Férfi NB I. A csoport - Egis Körmend
Műsor - 2018. szeptember 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1 .forduló DEACDEAC I V, 82 - 78 0 - 1 BORISOV Milos (28)
(DEAC)
BORISOV Milos (11)
(DEAC)
MC NEAIL JR. Kenyon Tarrell (7)
(Egis Körmend)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs, Vida József (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2018. október 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O GY, 83 - 65 1 - 1 HEATH Jordan (24)
(Alba Fehérvár)
FERENCZ Csaba (10)
(Egis Körmend)
PRICE Timothy Terell (6)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, Goda László (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2018. október 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3 .forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I V, 97 - 80 1 - 2 BUDIMIR Veljko (25)
(PVSK)
TAYLOR Kameron Milton Allante (14)
(PVSK)
MC NEAIL JR. Kenyon Tarrell (4)
(Egis Körmend)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Török Róbert, Boros Tamás (Faidt Mihály)
Műsor - 2018. október 20. 14:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4 .forduló Sopron KCSopron KC O GY, 95 - 78 2 - 2 FERENCZ Csaba (25)
(Egis Körmend)
WIGGINS JR. Alan Anthony (9)
(Sopron KC)
MC NEAIL JR. Kenyon Tarrell (7)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Jakab László, Kovács Nimród (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2018. október 26. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O GY, 80 - 79 3 - 2 DERASIMOVIC Marko (20)
(KTE-Duna Aszfalt)
KARAHODZIC Kemal (13)
(KTE-Duna Aszfalt)
MC NEAIL JR. Kenyon Tarrell (5)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter, Farkas Gábor, Nagy Viktor (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2018. november 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6 .forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE I GY, 88 - 90 4 - 2 PITTS Damier Erik (24)
(Jászberény)
COLEMAN Marcus Orlando (10)
(Jászberény)
RAKIC Miljan (6)
(Jászberény)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Földházi Tamás, Ádám József, Lengyel Ádám (Balogh László György)
Műsor - 2018. november 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7 .forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP O GY, 123 - 60 5 - 2 BERGSTEDT Jonas Zohore (28)
(Serco - TF-BP)
CSORVÁSI Milán (8)
(Egis Körmend)
MCLANE Logan Ives (8)
(Serco - TF-BP)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Kulcsár Tibor, Horváth Alajos (Nagy József)
Műsor - 2018. november 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O GY, 93 - 84 6 - 2 DAVIS Darrell Loydd (23)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
DELAS MARIO (9)
(Egis Körmend)
BOLTIC Marko (7)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Balog György Attila, dr. Mészáros Balázs (Bogárdi János)
Műsor - 2018. november 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O GY, 92 - 88 7 - 2 PRICE Timothy Terell (23)
(Egis Körmend)
VÁRADI Benedek (9)
(Falco KC)
MC NEAIL JR. Kenyon Tarrell (9)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes Kelemen, Farkas Gábor (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2018. december 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10 .forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Praksch Péter, Minár László Balázs (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2018. december 22. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11 .forduló Kaposvári KKKaposvári KK I
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Pálla Zoltán, Rácz Zsolt Róbert (Balogh László György)
Műsor - 2018. december 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12 .forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O
Műsor - 2018. december 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13 .forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I
Műsor - 2019. január 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14 .forduló DEACDEAC O
Műsor - 2019. január 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I
Műsor - 2019. január 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16 .forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O
Műsor - 2019. január 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17 .forduló Sopron KCSopron KC I
Műsor - 2019. február 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I
Műsor - 2019. február 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19 .forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE O
Műsor - 2019. március 2. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20 .forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP I
Műsor - 2019. március 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I
Műsor - 2019. március 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I
Műsor - 2019. március 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23 .forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O
Műsor - 2019. március 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24 .forduló Kaposvári KKKaposvári KK O
Műsor - 2019. március 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25 .forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I
Műsor - 2019. március 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26 .forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O

Megyei szövetségek