Férfi NB I. A csoport - Serco - TF-BPSerco - TF-BP
Műsor - 2018. szeptember 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I V, 100 - 61 0 - 1 SPICA Marko (22)
(Kaposvári KK)
MC CRAY II Toney Mikel (10)
(Kaposvári KK)
JOHNSON JR. Reginald (7)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Kulcsár Tibor, Lengyel Ádám (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2018. október 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I V, 105 - 64 0 - 2 MCLANE Logan Ives (20)
(Serco - TF-BP)
FILIPOVIC Stefan (10)
(Serco - TF-BP)
FAUST Nicholas David Jordan (5)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter, Török Róbert, Hervay Tibor (Fekete László)
Műsor - 2018. október 13. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O V, 62 - 87 0 - 3 SZABÓ Zsolt (30)
(Zalakerámia ZTE KK)
SZABÓ Zsolt (12)
(Zalakerámia ZTE KK)
WARE Dustin Benison (9)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Balog György Attila, Horváth Csongor Béla (Valovics István)
Műsor - 2018. október 19. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló DEACDEAC I V, 74 - 70 0 - 4 TAYLOR Joseph Daniel (27)
(Serco - TF-BP)
MCLANE Logan Ives (15)
(Serco - TF-BP)
MCLANE Logan Ives (6)
(Serco - TF-BP)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Minár László Balázs, Lengyel Ádám (Balogh László György)
Műsor - 2018. október 26. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I V, 113 - 51 0 - 5 HEATH Jordan (22)
(Alba Fehérvár)
LÓRÁNT Péter (9)
(Alba Fehérvár)
FREEMAN Allerik (5)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Boros Tamás, Györfy Rúben (Faidt Mihály)
Műsor - 2018. november 3. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O V, 53 - 85 0 - 6 TAYLOR Kameron Milton Allante (20)
(PVSK)
MCLANE Logan Ives (11)
(Serco - TF-BP)
PONGÓ Máté (5)
(PVSK)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Benczur Tamás, Pozsonyi László, Csabai-Kaskötő Brigitta (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2018. november 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 123 - 60 0 - 7 BERGSTEDT Jonas Zohore (28)
(Serco - TF-BP)
CSORVÁSI Milán (8)
(Egis Körmend)
MCLANE Logan Ives (8)
(Serco - TF-BP)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Kulcsár Tibor, Horváth Alajos (Nagy József)
Műsor - 2018. november 17. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O V, 64 - 86 0 - 8 CLARK Donte Jaquan (24)
(Serco - TF-BP)
BERGSTEDT Jonas Zohore (21)
(Serco - TF-BP)
WITTMANN Krisztián (6)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Földházi Tamás, Balogh Gyula, Horváth Csongor Béla (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2018. november 22. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE I V, 73 - 67 0 - 9 CLARK Donte Jaquan (29)
(Serco - TF-BP)
BERGSTEDT Jonas Zohore (12)
(Serco - TF-BP)
PITTS Damier Erik (7)
(Jászberény)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Cziffra Csaba, Ádám József, Vida József (Balogh László György)
Műsor - 2018. december 15. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Sopron KCSopron KC O V, 87 - 92 0 - 10 CLARK Donte Jaquan (28)
(Serco - TF-BP)
MCLANE Logan Ives (11)
(Serco - TF-BP)
WARNER Angelo Curtis (7)
(Sopron KC)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Benczur Tamás, Török Róbert, Nyilas István (Nagy József)
Műsor - 2018. december 22. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O GY, 60 - 57 1 - 10 CLARK Donte Jaquan (23)
(Serco - TF-BP)
BERGSTEDT Jonas Zohore (19)
(Serco - TF-BP)
BOLTIC Marko (5)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Földházi Tamás, dr. Mészáros Balázs, Nagy Viktor (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2018. december 27. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 91 - 48 1 - 11 CLARK Donte Jaquan (20)
(Serco - TF-BP)
BERGSTEDT Jonas Zohore (12)
(Serco - TF-BP)
CURRY Ronald Lee JR. (6)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Benczur Tamás, Török Róbert, Szalai Zsolt (Nagy József)
Műsor - 2018. december 30. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O V, 72 - 86 1 - 12 CLARK Donte Jaquan (20)
(Serco - TF-BP)
MCLANE Logan Ives (9)
(Serco - TF-BP)
MILOSEVIC Strahinja (6)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Kovács Nimród, Nyilas István (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2019. január 5. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O V, 79 - 81 1 - 13 CLARK Donte Jaquan (26)
