Férfi NB I. A csoport - PVSKPVSK
Műsor - 2018. szeptember 28. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I GY, 71 - 88 1 - 0 BUDIMIR Veljko (25)
(PVSK)
PONGÓ Máté (10)
(PVSK)
PONGÓ Máté (6)
(PVSK)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, dr. Mészáros Balázs (Fekete László)
Műsor - 2018. október 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Sopron KCSopron KC O GY, 83 - 75 2 - 0 LEMAR Brynton Jevon (24)
(Sopron KC)
GORDON Wesley Jamaal (10)
(Sopron KC)
LEMAR Brynton Jevon (7)
(Sopron KC)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Jakab László, Nagy Viktor (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2018. október 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Egis KörmendEgis Körmend O GY, 97 - 80 3 - 0 BUDIMIR Veljko (25)
(PVSK)
TAYLOR Kameron Milton Allante (14)
(PVSK)
MC NEAIL JR. Kenyon Tarrell (4)
(Egis Körmend)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Török Róbert, Boros Tamás (Faidt Mihály)
Műsor - 2018. október 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I V, 84 - 82 3 - 1 TAYLOR Kameron Milton Allante (22)
(PVSK)
TAYLOR Kameron Milton Allante (11)
(PVSK)
PONGÓ Máté (6)
(PVSK)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Söjtöry Tamás, Nyilas István (Farkas Zoltán)
Műsor - 2018. október 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE O GY, 79 - 55 4 - 1 HORTI Bálint (16)
(PVSK)
BRBAKLIC Aleksa (7)
(Jászberény)
TAYLOR Kameron Milton Allante (6)
(PVSK)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Jakab László, Goda László (Valovics István)
Műsor - 2018. november 3. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP I GY, 53 - 85 5 - 1 TAYLOR Kameron Milton Allante (20)
(PVSK)
MCLANE Logan Ives (11)
(Serco - TF-BP)
PONGÓ Máté (5)
(PVSK)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Benczur Tamás, Pozsonyi László, Csabai-Kaskötő Brigitta (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2018. november 8. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O GY, 85 - 76 6 - 1 BUDIMIR Veljko (25)
(PVSK)
TAYLOR Kameron Milton Allante (10)
(PVSK)
SULOVIC Nenad (8)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Minár László Balázs, Györfy Rúben (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2018. november 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 68 - 53 6 - 2 REDDIC Juvonte Daquaen (22)
(Falco KC)
REDDIC Juvonte Daquaen (9)
(Falco KC)
CIRIC Andrija (4)
(PVSK)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Papp Péter, Török Róbert, Boros Tamás (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2018. november 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I V, 104 - 75 6 - 3 VOJVODA Dávid (20)
(Szolnoki Olaj KK)
ANDRIC Luksa (8)
(Szolnoki Olaj KK)
PONGÓ Máté (6)
(PVSK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Pálla Zoltán, Kulcsár Tibor (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2018. december 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O GY, 82 - 67 7 - 3 JOHNSON JR. Reginald (24)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (13)
(Kaposvári KK)
TAYLOR Kameron Milton Allante (9)
(PVSK)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Balog György Attila, Lengyel Ádám (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2018. december 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O V, 83 - 92 7 - 4 SZABÓ Zsolt (33)
(Zalakerámia ZTE KK)
SZABÓ Zsolt (17)
(Zalakerámia ZTE KK)
WARE Dustin Benison (6)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Farkas Gábor, Boros Tamás (Faidt Mihály)
Műsor - 2018. december 22. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I V, 84 - 75 7 - 5 EVANS II. Shannon Eugene (24)
(Atomerőmű SE)
TRAJKOVSKI Bojan (9)
(Atomerőmű SE)
KOVÁCS Ákos (12)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Török Róbert, Pozsonyi László (Valovics István)
Műsor - 2018. december 30. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló DEACDEAC I V, 74 - 58 7 - 6 BORISOV Milos (28)
(DEAC)
IVOSEV Tamás (15)
(DEAC)
TAYLOR Kameron Milton Allante (5)
