Férfi NB I. A csoport - Sopron KCSopron KC
Műsor - 2018. szeptember 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O GY, 86 - 77 1 - 0 BRUINSMA Evan John (34)
(Falco KC)
GORDON Wesley Jamaal (9)
(Sopron KC)
NORFLEET Julian Vincent (7)
(Falco KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Benczur Tamás, Török Róbert, Rácz Zsolt Róbert (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2018. október 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I V, 83 - 75 1 - 1 LEMAR Brynton Jevon (24)
(Sopron KC)
GORDON Wesley Jamaal (10)
(Sopron KC)
LEMAR Brynton Jevon (7)
(Sopron KC)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Jakab László, Nagy Viktor (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2018. október 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O GY, 82 - 81 2 - 1 LEMAR Brynton Jevon (21)
(Sopron KC)
GORDON Wesley Jamaal (10)
(Sopron KC)
WARNER Angelo Curtis (10)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, Lengyel Ádám (Forrai Sámuel)
Műsor - 2018. október 20. 14:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 95 - 78 2 - 2 FERENCZ Csaba (25)
(Egis Körmend)
WIGGINS JR. Alan Anthony (9)
(Sopron KC)
MC NEAIL JR. Kenyon Tarrell (7)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Jakab László, Kovács Nimród (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2018. október 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O GY, 79 - 57 3 - 2 WIGGINS JR. Alan Anthony (15)
(Sopron KC)
GORDON Wesley Jamaal (14)
(Sopron KC)
WARNER Angelo Curtis (7)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs, Pozsonyi László (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2018. november 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I V, 73 - 72 3 - 3 DRAMICANIN Rastko (21)
(KTE-Duna Aszfalt)
GORDON Wesley Jamaal (14)
(Sopron KC)
WARNER Angelo Curtis (8)
(Sopron KC)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Rácz Zsolt Róbert, dr. Mészáros Balázs (Bernáth András)
Műsor - 2018. november 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O GY, 77 - 67 4 - 3 TRAJKOVSKI Bojan (21)
(Atomerõmû SE)
JEVTOVIC Nikola (11)
(Atomerõmû SE)
KOVÁCS Ákos (7)
(Atomerõmû SE)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Söjtöry Tamás, Goda László (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2018. november 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE I V, 83 - 74 4 - 4 COLEMAN Marcus Orlando (28)
(Jászberény)
GORDON Wesley Jamaal (12)
(Sopron KC)
PITTS Damier Erik (6)
(Jászberény)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Praksch Péter, Jakab László, Pozsonyi László (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2018. november 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O V, 93 - 99 4 - 5 WARE Dustin Benison (35)
(Zalakerámia ZTE KK)
AGAFONOV Andriy (13)
(Zalakerámia ZTE KK)
WARNER Angelo Curtis (6)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Cziffra Csaba, Frányó Péter, Minár László Balázs (Forrai Sámuel)
Műsor - 2018. december 15. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP I GY, 87 - 92 5 - 5 CLARK Donte Jaquan (28)
(Serco - TF-BP)
MCLANE Logan Ives (11)
(Serco - TF-BP)
WARNER Angelo Curtis (7)
(Sopron KC)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Benczur Tamás, Török Róbert, Nyilas István (Nagy József)
Műsor - 2018. december 22. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló DEACDEAC O GY, 102 - 85 6 - 5 WARNER Angelo Curtis (31)
(Sopron KC)
WIGGINS JR. Alan Anthony (7)
(Sopron KC)
DUGAT Henry (9)
(DEAC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Balog György Attila (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2018. december 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I V, 96 - 89 6 - 6 BELLOT-GREEN Tyrell Christopher (26)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
BOLTIC Marko (9)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
BOLTIC Marko (13)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Ádám József, Györfy Rúben (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2018. december 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O V, 70 - 80 6 - 7 HEATH Jordan (22)
(Alba Fehérvár)
HEATH Jordan (14)
(Alba Fehérvár)
CARTWRIGHT Kyron (7)
(Alba Fehérvár)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Praksch Péter, Minár László Balázs, Goda László (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2019. január 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 75 - 74 6 - 8 CURRY Ronald Lee JR. (20)
(Falco KC)
REDDIC Juvonte Daquaen (9)
(Falco KC)
GOVENS Anthony Darrin (8)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Földházi Tamás, Söjtöry Tamás, dr. Mészáros Balázs (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2019. január 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O GY, 83 - 74 7 - 8 WARNER Angelo Curtis (21)
(Sopron KC)
GORDON Wesley Jamaal (10)
(Sopron KC)
LEMAR Brynton Jevon (7)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Frányó Péter, Balogh Gyula (Forrai Sámuel)
Műsor - 2019. január 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I V, 83 - 74 7 - 9 WARNER Angelo Curtis (24)
(Sopron KC)
GORDON Wesley Jamaal (14)
(Sopron KC)
VOJVODA Dávid (6)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Pozsonyi László (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2019. január 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Egis KörmendEgis Körmend O GY, 80 - 79 8 - 9 WARNER Angelo Curtis (28)
(Sopron KC)
DELAS MARIO (9)
(Egis Körmend)
WARNER Angelo Curtis (5)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Praksch Péter, Török Róbert, Goda László (Forrai Sámuel)
Műsor - 2019. február 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I V, 90 - 67 8 - 10 LEMAR Brynton Jevon (24)
(Sopron KC)
GORDON Wesley Jamaal (8)
(Sopron KC)
UBILLA Emmanuel (6)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Ádám József, Balog György Attila (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2019. február 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O V, 72 - 73 8 - 11 WITTMANN Krisztián (20)
(KTE-Duna Aszfalt)
GORDON Wesley Jamaal (13)
(Sopron KC)
WITTMANN Krisztián (8)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Farkas Gábor, Fodor Attila (Balogh László György)
Műsor - 2019. március 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Műsor - 2019. március 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE O
Aréna: NOVOMATIC Aréna
Műsor - 2019. március 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Műsor - 2019. március 20. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP O
Aréna: NOVOMATIC Aréna
Műsor - 2019. március 23. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló DEACDEAC I
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Műsor - 2019. március 27. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O
Aréna: NOVOMATIC Aréna
Műsor - 2019. március 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok

Megyei szövetségek