Férfi NB I. A csoport - Kaposvári KK
Műsor - 2018. szeptember 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1 .forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP O GY, 100 - 61 1 - 0 SPICA Marko (22)
(Kaposvári KK)
MC CRAY II Toney Mikel (10)
(Kaposvári KK)
JOHNSON JR. Reginald (7)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Kulcsár Tibor, Lengyel Ádám (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2018. október 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O V, 63 - 82 1 - 1 BELLOT-GREEN Tyrell Christopher (27)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
SULOVIC Nenad (10)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
BOLTIC Marko (8)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Balog György Attila, Györfy Rúben (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2018. október 13. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 79 - 60 1 - 2 NORFLEET Julian Vincent (20)
(Falco KC)
HENDLEIN Roland (9)
(Kaposvári KK)
BRUINSMA Evan John (4)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Papp Péter, Ádám József, Goda László (Bogárdi János)
Műsor - 2018. október 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4 .forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O V, 91 - 98 1 - 3 JOHNSON JR. Reginald (23)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (11)
(Kaposvári KK)
VOJVODA Dávid (7)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Kulcsár Tibor, Hervay Tibor (Faidt Mihály)
Műsor - 2018. október 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5 .forduló Sopron KCSopron KC I V, 79 - 57 1 - 4 WIGGINS JR. Alan Anthony (15)
(Sopron KC)
GORDON Wesley Jamaal (14)
(Sopron KC)
WARNER Angelo Curtis (7)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs, Pozsonyi László (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2018. november 3. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6 .forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I V, 83 - 81 1 - 5 JOHNSON JR. Reginald (22)
(Kaposvári KK)
TRAJKOVSKI Bojan (9)
(Atomerõmû SE)
KOVÁCS Ákos (7)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Török Róbert, Kovács Nimród (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2018. november 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7 .forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 84 - 69 2 - 5 AGAFONOV Andriy (22)
(Zalakerámia ZTE KK)
AGAFONOV Andriy (11)
(Zalakerámia ZTE KK)
JOHNSON JR. Reginald (4)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Ádám József, Balogh Gyula (Fekete László)
Műsor - 2018. november 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8 .forduló DEACDEAC I V, 80 - 65 2 - 6 BORISOV Milos (21)
(DEAC)
HENDLEIN Roland (14)
(Kaposvári KK)
BORISOV Milos (7)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Minár László Balázs, Hervay Tibor (Balogh László György)
Műsor - 2018. november 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O GY, 89 - 67 3 - 6 SHEPERD Kasey Juwan (21)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (10)
(Kaposvári KK)
TÓTH Péter (4)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Török Róbert, dr. Mészáros Balázs (Valovics István)
Műsor - 2018. december 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10 .forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Balog György Attila, Lengyel Ádám (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2018. december 22. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11 .forduló Egis KörmendEgis Körmend O
Műsor - 2018. december 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O
Műsor - 2018. december 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13 .forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE I
Műsor - 2019. január 5. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14 .forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP I
Műsor - 2019. január 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I
Műsor - 2019. január 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O
Műsor - 2019. január 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17 .forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I
Műsor - 2019. február 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18 .forduló Sopron KCSopron KC O
Műsor - 2019. február 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19 .forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O
Műsor - 2019. március 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20 .forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I
Műsor - 2019. március 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21 .forduló DEACDEAC O
Műsor - 2019. március 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I
Műsor - 2019. március 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23 .forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O
Műsor - 2019. március 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24 .forduló Egis KörmendEgis Körmend I
Műsor - 2019. március 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I
Műsor - 2019. március 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26 .forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE O

Megyei szövetségek