Férfi NB I. A csoport - PVSK
Műsor - 2018. szeptember 28. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I GY, 71 - 88 1 - 0 BUDIMIR Veljko (25)
(PVSK)
PONGÓ Máté (10)
(PVSK)
PONGÓ Máté (6)
(PVSK)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, dr. Mészáros Balázs (Fekete László)
Műsor - 2018. október 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2 .forduló Sopron KCSopron KC O GY, 83 - 75 2 - 0 LEMAR Brynton Jevon (24)
(Sopron KC)
GORDON Wesley Jamaal (10)
(Sopron KC)
LEMAR Brynton Jevon (7)
(Sopron KC)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Jakab László, Nagy Viktor (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2018. október 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3 .forduló Egis KörmendEgis Körmend O GY, 97 - 80 3 - 0 BUDIMIR Veljko (25)
(PVSK)
TAYLOR Kameron Milton Allante (14)
(PVSK)
MC NEAIL JR. Kenyon Tarrell (4)
(Egis Körmend)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Török Róbert, Boros Tamás (Faidt Mihály)
Műsor - 2018. október 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I V, 84 - 82 3 - 1 TAYLOR Kameron Milton Allante (22)
(PVSK)
TAYLOR Kameron Milton Allante (11)
(PVSK)
PONGÓ Máté (6)
(PVSK)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Söjtöry Tamás, Nyilas István (Farkas Zoltán)
Műsor - 2018. október 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5 .forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE O GY, 79 - 55 4 - 1 HORTI Bálint (16)
(PVSK)
BRBAKLIC Aleksa (7)
(Jászberény)
TAYLOR Kameron Milton Allante (6)
(PVSK)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Jakab László, Goda László (Valovics István)
Műsor - 2018. november 3. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6 .forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP I GY, 53 - 85 5 - 1 TAYLOR Kameron Milton Allante (20)
(PVSK)
MCLANE Logan Ives (11)
(Serco - TF-BP)
PONGÓ Máté (5)
(PVSK)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Benczur Tamás, Pozsonyi László, Csabai-Kaskötő Brigitta (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2018. november 8. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O GY, 85 - 76 6 - 1 BUDIMIR Veljko (25)
(PVSK)
TAYLOR Kameron Milton Allante (10)
(PVSK)
SULOVIC Nenad (8)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Minár László Balázs, Györfy Rúben (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2018. november 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 68 - 53 6 - 2 REDDIC Juvonte Daquaen (22)
(Falco KC)
REDDIC Juvonte Daquaen (9)
(Falco KC)
CIRIC Andrija (4)
(PVSK)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Papp Péter, Török Róbert, Boros Tamás (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2018. november 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9 .forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I V, 104 - 75 6 - 3 VOJVODA Dávid (20)
(Szolnoki Olaj KK)
ANDRIC Luksa (8)
(Szolnoki Olaj KK)
PONGÓ Máté (6)
(PVSK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Pálla Zoltán, Kulcsár Tibor (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2018. december 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10 .forduló Kaposvári KKKaposvári KK O
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Balog György Attila, Lengyel Ádám (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2018. december 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12 .forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Tőzsér Dénes Kelemen, Boros Tamás (Faidt Mihály)
Műsor - 2018. december 22. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11 .forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Török Róbert, Pozsonyi László (Valovics István)
Műsor - 2018. december 30. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13 .forduló DEACDEAC I
Műsor - 2019. január 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O
Műsor - 2019. január 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15 .forduló Sopron KCSopron KC I
Műsor - 2019. január 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16 .forduló Egis KörmendEgis Körmend I
Műsor - 2019. január 26. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O
Műsor - 2019. február 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18 .forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE I
Műsor - 2019. február 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19 .forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP O
Műsor - 2019. március 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I
Műsor - 2019. március 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O
Műsor - 2019. március 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22 .forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O
Műsor - 2019. március 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23 .forduló Kaposvári KKKaposvári KK I
Műsor - 2019. március 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24 .forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O
Műsor - 2019. március 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25 .forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I
Műsor - 2019. március 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26 .forduló DEACDEAC O

Megyei szövetségek