Férfi NB I. A csoport - Atomerőmű SE
Műsor - 2018. szeptember 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1 .forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE I V, 91 - 90 0 - 1 EVANS Shannon Eugene (23)
(Atomerõmû SE)
JEVTOVIC Nikola (9)
(Atomerõmû SE)
RAKIC Miljan (7)
(Jászberény)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Papp Péter, Pozsonyi László
Műsor - 2018. október 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2 .forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP O GY, 105 - 64 1 - 1 MCLANE Logan Ives (20)
(Serco - TF-BP)
FILIPOVIC Stefan (10)
(Serco - TF-BP)
FAUST Nicholas (5)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter, TÖRÖK RÓBERT, Hervay Tibor
Műsor - 2018. október 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I GY, 63 - 64 2 - 1 TRAJKOVSKI Bojan (22)
(Atomerõmû SE)
JUHOS Levente (12)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
BOLTIC Marko (9)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Söjtöry Tamás
Műsor - 2018. október 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O V, 75 - 82 2 - 2 CURRY JR. Ronald Lee (24)
(Falco KC)
JEVTOVIC Nikola (9)
(Atomerõmû SE)
CURRY JR. Ronald Lee (8)
(Falco KC)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter, Balog György Attila, Nagy Viktor
Műsor - 2018. október 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5 .forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I
Műsor - 2018. november 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6 .forduló Kaposvári KKKaposvári KK O
Műsor - 2018. november 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7 .forduló Sopron KCSopron KC I
Műsor - 2018. november 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8 .forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I
Műsor - 2018. november 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9 .forduló DEACDEAC O
Műsor - 2018. december 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I
Műsor - 2018. december 22. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11 .forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O
Műsor - 2018. december 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12 .forduló Egis KörmendEgis Körmend I
Műsor - 2018. december 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O
Műsor - 2019. január 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14 .forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE O
Műsor - 2019. január 12. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15 .forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP I
Műsor - 2019. január 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O
Műsor - 2019. január 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I
Műsor - 2019. február 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18 .forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O
Műsor - 2019. február 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19 .forduló Kaposvári KKKaposvári KK I
Műsor - 2019. március 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20 .forduló Sopron KCSopron KC O
Műsor - 2019. március 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21 .forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O
Műsor - 2019. március 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22 .forduló DEACDEAC I
Műsor - 2019. március 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O
Műsor - 2019. március 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24 .forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I
Műsor - 2019. március 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25 .forduló Egis KörmendEgis Körmend O
Műsor - 2019. március 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I

Megyei szövetségek