Férfi NB I. A csoport - Jászberény
Műsor - 2018. szeptember 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1 .forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O GY, 91 - 90 1 - 0 EVANS Shannon Eugene (23)
(Atomerõmû SE)
JEVTOVIC Nikola (9)
(Atomerõmû SE)
RAKIC Miljan (7)
(Jászberény)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Papp Péter, Pozsonyi László
Műsor - 2018. október 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2 .forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I V, 70 - 66 1 - 1 AGAFONOV Andriy (20)
(Zalakerámia ZTE KK)
AGAFONOV Andriy (10)
(Zalakerámia ZTE KK)
NELSON Remon Migguel (5)
(Jászberény)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Farkas Gábor, Kulcsár Tibor
Műsor - 2018. október 13. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3 .forduló DEACDEAC I GY, 73 - 80 2 - 1 NELSON Remon Migguel (27)
(Jászberény)
PANTELIC Djordje (11)
(Jászberény)
RAKIC Miljan (8)
(Jászberény)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Nagy Viktor
Műsor - 2018. október 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O V, 81 - 82 2 - 2 PANTELIC Djordje (26)
(Jászberény)
PANTELIC Djordje (13)
(Jászberény)
NELSON Remon Migguel (6)
(Jászberény)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Cziffra Csaba, TÖRÖK RÓBERT
Műsor - 2018. október 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5 .forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I
Műsor - 2018. november 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6 .forduló Egis KörmendEgis Körmend O
Műsor - 2018. november 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O
Műsor - 2018. november 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8 .forduló Sopron KCSopron KC O
Műsor - 2018. december 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9 .forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP O
Műsor - 2018. december 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I
Műsor - 2018. december 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O
Műsor - 2018. december 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12 .forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I
Műsor - 2018. december 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13 .forduló Kaposvári KKKaposvári KK O
Műsor - 2019. január 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14 .forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I
Műsor - 2019. január 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15 .forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O
Műsor - 2019. január 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16 .forduló DEACDEAC O
Műsor - 2019. január 26. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I
Műsor - 2019. február 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18 .forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O
Műsor - 2019. február 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19 .forduló Egis KörmendEgis Körmend I
Műsor - 2019. március 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I
Műsor - 2019. március 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21 .forduló Sopron KCSopron KC I
Műsor - 2019. március 16. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22 .forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP I
Műsor - 2019. március 20. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O
Műsor - 2019. március 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I
Műsor - 2019. március 27. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25 .forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O
Műsor - 2019. március 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26 .forduló Kaposvári KKKaposvári KK I

Megyei szövetségek