Férfi NB I. A csoport - Zalakerámia ZTE KK
Műsor - 2018. szeptember 29. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O GY, 64 - 56 1 - 0 DERASIMOVIC Marko (16)
(KTE-Duna Aszfalt)
DRAMICANIN Rastko (12)
(KTE-Duna Aszfalt)
THOMPSON James Bernard (4)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Söjtöry Tamás, Boros Tamás (Forrai Sámuel)
Műsor - 2018. október 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2 .forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE O GY, 70 - 66 2 - 0 AGAFONOV Andriy (20)
(Zalakerámia ZTE KK)
AGAFONOV Andriy (10)
(Zalakerámia ZTE KK)
NELSON Remon Migguel (5)
(Jászberény)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Farkas Gábor, Kulcsár Tibor (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2018. október 13. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3 .forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP I GY, 62 - 87 3 - 0 SZABÓ Zsolt (30)
(Zalakerámia ZTE KK)
SZABÓ Zsolt (12)
(Zalakerámia ZTE KK)
WARE Dustin Benison (9)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Balog György Attila, Horváth Csongor Béla (Valovics István)
Műsor - 2018. október 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O GY, 74 - 57 4 - 0 BELLOT-GREEN Tyrell Christopher (17)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
SZABÓ Zsolt (12)
(Zalakerámia ZTE KK)
THOMPSON James Bernard (4)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Frányó Péter, Boros Tamás (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2018. október 27. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 88 - 75 4 - 1 WARE Dustin Benison (25)
(Zalakerámia ZTE KK)
AGAFONOV Andriy (8)
(Zalakerámia ZTE KK)
VÁRADI Benedek (7)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Cziffra Csaba, Söjtöry Tamás, dr. Mészáros Balázs (Fekete László)
Műsor - 2018. november 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6 .forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O V, 75 - 95 4 - 2 THOMPSON James Bernard (22)
(Zalakerámia ZTE KK)
THOMPSON James Bernard (8)
(Zalakerámia ZTE KK)
WARE Dustin Benison (11)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Goda László (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2018. november 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7 .forduló Kaposvári KKKaposvári KK I V, 84 - 69 4 - 3 AGAFONOV Andriy (22)
(Zalakerámia ZTE KK)
AGAFONOV Andriy (11)
(Zalakerámia ZTE KK)
JOHNSON JR. Reginald (4)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Ádám József, Balogh Gyula (Fekete László)
Műsor - 2018. november 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8 .forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O GY, 99 - 98 5 - 3 AGAFONOV Andriy (25)
(Zalakerámia ZTE KK)
JEVTOVIC Nikola (14)
(Atomerõmû SE)
WARE Dustin Benison (9)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Kulcsár Tibor (Faidt Mihály)
Műsor - 2018. november 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9 .forduló Sopron KCSopron KC I GY, 93 - 99 6 - 3 WARE Dustin Benison (35)
(Zalakerámia ZTE KK)
AGAFONOV Andriy (13)
(Zalakerámia ZTE KK)
WARNER Angelo Curtis (6)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Cziffra Csaba, Frányó Péter, Minár László Balázs (Forrai Sámuel)
Műsor - 2018. december 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10 .forduló DEACDEAC I
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, dr. Mészáros Balázs, Goda László (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2018. december 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12 .forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Tőzsér Dénes Kelemen, Boros Tamás (Faidt Mihály)
Műsor - 2018. december 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Ádám József, Jakab László (Farkas Zoltán)
Műsor - 2018. december 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13 .forduló Egis KörmendEgis Körmend O
Műsor - 2019. január 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I
Műsor - 2019. január 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15 .forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE I
Műsor - 2019. január 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16 .forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP O
Műsor - 2019. január 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I
Műsor - 2019. február 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O
Műsor - 2019. február 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19 .forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I
Műsor - 2019. március 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20 .forduló Kaposvári KKKaposvári KK O
Műsor - 2019. március 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21 .forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I
Műsor - 2019. március 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22 .forduló Sopron KCSopron KC O
Műsor - 2019. március 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23 .forduló DEACDEAC O
Műsor - 2019. március 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I
Műsor - 2019. március 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25 .forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O
Műsor - 2019. március 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26 .forduló Egis KörmendEgis Körmend I

Megyei szövetségek