(PVSK)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Ádám József, Rácz Zsolt Róbert (Bogárdi János)
Műsor - 2019. január 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O GY, 78 - 73 8 - 6 BUDIMIR Veljko (17)
(PVSK)
HEATH Jordan (12)
(Alba Fehérvár)
ZENO Martin (4)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, Kovács Nimród (Fekete László)
Műsor - 2019. január 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Sopron KCSopron KC I V, 83 - 74 8 - 7 WARNER Angelo Curtis (21)
(Sopron KC)
GORDON Wesley Jamaal (10)
(Sopron KC)
LEMAR Brynton Jevon (7)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Frányó Péter, Balogh Gyula (Forrai Sámuel)
Műsor - 2019. január 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 86 - 77 8 - 8 THAMES Xavier Raynard (20)
(Egis Körmend)
TAYLOR Kameron Milton Allante (10)
(PVSK)
PONGÓ Máté (9)
(PVSK)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Söjtöry Tamás, Hervay Tibor (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2019. január 26. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O GY, 85 - 78 9 - 8 CIRIC Andrija (17)
(PVSK)
KARAHODZIC Kemal (10)
(KTE-Duna Aszfalt)
TAYLOR Kameron Milton Allante (7)
(PVSK)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Minár László Balázs, Györfy Rúben (Bernáth András)
Műsor - 2019. február 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE I V, 95 - 94 9 - 9 TAYLOR Kameron Milton Allante (29)
(PVSK)
TAYLOR Kameron Milton Allante (13)
(PVSK)
PITTS Damier Erik (9)
(Jászberény)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Pozsonyi László (Fekete László)
Műsor - 2019. február 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP O V, 76 - 77 9 - 10 RIKALO Marko (21)
(Serco - TF-BP)
BERGSTEDT Jonas Zohore (11)
(Serco - TF-BP)
PONGÓ Máté (7)
(PVSK)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Török Róbert, Boros Tamás, Kulcsár Tibor (Faidt Mihály)
Műsor - 2019. március 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I GY, 78 - 86 10 - 10 PONJAVIC Aleksandar (31)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
BOLTIC Marko (8)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
PONGÓ Máté (10)
(PVSK)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Ádám József, Fodor Attila, Goda László (Farkas János)
Műsor - 2019. március 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O V, 57 - 65 10 - 11 TAYLOR Kameron Milton Allante (22)
(PVSK)
TAYLOR Kameron Milton Allante (12)
(PVSK)
PONGÓ Máté (4)
(PVSK)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Minár László Balázs, Kovács Nimród (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2019. március 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O GY, 83 - 78 11 - 11 TAYLOR Kameron Milton Allante (26)
(PVSK)
PONGÓ Máté (8)
(PVSK)
PONGÓ Máté (9)
(PVSK)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Frányó Péter, Vida József (Faidt Mihály)
Műsor - 2019. március 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I V, 89 - 72 11 - 12 JOHNSON JR. Reginald (20)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (9)
(Kaposvári KK)
UBILLA Emmanuel (6)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Kulcsár Tibor, Hervay Tibor (Valovics István)
Műsor - 2019. március 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O GY, 85 - 68 12 - 12 CIRIC Andrija (26)
(PVSK)
TAYLOR Kameron Milton Allante (9)
(PVSK)
PONGÓ Máté (6)
(PVSK)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Török Róbert, Györfy Rúben (Nagy József)
Műsor - 2019. március 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló DEACDEAC O GY, 93 - 89 13 - 12 TAYLOR Kameron Milton Allante (24)
(PVSK)
TAYLOR Kameron Milton Allante (8)
(PVSK)
DUGAT Henry (6)
(DEAC)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Fodor Attila, Nyilas István (Fekete László)
Műsor - 2019. április 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I GY, 73 - 95 14 - 12 BELLOT-GREEN Tyrell Christopher (20)
(Zalakerámia ZTE KK)
TAYLOR Kameron Milton Allante (8)
(PVSK)
BUDIMIR Veljko (7)
(PVSK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Goda László (Valovics István)

Megyei szövetségek