Férfi NB I. A csoport - Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK
Műsor - 2018. szeptember 29. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O GY, 64 - 56 1 - 0 DERASIMOVIC Marko (16)
(KTE-Duna Aszfalt)
DRAMICANIN Rastko (12)
(KTE-Duna Aszfalt)
THOMPSON James Bernard (4)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Söjtöry Tamás, Boros Tamás (Forrai Sámuel)
Műsor - 2018. október 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE O GY, 70 - 66 2 - 0 AGAFONOV Andriy (20)
(Zalakerámia ZTE KK)
AGAFONOV Andriy (10)
(Zalakerámia ZTE KK)
NELSON Remon Migguel (5)
(Jászberény)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Farkas Gábor, Kulcsár Tibor (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2018. október 13. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP I GY, 62 - 87 3 - 0 SZABÓ Zsolt (30)
(Zalakerámia ZTE KK)
SZABÓ Zsolt (12)
(Zalakerámia ZTE KK)
WARE Dustin Benison (9)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Balog György Attila, Horváth Csongor Béla (Valovics István)
Műsor - 2018. október 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O GY, 74 - 57 4 - 0 BELLOT-GREEN Tyrell Christopher (17)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
SZABÓ Zsolt (12)
(Zalakerámia ZTE KK)
THOMPSON James Bernard (4)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Frányó Péter, Boros Tamás (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2018. október 27. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 88 - 75 4 - 1 WARE Dustin Benison (25)
(Zalakerámia ZTE KK)
AGAFONOV Andriy (8)
(Zalakerámia ZTE KK)
VÁRADI Benedek (7)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Cziffra Csaba, Söjtöry Tamás, dr. Mészáros Balázs (Fekete László)
Műsor - 2018. november 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O V, 75 - 95 4 - 2 THOMPSON James Bernard (22)
(Zalakerámia ZTE KK)
THOMPSON James Bernard (8)
(Zalakerámia ZTE KK)
WARE Dustin Benison (11)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Goda László (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2018. november 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I V, 84 - 69 4 - 3 AGAFONOV Andriy (22)
(Zalakerámia ZTE KK)
AGAFONOV Andriy (11)
(Zalakerámia ZTE KK)
JOHNSON JR. Reginald (4)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Ádám József, Balogh Gyula (Fekete László)
Műsor - 2018. november 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O GY, 99 - 98 5 - 3 AGAFONOV Andriy (25)
(Zalakerámia ZTE KK)
JEVTOVIC Nikola (14)
(Atomerõmû SE)
WARE Dustin Benison (9)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Kulcsár Tibor (Faidt Mihály)
Műsor - 2018. november 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Sopron KCSopron KC I GY, 93 - 99 6 - 3 WARE Dustin Benison (35)
(Zalakerámia ZTE KK)
AGAFONOV Andriy (13)
(Zalakerámia ZTE KK)
WARNER Angelo Curtis (6)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Cziffra Csaba, Frányó Péter, Minár László Balázs (Forrai Sámuel)
Műsor - 2018. december 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló DEACDEAC I V, 91 - 72 6 - 4 BORISOV Milos (25)
(DEAC)
AMIGO Daniel (11)
(DEAC)
DUGAT Henry (7)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, dr. Mészáros Balázs, Goda László (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2018. december 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I GY, 83 - 92 7 - 4 SZABÓ Zsolt (33)
(Zalakerámia ZTE KK)
SZABÓ Zsolt (17)
(Zalakerámia ZTE KK)
WARE Dustin Benison (6)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Farkas Gábor, Boros Tamás (Faidt Mihály)
Műsor - 2018. december 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O GY, 89 - 83 8 - 4 AGAFONOV Andriy (22)
(Zalakerámia ZTE KK)
SZABÓ Zsolt (11)
(Zalakerámia ZTE KK)
THOMPSON James Bernard (6)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Ádám József, Jakab László (Farkas Zoltán)
Műsor - 2018. december 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Egis KörmendEgis Körmend O V, 83 - 94 8 - 5 PRICE Timothy Terell (29)
(Egis Körmend)
SZABÓ Zsolt (12)
(Zalakerámia ZTE KK)
PRICE Timothy Terell (5)
(Egis Körmend)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Kapitány Gellért, dr. Mészáros Balázs (Fekete László)
