Férfi NB I. A csoport - Sopron KC
Műsor - 2018. szeptember 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O GY, 86 - 77 1 - 0 BRUINSMA Evan John (34)
(Falco KC)
GORDON Wesley Jamaal (9)
(Sopron KC)
NORFLEET Julian Vincent (7)
(Falco KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Benczur Tamás, Török Róbert, Rácz Zsolt Róbert (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2018. október 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2 .forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I V, 83 - 75 1 - 1 LEMAR Brynton Jevon (24)
(Sopron KC)
GORDON Wesley Jamaal (10)
(Sopron KC)
LEMAR Brynton Jevon (7)
(Sopron KC)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Jakab László, Nagy Viktor (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2018. október 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3 .forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O GY, 82 - 81 2 - 1 LEMAR Brynton Jevon (21)
(Sopron KC)
GORDON Wesley Jamaal (10)
(Sopron KC)
WARNER Angelo Curtis (10)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, Lengyel Ádám (Forrai Sámuel)
Műsor - 2018. október 20. 14:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4 .forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 95 - 78 2 - 2 FERENCZ Csaba (25)
(Egis Körmend)
WIGGINS JR. Alan Anthony (9)
(Sopron KC)
MC NEAIL JR. Kenyon Tarrell (7)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Jakab László, Kovács Nimród (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2018. október 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5 .forduló Kaposvári KKKaposvári KK O GY, 79 - 57 3 - 2 WIGGINS JR. Alan Anthony (15)
(Sopron KC)
GORDON Wesley Jamaal (14)
(Sopron KC)
WARNER Angelo Curtis (7)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs, Pozsonyi László (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2018. november 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I V, 73 - 72 3 - 3 DRAMICANIN Rastko (21)
(KTE-Duna Aszfalt)
GORDON Wesley Jamaal (14)
(Sopron KC)
WARNER Angelo Curtis (8)
(Sopron KC)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Rácz Zsolt Róbert, dr. Mészáros Balázs (Bernáth András)
Műsor - 2018. november 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7 .forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O GY, 77 - 67 4 - 3 TRAJKOVSKI Bojan (21)
(Atomerõmû SE)
JEVTOVIC Nikola (11)
(Atomerõmû SE)
KOVÁCS Ákos (7)
(Atomerõmû SE)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Söjtöry Tamás, Goda László (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2018. november 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8 .forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE I V, 83 - 74 4 - 4 COLEMAN Marcus Orlando (28)
(Jászberény)
GORDON Wesley Jamaal (12)
(Sopron KC)
PITTS Damier Erik (6)
(Jászberény)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Praksch Péter, Jakab László, Pozsonyi László (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2018. november 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9 .forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O V, 93 - 99 4 - 5 WARE Dustin Benison (35)
(Zalakerámia ZTE KK)
AGAFONOV Andriy (13)
(Zalakerámia ZTE KK)
WARNER Angelo Curtis (6)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Cziffra Csaba, Frányó Péter, Minár László Balázs (Forrai Sámuel)
Műsor - 2018. december 15. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10 .forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP I
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Benczur Tamás, Török Róbert, Rácz Zsolt Róbert (Nagy József)
Műsor - 2018. december 22. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11 .forduló DEACDEAC O
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Balog György Attila (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2018. december 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I
Műsor - 2018. december 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O
Műsor - 2019. január 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I
Műsor - 2019. január 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15 .forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O
Műsor - 2019. január 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16 .forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I
Műsor - 2019. január 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17 .forduló Egis KörmendEgis Körmend O
Műsor - 2019. február 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18 .forduló Kaposvári KKKaposvári KK I
Műsor - 2019. február 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O
Műsor - 2019. március 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20 .forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I
Műsor - 2019. március 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21 .forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE O
Műsor - 2019. március 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22 .forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I
Műsor - 2019. március 20. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23 .forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP O
Műsor - 2019. március 23. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24 .forduló DEACDEAC I
Műsor - 2019. március 27. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O
Műsor - 2019. március 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I

Megyei szövetségek