Férfi NB I. A csoport - Atomerőmű SEAtomerőmű SE
Műsor - 2018. szeptember 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE I V, 91 - 90 0 - 1 EVANS II. Shannon Eugene (23)
(Atomerõmû SE)
JEVTOVIC Nikola (9)
(Atomerõmû SE)
RAKIC Miljan (7)
(Jászberény)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Papp Péter, Pozsonyi László, Nyilas István (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2018. október 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP O GY, 105 - 64 1 - 1 MCLANE Logan Ives (20)
(Serco - TF-BP)
FILIPOVIC Stefan (10)
(Serco - TF-BP)
FAUST Nicholas David Jordan (5)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter, Török Róbert, Hervay Tibor (Fekete László)
Műsor - 2018. október 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I GY, 63 - 64 2 - 1 TRAJKOVSKI Bojan (22)
(Atomerõmû SE)
JUHOS Levente (12)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
BOLTIC Marko (9)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Söjtöry Tamás, Major Ádám (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2018. október 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O V, 75 - 82 2 - 2 CURRY Ronald Lee JR. (24)
(Falco KC)
JEVTOVIC Nikola (9)
(Atomerõmû SE)
CURRY Ronald Lee JR. (8)
(Falco KC)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter, Balog György Attila, Nagy Viktor (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2018. október 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I V, 94 - 77 2 - 3 ANDRIC Luksa (23)
(Szolnoki Olaj KK)
MILOSEVIC Strahinja (9)
(Szolnoki Olaj KK)
KOVÁCS Ákos (10)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Balogh Gyula (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2018. november 3. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O GY, 83 - 81 3 - 3 JOHNSON JR. Reginald (22)
(Kaposvári KK)
TRAJKOVSKI Bojan (9)
(Atomerõmû SE)
KOVÁCS Ákos (7)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Török Róbert, Kovács Nimród (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2018. november 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Sopron KCSopron KC I V, 77 - 67 3 - 4 TRAJKOVSKI Bojan (21)
(Atomerõmû SE)
JEVTOVIC Nikola (11)
(Atomerõmû SE)
KOVÁCS Ákos (7)
(Atomerõmû SE)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Söjtöry Tamás, Goda László (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2018. november 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I V, 99 - 98 3 - 5 AGAFONOV Andriy (25)
(Zalakerámia ZTE KK)
JEVTOVIC Nikola (14)
(Atomerõmû SE)
WARE Dustin Benison (9)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Kulcsár Tibor (Faidt Mihály)
Műsor - 2018. november 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló DEACDEAC O GY, 85 - 76 4 - 5 EVANS II. Shannon Eugene (21)
(Atomerõmû SE)
TRAJKOVSKI Bojan (11)
(Atomerõmû SE)
EVANS II. Shannon Eugene (9)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Rácz Zsolt Róbert, Kovács Nimród (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2018. december 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I GY, 74 - 88 5 - 5 JEVTOVIC Nikola (28)
(Atomerõmû SE)
HEATH Jordan (11)
(Alba Fehérvár)
KOVÁCS Ákos (10)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Frányó Péter, Hervay Tibor (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2018. december 22. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O GY, 84 - 75 6 - 5 EVANS II. Shannon Eugene (24)
(Atomerõmû SE)
TRAJKOVSKI Bojan (9)
(Atomerõmû SE)
KOVÁCS Ákos (12)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Török Róbert, Pozsonyi László (Valovics István)
Műsor - 2018. december 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 93 - 84 6 - 6 FAUST Nicholas David Jordan (28)
(Atomerõmû SE)
FAUST Nicholas David Jordan (11)
(Atomerõmû SE)
DELAS MARIO (5)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Farkas Gábor (Forrai Sámuel)
Műsor - 2018. december 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O GY, 81 - 75 7 - 6 GREEN Juan'a Lanier (21)
(KTE-Duna Aszfalt)
KARAHODZIC Kemal (15)
(KTE-Duna Aszfalt)