Műsor - 2019. január 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I V, 97 - 91 8 - 6 WARE Dustin Benison (24)
(Zalakerámia ZTE KK)
KARAHODZIC Kemal (12)
(KTE-Duna Aszfalt)
WARE Dustin Benison (9)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Boros Tamás, Nyilas István (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2019. január 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE I V, 71 - 69 8 - 7 PITTS Damier Erik (29)
(Jászberény)
PANTELIC Djordje (11)
(Jászberény)
WARE Dustin Benison (6)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Praksch Péter, Söjtöry Tamás, Balog György Attila (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2019. január 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP O GY, 83 - 63 9 - 7 MCLANE Logan Ives (23)
(Serco - TF-BP)
BERGSTEDT Jonas Zohore (17)
(Serco - TF-BP)
THOMPSON James Bernard (7)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Kulcsár Tibor, Lengyel Ádám (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2019. január 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I GY, 75 - 85 10 - 7 AGAFONOV Andriy (26)
(Zalakerámia ZTE KK)
AGAFONOV Andriy (11)
(Zalakerámia ZTE KK)
WARE Dustin Benison (9)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Pozsonyi László, Balogh Gyula (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2019. február 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O GY, 103 - 100 11 - 7 AGAFONOV Andriy (28)
(Zalakerámia ZTE KK)
AGAFONOV Andriy (12)
(Zalakerámia ZTE KK)
WARE Dustin Benison (9)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Praksch Péter, Goda László (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. február 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I V, 85 - 79 11 - 8 ANDRIC Luksa (27)
(Szolnoki Olaj KK)
BENKE Szilárd (9)
(Szolnoki Olaj KK)
WARE Dustin Benison (6)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Ádám József, Balog György Attila (Farkas Zoltán)
Műsor - 2019. március 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O V, 85 - 96 11 - 9 JOHNSON JR. Reginald (28)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (9)
(Kaposvári KK)
UBILLA Emmanuel (8)
(Kaposvári KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Boros Tamás, Kovács Nimród (Forrai Sámuel)
Műsor - 2019. március 9. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I V, 93 - 81 11 - 10 FAUST Nicholas David Jordan (22)
(Atomerõmû SE)
FAUST Nicholas David Jordan (12)
(Atomerõmû SE)
KOVÁCS Ákos (6)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Farkas Gábor, Kulcsár Tibor (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2019. március 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Sopron KCSopron KC O GY, 91 - 84 12 - 10 GORDON Wesley Jamaal (22)
(Sopron KC)
GORDON Wesley Jamaal (12)
(Sopron KC)
WARE Dustin Benison (4)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Pozsonyi László, Goda László (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2019. március 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló DEACDEAC O V, 112 - 114 12 - 11 THOMPSON James Bernard (31)
(Zalakerámia ZTE KK)
BORISOV Milos (13)
(DEAC)
DUGAT Henry (10)
(DEAC)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter, Söjtöry Tamás, Kovács Nimród (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. március 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I V, 89 - 84 12 - 12 WARE Dustin Benison (22)
(Zalakerámia ZTE KK)
LÓRÁNT Péter (10)
(Alba Fehérvár)
WARE Dustin Benison (7)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Frányó Péter, Nagy Viktor (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2019. március 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 96 - 86 12 - 13 HAMMONDS Leyton Grant (23)
(Egis Körmend)
THOMPSON James Bernard (8)
(Zalakerámia ZTE KK)
THAMES Xavier Raynard (6)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Ádám József, Balog György Attila (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2019. április 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O V, 73 - 95 12 - 14 BELLOT-GREEN Tyrell Christopher (20)
(Zalakerámia ZTE KK)
TAYLOR Kameron Milton Allante (8)
(PVSK)
BUDIMIR Veljko (7)
(PVSK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Goda László (Valovics István)

Megyei szövetségek