PITTS Damier Erik (24)
(Jászberény)
COLEMAN Marcus Orlando (10)
(Jászberény)
RAKIC Miljan (6)
(Jászberény)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Földházi Tamás, Ádám József, Lengyel Ádám (Balogh László György)
Műsor - 2018. november 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O GY, 81 - 63 3 - 4 DRAMICANIN Rastko (27)
(KTE-Duna Aszfalt)
RAKIC Miljan (9)
(Jászberény)
PITTS Damier Erik (8)
(Jászberény)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Kapitány Gellért, Török Róbert, Balog György Attila (Farkas János)
Műsor - 2018. november 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Sopron KCSopron KC O GY, 83 - 74 4 - 4 COLEMAN Marcus Orlando (28)
(Jászberény)
GORDON Wesley Jamaal (12)
(Sopron KC)
PITTS Damier Erik (6)
(Jászberény)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Praksch Péter, Jakab László, Pozsonyi László (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2018. november 22. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP O GY, 73 - 67 5 - 4 CLARK Donte Jaquan (29)
(Serco - TF-BP)
BERGSTEDT Jonas Zohore (12)
(Serco - TF-BP)
PITTS Damier Erik (7)
(Jászberény)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Cziffra Csaba, Ádám József, Vida József (Balogh László György)
Műsor - 2018. december 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I GY, 74 - 82 6 - 4 PITTS Damier Erik (28)
(Jászberény)
JUHOS Levente (12)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
BOLTIC Marko (7)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Balogh Gyula (Bernáth András)
Műsor - 2018. december 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O GY, 73 - 67 7 - 4 PITTS Damier Erik (23)
(Jászberény)
COLEMAN Marcus Orlando (12)
(Jászberény)
NORFLEET Julian Vincent (4)
(Falco KC)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Praksch Péter, Söjtöry Tamás, Kovács Nimród (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2018. december 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I V, 76 - 71 7 - 5 VOJVODA Dávid (20)
(Szolnoki Olaj KK)
COLEMAN Marcus Orlando (15)
(Jászberény)
RAKIC Miljan (9)
(Jászberény)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Boros Tamás, Hervay Tibor (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2018. december 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O GY, 91 - 70 8 - 5 UBILLA Emmanuel (21)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (9)
(Kaposvári KK)
PITTS Damier Erik (9)
(Jászberény)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Földházi Tamás, Jakab László, Nagy Viktor (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2019. január 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I GY, 71 - 72 9 - 5 COLEMAN Marcus Orlando (20)
(Jászberény)
PANTELIC Djordje (10)
(Jászberény)
EVANS II. Shannon Eugene (11)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Török Róbert, Rácz Zsolt Róbert (Balogh László György)
Műsor - 2019. január 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 71 - 69 10 - 5 PITTS Damier Erik (29)
(Jászberény)
PANTELIC Djordje (11)
(Jászberény)
WARE Dustin Benison (6)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Praksch Péter, Söjtöry Tamás, Balog György Attila (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2019. január 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló DEACDEAC O GY, 92 - 82 11 - 5 COLEMAN Marcus Orlando (24)
(Jászberény)
PANTELIC Djordje (13)
(Jászberény)
PITTS Damier Erik (8)
(Jászberény)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, Goda László (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2019. január 26. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I GY, 74 - 79 12 - 5 PITTS Damier Erik (22)
(Jászberény)
FILIPOVITY Márkó (10)
(Alba Fehérvár)
PITTS Damier Erik (7)
(Jászberény)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Kovács Nimród, Nyilas István (Németh Csaba)
Műsor - 2019. február 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O GY, 95 - 94 13 - 5 TAYLOR Kameron Milton Allante (29)
(PVSK)
TAYLOR Kameron Milton Allante (13)
(PVSK)
PITTS Damier Erik (9)
(Jászberény)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Pozsonyi László (Fekete László)
Műsor - 2019. február 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 90 - 72 13 - 6 COLEMAN Marcus Orlando (21)
(Jászberény)
PANTELIC Djordje (10)
(Jászberény)
PITTS Damier Erik (8)
(Jászberény)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Söjtöry Tamás, dr. Mészáros Balázs (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2019. március 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I
Aréna: Messzi István Sportcsarnok
Műsor - 2019. március 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Sopron KCSopron KC I
Aréna: NOVOMATIC Aréna
Műsor - 2019. március 16. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP I
Aréna: Ludovika Aréna
Műsor - 2019. március 20. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O
Aréna: Belvárosi Általános Iskola
Műsor - 2019. március 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I
Aréna: Arena Savaria
Műsor - 2019. március 27. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O
Aréna: Belvárosi Általános Iskola
Műsor - 2019. március 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok

Megyei szövetségek