Férfi NB I. A csoport - Serco - TF-BP
Műsor - 2018. szeptember 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1 .forduló Kaposvári KKKaposvári KK I V, 100 - 61 0 - 1 SPICA Marko (22)
(Kaposvári KK)
MCCRAY Toney (10)
(Kaposvári KK)
JOHNSON JR. Reginald (7)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Kulcsár Tibor, Lengyel Ádám
Műsor - 2018. október 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2 .forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I V, 105 - 64 0 - 2 MCLANE Logan Ives (20)
(Serco - TF-BP)
FILIPOVIC Stefan (10)
(Serco - TF-BP)
FAUST Nicholas (5)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter, TÖRÖK RÓBERT, Hervay Tibor
Műsor - 2018. október 13. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3 .forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O V, 62 - 87 0 - 3 SZABO Zsolt (30)
(Zalakerámia ZTE KK)
SZABO Zsolt (12)
(Zalakerámia ZTE KK)
WARE Dustin (9)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Balog György Attila
Műsor - 2018. október 19. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4 .forduló DEACDEAC I V, 74 - 70 0 - 4 TAYLOR Joseph (27)
(Serco - TF-BP)
MCLANE Logan Ives (15)
(Serco - TF-BP)
MCLANE Logan Ives (6)
(Serco - TF-BP)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Minár László Balázs, Lengyel Ádám
Műsor - 2018. október 26. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I
Műsor - 2018. november 3. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6 .forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O
Műsor - 2018. november 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7 .forduló Egis KörmendEgis Körmend I
Műsor - 2018. november 17. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O
Műsor - 2018. december 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9 .forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE I
Műsor - 2018. december 15. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10 .forduló Sopron KCSopron KC O
Műsor - 2018. december 22. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O
Műsor - 2018. december 27. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I
Műsor - 2018. december 30. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13 .forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O
Műsor - 2019. január 5. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14 .forduló Kaposvári KKKaposvári KK O
Műsor - 2019. január 12. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15 .forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O
Műsor - 2019. január 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16 .forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I
Műsor - 2019. január 26. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17 .forduló DEACDEAC O
Műsor - 2019. február 2. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O
Műsor - 2019. február 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19 .forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I
Műsor - 2019. március 2. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20 .forduló Egis KörmendEgis Körmend O
Műsor - 2019. március 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I
Műsor - 2019. március 16. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22 .forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE O
Műsor - 2019. március 20. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23 .forduló Sopron KCSopron KC I
Műsor - 2019. március 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I
Műsor - 2019. március 27. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O
Műsor - 2019. március 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26 .forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I

Megyei szövetségek