Férfi NB I. A csoport - Kaposvári KK
Műsor - 2018. szeptember 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1 .forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP O GY, 100 - 61 1 - 0 SPICA Marko (22)
(Kaposvári KK)
MCCRAY Toney (10)
(Kaposvári KK)
JOHNSON JR. Reginald (7)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Kulcsár Tibor, Lengyel Ádám
Műsor - 2018. október 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O V, 63 - 82 1 - 1 BELLOT-GREEN Tyrell (27)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
SULOVIC Nenad (10)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
BOLTIC Marko (8)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Balog György Attila
Műsor - 2018. október 13. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 79 - 60 1 - 2 NORFLEET Julian (20)
(Falco KC)
HENDLEIN Roland (9)
(Kaposvári KK)
BRUINSMA Evan John (4)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Papp Péter, Ádám József, Goda László
Műsor - 2018. október 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4 .forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O V, 91 - 98 1 - 3 JOHNSON JR. Reginald (23)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (11)
(Kaposvári KK)
VOJVODA David (7)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Kulcsár Tibor, Hervay Tibor
Műsor - 2018. október 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5 .forduló Sopron KCSopron KC I
Műsor - 2018. november 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6 .forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I
Műsor - 2018. november 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7 .forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O
Műsor - 2018. november 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8 .forduló DEACDEAC I
Műsor - 2018. november 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O
Műsor - 2018. december 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10 .forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I
Műsor - 2018. december 22. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11 .forduló Egis KörmendEgis Körmend O
Műsor - 2018. december 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O
Műsor - 2018. december 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13 .forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE I
Műsor - 2019. január 5. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14 .forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP I
Műsor - 2019. január 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I
Műsor - 2019. január 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O
Műsor - 2019. január 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17 .forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I
Műsor - 2019. február 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18 .forduló Sopron KCSopron KC O
Műsor - 2019. február 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19 .forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O
Műsor - 2019. március 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20 .forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I
Műsor - 2019. március 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21 .forduló DEACDEAC O
Műsor - 2019. március 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I
Műsor - 2019. március 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23 .forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O
Műsor - 2019. március 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24 .forduló Egis KörmendEgis Körmend I
Műsor - 2019. március 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I
Műsor - 2019. március 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26 .forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE O

Megyei szövetségek