Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Kaposvári KK | I | V, 100 - 61 | 0 - 1 |
SPICA Marko (22) (Kaposvári KK) |
MC CRAY II Toney Mikel (10) (Kaposvári KK) |
JOHNSON JR. Reginald (7) (Kaposvári KK) |
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, Kulcsár Tibor, Lengyel Ádám (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Atomerőmű SE | I | V, 105 - 64 | 0 - 2 |
MCLANE Logan Ives (20) (Serco - TF-BP) |
FILIPOVIC Stefan (10) (Serco - TF-BP) |
FAUST Nicholas David Jordan (5) (Atomerőmű SE) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter, Török Róbert, Hervay Tibor (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Zalakerámia ZTE KK | O | V, 62 - 87 | 0 - 3 |
SZABÓ Zsolt András (30) (Zalakerámia ZTE KK) |
SZABÓ Zsolt András (12) (Zalakerámia ZTE KK) |
WARE Dustin Benison (9) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Balog György Attila, Horváth Csongor Béla (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | DEAC | I | V, 74 - 70 | 0 - 4 |
Тейлор Джозеф ДÑниель (27) (Serco - TF-BP) |
MCLANE Logan Ives (15) (Serco - TF-BP) |
MCLANE Logan Ives (6) (Serco - TF-BP) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Minár László Balázs, Lengyel Ádám (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Alba Fehérvár | I | V, 113 - 51 | 0 - 5 |
HEATH Jordan (22) (Alba Fehérvár) |
LÓRÁNT Péter (9) (Alba Fehérvár) |
FREEMAN ALLERIK (5) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Boros Tamás, Györfy Rúben (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA | O | V, 53 - 85 | 0 - 6 |
TAYLOR Kameron (20) (PVSK) |
MCLANE Logan Ives (11) (Serco - TF-BP) |
PONGÓ Máté (5) (PVSK) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Benczur Tamás, Pozsonyi László, Csabai-Kaskötő Brigitta (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Egis Körmend | I | V, 123 - 60 | 0 - 7 |
BERGSTEDT Jonas (28) (Serco - TF-BP) |
CSORVÁSI Milán (8) (Egis Körmend) |
MCLANE Logan Ives (8) (Serco - TF-BP) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, Kulcsár Tibor, Horváth Alajos (Nagy József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | KTE-Duna Aszfalt | O | V, 64 - 86 | 0 - 8 |
CLARK Donte Jaquan (24) (Serco - TF-BP) |
BERGSTEDT Jonas (21) (Serco - TF-BP) |
WITTMANN Krisztián (6) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Földházi Tamás, Balogh Gyula, Horváth Csongor Béla (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | JP Auto - JKSE | I | V, 73 - 67 | 0 - 9 |
CLARK Donte Jaquan (29) (Serco - TF-BP) |
BERGSTEDT Jonas (12) (Serco - TF-BP) |
PITTS Damier Erik (7) (Jászberény) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Ádám József, Vida József (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Sopron KC | O | V, 87 - 92 | 0 - 10 |
CLARK Donte Jaquan (28) (Serco - TF-BP) |
MCLANE Logan Ives (11) (Serco - TF-BP) |
WARNER Angelo Curtis (7) (Sopron KC) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Benczur Tamás, Török Róbert, Nyilas István (Nagy József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | O | GY, 60 - 57 | 1 - 10 |
CLARK Donte Jaquan (23) (Serco - TF-BP) |
BERGSTEDT Jonas (19) (Serco - TF-BP) |
BOLTIC Marko (5) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Földházi Tamás, dr. Mészáros Balázs, Nagy Viktor (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | I | V, 91 - 48 | 1 - 11 |
CLARK Donte Jaquan (20) (Serco - TF-BP) |
BERGSTEDT Jonas (12) (Serco - TF-BP) |
CURRY Ronald Lee JR. (6) (Falco KC) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Benczur Tamás, Török Róbert, Szalai Zsolt (Nagy József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Szolnoki Olaj KK | O | V, 72 - 86 | 1 - 12 |
CLARK Donte Jaquan (20) (Serco - TF-BP) |
MCLANE Logan Ives (9) (Serco - TF-BP) |