WITTMANN Krisztián (7)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás, Balog György Attila (Faidt Mihály)
Műsor - 2019. január 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE O V, 71 - 72 7 - 7 COLEMAN Marcus Orlando (20)
(Jászberény)
PANTELIC Djordje (10)
(Jászberény)
EVANS II. Shannon Eugene (11)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Török Róbert, Rácz Zsolt Róbert (Balogh László György)
Műsor - 2019. január 12. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP I GY, 69 - 93 8 - 7 TRAJKOVSKI Bojan (21)
(Atomerõmû SE)
EILINGSFELD János (15)
(Atomerõmû SE)
RUJÁK András (8)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Kapitány Gellért, Vida József, Nagy Viktor (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. január 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O V, 87 - 94 8 - 8 HENTON La Dontae Lee (25)
(Atomerõmû SE)
FAUST Nicholas David Jordan (11)
(Atomerõmû SE)
BOLTIC Marko (17)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Frányó Péter, dr. Mészáros Balázs (Bernáth András)
Műsor - 2019. január 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 83 - 72 8 - 9 BRUINSMA Evan John (24)
(Falco KC)
JEVTOVIC Nikola (9)
(Atomerõmû SE)
GOVENS Anthony Darrin (8)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Boros Tamás, Kulcsár Tibor (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2019. február 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O V, 63 - 76 8 - 10 ROWSEY Andrew Crist (16)
(Szolnoki Olaj KK)
BENKE Szilárd (9)
(Szolnoki Olaj KK)
VOJVODA Dávid (8)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Török Róbert (Nagy József)
Műsor - 2019. február 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I V, 88 - 77 8 - 11 FAUST Nicholas David Jordan (26)
(Atomerõmû SE)
FAUST Nicholas David Jordan (8)
(Atomerõmû SE)
JOHNSON JR. Reginald (6)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Minár László Balázs, Lengyel Ádám (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. március 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Sopron KCSopron KC O GY, 105 - 85 9 - 11 WARNER Angelo Curtis (28)
(Sopron KC)
GORDON Wesley Jamaal (15)
(Sopron KC)
KOVÁCS Ákos (9)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter, Söjtöry Tamás, Nyilas István (Németh Csaba)
Műsor - 2019. március 9. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 93 - 81 10 - 11 FAUST Nicholas David Jordan (22)
(Atomerõmû SE)
FAUST Nicholas David Jordan (12)
(Atomerõmû SE)
KOVÁCS Ákos (6)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Farkas Gábor, Kulcsár Tibor (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2019. március 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló DEACDEAC I GY, 88 - 92 11 - 11 BORISOV Milos (21)
(DEAC)
AMIGO Daniel (11)
(DEAC)
KOVÁCS Ákos (10)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Papp Péter, Rácz Zsolt Róbert (Bernáth András)
Műsor - 2019. március 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I V, 85 - 68 11 - 12 CIRIC Andrija (26)
(PVSK)
TAYLOR Kameron Milton Allante (9)
(PVSK)
PONGÓ Máté (6)
(PVSK)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Török Róbert, Györfy Rúben (Nagy József)
Műsor - 2019. március 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I V, 83 - 80 11 - 13 DIMIC Milos (18)
(KTE-Duna Aszfalt)
JEVTOVIC Nikola (8)
(Atomerõmû SE)
KOVÁCS Ákos (8)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Frányó Péter, dr. Mészáros Balázs (Bernáth András)
Műsor - 2019. április 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O GY, 74 - 57 12 - 13 HENTON La Dontae Lee (18)
(Atomerõmû SE)
HEATH Jordan (9)
(Alba Fehérvár)
KOVÁCS Ákos (9)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Fodor Attila, Goda László (Balogh László György)
Műsor - 2019. április 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Egis KörmendEgis Körmend O V, 73 - 86 12 - 14 PRICE Timothy Terell (22)
(Egis Körmend)
EILINGSFELD János (7)
(Atomerõmû SE)
PRICE Timothy Terell (7)
(Egis Körmend)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, Kovács Nimród (Faidt Mihály)

Megyei szövetségek