(Serco - TF-BP)
HENDLEIN Roland (11)
(Kaposvári KK)
HALÁSZ Ákos (5)
(Kaposvári KK)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Cziffra Csaba, Ádám József, Minár László Balázs (Bogárdi János)
Műsor - 2019. január 12. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O V, 69 - 93 1 - 14 TRAJKOVSKI Bojan (21)
(Atomerőmű SE)
EILINGSFELD János (15)
(Atomerőmű SE)
RUJÁK András (8)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Kapitány Gellért, Vida József, Nagy Viktor (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. január 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I V, 83 - 63 1 - 15 MCLANE Logan Ives (23)
(Serco - TF-BP)
BERGSTEDT Jonas Zohore (17)
(Serco - TF-BP)
THOMPSON James Bernard (7)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Kulcsár Tibor, Lengyel Ádám (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2019. január 26. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló DEACDEAC O V, 69 - 81 1 - 16 DUGAT Henry (21)
(DEAC)
BOGNÁR Kristóf (12)
(DEAC)
KRNJAJSKI Boris (5)
(Serco - TF-BP)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Balog György Attila, Horváth Csongor Béla (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2019. február 2. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O V, 78 - 102 1 - 17 CLARK Donte Jaquan (28)
(Serco - TF-BP)
FILIPOVITY Márkó (9)
(Alba Fehérvár)
CABEZAS Carlos (7)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Benczur Tamás, Fodor Attila, Vida József (Dernei Gábor)
Műsor - 2019. február 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I GY, 76 - 77 2 - 17 RIKALO Marko (21)
(Serco - TF-BP)
BERGSTEDT Jonas Zohore (11)
(Serco - TF-BP)
PONGÓ Máté (7)
(PVSK)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Török Róbert, Boros Tamás, Kulcsár Tibor (Faidt Mihály)
Műsor - 2019. március 2. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Egis KörmendEgis Körmend O V, 70 - 77 2 - 18 MCLANE Logan Ives (19)
(Serco - TF-BP)
BERGSTEDT Jonas Zohore (9)
(Serco - TF-BP)
PRICE Timothy Terell (8)
(Egis Körmend)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Frányó Péter, Farkas Gábor, Lengyel Ádám (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2019. március 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I V, 78 - 68 2 - 19 KARAHODZIC Kemal (23)
(KTE-Duna Aszfalt)
BERGSTEDT Jonas Zohore (11)
(Serco - TF-BP)
WITTMANN Krisztián (5)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Rácz Zsolt Róbert, dr. Mészáros Balázs (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2019. március 16. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE O V, 70 - 84 2 - 20 PITTS Damier Erik (23)
(Jászberény)
CLARK Donte Jaquan (10)
(Serco - TF-BP)
RIKALO Marko (5)
(Serco - TF-BP)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Praksch Péter, Minár László Balázs, Györfy Rúben (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2019. március 20. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Sopron KCSopron KC I V, 108 - 83 2 - 21 GORDON Wesley Jamaal (29)
(Sopron KC)
GORDON Wesley Jamaal (14)
(Sopron KC)
WARNER Angelo Curtis (7)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Benczur Tamás, Török Róbert, Csabai-Kaskötő Brigitta (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2019. március 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I V, 90 - 85 2 - 22 RIKALO Marko (27)
(Serco - TF-BP)
KRAPIC Ante (9)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
BOLTIC Marko (7)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Pozsonyi László, Balogh Gyula (Faidt Mihály)
Műsor - 2019. március 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I V, 109 - 97 2 - 23 TÓTH Ádám (27)
(Szolnoki Olaj KK)
MALESEVIC Nikola (10)
(Szolnoki Olaj KK)
VOJVODA Dávid (9)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Nagy Viktor, Lengyel Ádám (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2019. április 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O V, 65 - 93 2 - 24 BRUINSMA Evan John (25)
(Falco KC)
BRUINSMA Evan John (13)
(Falco KC)
VÁRADI Benedek (8)
(Falco KC)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, Hervay Tibor (Bodrogváry Iván József)

Megyei szövetségek