MILOSEVIC Strahinja (6) (Szolnoki Olaj KK) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Kovács Nimród, Nyilas István (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Kaposvári KK | O | V, 79 - 81 | 1 - 13 |
CLARK Donte Jaquan (26) (Serco - TF-BP) |
HENDLEIN Roland (11) (Kaposvári KK) |
HALÁSZ Ákos (5) (Kaposvári KK) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Ádám József, Minár László Balázs (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Atomerőmű SE | O | V, 69 - 93 | 1 - 14 |
TRAJKOVSKI Bojan (21) (Atomerőmű SE) |
EILINGSFELD János (15) (Atomerőmű SE) |
RUJÁK András Baldvin (8) (Atomerőmű SE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Vida József, Nagy Viktor (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Zalakerámia ZTE KK | I | V, 83 - 63 | 1 - 15 |
MCLANE Logan Ives (23) (Serco - TF-BP) |
BERGSTEDT Jonas (17) (Serco - TF-BP) |
THOMPSON James Bernard (7) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Kulcsár Tibor, Lengyel Ádám (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | DEAC | O | V, 69 - 81 | 1 - 16 |
DUGAT Henry (21) (DEAC) |
BOGNÁR Kristóf (12) (DEAC) |
KRNJAJSKI Boris (5) (Serco - TF-BP) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Balog György Attila, Horváth Csongor Béla (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Alba Fehérvár | O | V, 78 - 102 | 1 - 17 |
CLARK Donte Jaquan (28) (Serco - TF-BP) |
FILIPOVITY Markó (9) (Alba Fehérvár) |
CABEZAS Carlos (7) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Benczur Tamás, Fodor Attila, Vida József (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA | I | GY, 76 - 77 | 2 - 17 |
RIKALO Marko (21) (Serco - TF-BP) |
BERGSTEDT Jonas (11) (Serco - TF-BP) |
PONGÓ Máté (7) (PVSK) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Török Róbert, Boros Tamás, Kulcsár Tibor (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Egis Körmend | O | V, 70 - 77 | 2 - 18 |
MCLANE Logan Ives (19) (Serco - TF-BP) |
BERGSTEDT Jonas (9) (Serco - TF-BP) |
PRICE Timothy Terell (8) (Egis Körmend) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Frányó Péter, Farkas Gábor, Lengyel Ádám (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | KTE-Duna Aszfalt | I | V, 78 - 68 | 2 - 19 |
KARAHODZIC Kemal (23) (KTE-Duna Aszfalt) |
BERGSTEDT Jonas (11) (Serco - TF-BP) |
WITTMANN Krisztián (5) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Rácz Zsolt Róbert, dr. Mészáros Balázs (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | JP Auto - JKSE | O | V, 70 - 84 | 2 - 20 |
PITTS Damier Erik (23) (Jászberény) |
CLARK Donte Jaquan (10) (Serco - TF-BP) |
RIKALO Marko (5) (Serco - TF-BP) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Praksch Péter, Minár László Balázs, Györfy Rúben (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Sopron KC | I | V, 108 - 83 | 2 - 21 |
GORDON Wesley Jamaal (29) (Sopron KC) |
GORDON Wesley Jamaal (14) (Sopron KC) |
WARNER Angelo Curtis (7) (Sopron KC) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Benczur Tamás, Török Róbert, Csabai-Kaskötő Brigitta (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | I | V, 90 - 85 | 2 - 22 |
RIKALO Marko (27) (Serco - TF-BP) |
KRAPIC Ante (9) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
BOLTIC Marko (7) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Pozsonyi László, Balogh Gyula (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Szolnoki Olaj KK | I | V, 109 - 97 | 2 - 23 |
TÓTH Ádám (27) (Szolnoki Olaj KK) |
MALESEVIC Nikola (10) (Szolnoki Olaj KK) |
VOJVODA Dávid (9) (Szolnoki Olaj KK) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Nagy Viktor, Lengyel Ádám (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | O | V, 65 - 93 | 2 - 24 |
BRUINSMA Evan John (25) (Falco KC) |
BRUINSMA Evan John (13) (Falco KC) |
VÁRADI Benedek (8) (Falco KC) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, Hervay Tibor (Bodrogváry Iván József) |