Férfi NB I. A csoport - Kaposvári KKKaposvári KK
Műsor - 2018. szeptember 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP O GY, 100 - 61 1 - 0 SPICA Marko (22)
(Kaposvári KK)
MC CRAY II Toney Mikel (10)
(Kaposvári KK)
JOHNSON JR. Reginald (7)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Kulcsár Tibor, Lengyel Ádám (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2018. október 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O V, 63 - 82 1 - 1 BELLOT-GREEN Tyrell Christopher (27)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
SULOVIC Nenad (10)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
BOLTIC Marko (8)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Balog György Attila, Györfy Rúben (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2018. október 13. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 79 - 60 1 - 2 NORFLEET Julian Vincent (20)
(Falco KC)
HENDLEIN Roland (9)
(Kaposvári KK)
BRUINSMA Evan John (4)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Papp Péter, Ádám József, Goda László (Bogárdi János)
Műsor - 2018. október 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O V, 91 - 98 1 - 3 JOHNSON JR. Reginald (23)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (11)
(Kaposvári KK)
VOJVODA Dávid (7)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Kulcsár Tibor, Hervay Tibor (Faidt Mihály)
Műsor - 2018. október 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Sopron KCSopron KC I V, 79 - 57 1 - 4 WIGGINS JR. Alan Anthony (15)
(Sopron KC)
GORDON Wesley Jamaal (14)
(Sopron KC)
WARNER Angelo Curtis (7)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs, Pozsonyi László (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2018. november 3. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I V, 83 - 81 1 - 5 JOHNSON JR. Reginald (22)
(Kaposvári KK)
TRAJKOVSKI Bojan (9)
(Atomerõmû SE)
KOVÁCS Ákos (7)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Török Róbert, Kovács Nimród (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2018. november 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 84 - 69 2 - 5 AGAFONOV Andriy (22)
(Zalakerámia ZTE KK)
AGAFONOV Andriy (11)
(Zalakerámia ZTE KK)
JOHNSON JR. Reginald (4)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Ádám József, Balogh Gyula (Fekete László)
Műsor - 2018. november 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló DEACDEAC I V, 80 - 65 2 - 6 BORISOV Milos (21)
(DEAC)
HENDLEIN Roland (14)
(Kaposvári KK)
BORISOV Milos (7)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Minár László Balázs, Hervay Tibor (Balogh László György)
Műsor - 2018. november 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O GY, 89 - 67 3 - 6 SHEPERD Kasey Juwan (21)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (10)
(Kaposvári KK)
TÓTH Péter (4)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Török Róbert, dr. Mészáros Balázs (Valovics István)
Műsor - 2018. december 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I V, 82 - 67 3 - 7 JOHNSON JR. Reginald (24)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (13)
(Kaposvári KK)
TAYLOR Kameron Milton Allante (9)
(PVSK)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Balog György Attila, Lengyel Ádám (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2018. december 22. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Egis KörmendEgis Körmend O V, 87 - 92 3 - 8 PRICE Timothy Terell (23)
(Egis Körmend)
HENDLEIN Roland (12)
(Kaposvári KK)
UBILLA Emmanuel (6)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Pálla Zoltán, Györfy Rúben (Balogh László György)
Műsor - 2018. december 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O V, 78 - 79 3 - 9 JOHNSON JR. Reginald (24)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (13)
(Kaposvári KK)
MARKOVIC Luka (7)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Kovács Nimród (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2018. december 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE I V, 91 - 70 3 - 10 UBILLA Emmanuel (21)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (9)
(Kaposvári KK)
PITTS Damier Erik (9)
(Jászberény)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Földházi Tamás, Jakab László, Nagy Viktor (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2019. január 5. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP I GY, 79 - 81 4 - 10 CLARK Donte Jaquan (26)
(Serco - TF-BP)
HENDLEIN Roland (11)
(Kaposvári KK)
HALÁSZ Ákos (5)
(Kaposvári KK)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Cziffra Csaba, Ádám József, Minár László Balázs (Bogárdi János)
Műsor - 2019. január 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I V, 81 - 73 4 - 11 BOLTIC Marko (27)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
HENDLEIN Roland (15)
(Kaposvári KK)
BOLTIC Marko (9)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Rácz Zsolt Róbert, Hervay Tibor (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2019. január 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O GY, 90 - 84 5 - 11 GOVENS Anthony Darrin (20)
(Falco KC)
UBILLA Emmanuel (11)
(Kaposvári KK)
SPICA Marko (8)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Török Róbert, Györfy Rúben (Nagy József)
Műsor - 2019. január 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I V, 96 - 78 5 - 12 JOHNSON JR. Reginald (20)
(Kaposvári KK)
BENKE Szilárd (9)
(Szolnoki Olaj KK)
UBILLA Emmanuel (11)
(Kaposvári KK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, dr. Mészáros Balázs, Csabai-Kaskötő Brigitta (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2019. február 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Sopron KCSopron KC O GY, 90 - 67 6 - 12 LEMAR Brynton Jevon (24)
(Sopron KC)
GORDON Wesley Jamaal (8)
(Sopron KC)
UBILLA Emmanuel (6)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Ádám József, Balog György Attila (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2019. február 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O GY, 88 - 77 7 - 12 FAUST Nicholas David Jordan (26)
(Atomerõmû SE)
FAUST Nicholas David Jordan (8)
(Atomerõmû SE)
JOHNSON JR. Reginald (6)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Minár László Balázs, Lengyel Ádám (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. március 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Műsor - 2019. március 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló DEACDEAC O
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok
Műsor - 2019. március 16. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok
Műsor - 2019. március 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok
Műsor - 2019. március 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Egis KörmendEgis Körmend I
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok
Műsor - 2019. március 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I
Aréna: Messzi István Sportcsarnok
Műsor - 2019. március 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE O
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok

Megyei szövetségek