Férfi NB I. A csoport - Egis KörmendEgis Körmend
Műsor - 2018. szeptember 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló DEACDEAC I V, 82 - 78 0 - 1 BORISOV Milos (28)
(DEAC)
BORISOV Milos (11)
(DEAC)
MC NEAIL JR. Kenyon Tarrell (7)
(Egis Körmend)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs, Vida József (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2018. október 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O GY, 83 - 65 1 - 1 HEATH Jordan (24)
(Alba Fehérvár)
FERENCZ Csaba (10)
(Egis Körmend)
PRICE Timothy Terell (6)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, Goda László (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2018. október 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I V, 97 - 80 1 - 2 BUDIMIR Veljko (25)
(PVSK)
TAYLOR Kameron Milton Allante (14)
(PVSK)
MC NEAIL JR. Kenyon Tarrell (4)
(Egis Körmend)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Török Róbert, Boros Tamás (Faidt Mihály)
Műsor - 2018. október 20. 14:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Sopron KCSopron KC O GY, 95 - 78 2 - 2 FERENCZ Csaba (25)
(Egis Körmend)
WIGGINS JR. Alan Anthony (9)
(Sopron KC)
MC NEAIL JR. Kenyon Tarrell (7)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Jakab László, Kovács Nimród (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2018. október 26. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O GY, 80 - 79 3 - 2 DERASIMOVIC Marko (20)
(KTE-Duna Aszfalt)
KARAHODZIC Kemal (13)
(KTE-Duna Aszfalt)
MC NEAIL JR. Kenyon Tarrell (5)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter, Farkas Gábor, Nagy Viktor (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2018. november 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE I GY, 88 - 90 4 - 2 PITTS Damier Erik (24)
(Jászberény)
COLEMAN Marcus Orlando (10)
(Jászberény)
RAKIC Miljan (6)
(Jászberény)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Földházi Tamás, Ádám József, Lengyel Ádám (Balogh László György)
Műsor - 2018. november 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP O GY, 123 - 60 5 - 2 BERGSTEDT Jonas Zohore (28)
(Serco - TF-BP)
CSORVÁSI Milán (8)
(Egis Körmend)
MCLANE Logan Ives (8)
(Serco - TF-BP)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Kulcsár Tibor, Horváth Alajos (Nagy József)
Műsor - 2018. november 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O GY, 93 - 84 6 - 2 DAVIS Darrell Loydd (23)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
DELAS MARIO (9)
(Egis Körmend)
BOLTIC Marko (7)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Balog György Attila, dr. Mészáros Balázs (Bogárdi János)
Műsor - 2018. november 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O GY, 92 - 88 7 - 2 PRICE Timothy Terell (23)
(Egis Körmend)
VÁRADI Benedek (9)
(Falco KC)
MC NEAIL JR. Kenyon Tarrell (9)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes Kelemen, Farkas Gábor (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2018. december 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I V, 95 - 79 7 - 3 MILOSEVIC Strahinja (20)
(Szolnoki Olaj KK)
DELAS MARIO (9)
(Egis Körmend)
BENKE Szilárd (6)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Praksch Péter, Minár László Balázs (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2018. december 22. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I GY, 87 - 92 8 - 3 PRICE Timothy Terell (23)
(Egis Körmend)
HENDLEIN Roland (12)
(Kaposvári KK)
UBILLA Emmanuel (6)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Pálla Zoltán, Györfy Rúben (Balogh László György)
Műsor - 2018. december 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O GY, 93 - 84 9 - 3 FAUST Nicholas David Jordan (28)
(Atomerőmű SE)
FAUST Nicholas David Jordan (11)
(Atomerőmű SE)
DELAS MARIO (5)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Farkas Gábor (Forrai Sámuel)
Műsor - 2018. december 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I GY, 83 - 94 10 - 3 PRICE Timothy Terell (29)
(Egis Körmend)
SZABÓ Zsolt (12)
(Zalakerámia ZTE KK)
PRICE Timothy Terell (5)
(Egis Körmend)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Kapitány Gellért, dr. Mészáros Balázs (Fekete László)
Műsor - 2019. január 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló DEACDEAC O GY, 113 - 82 11 - 3 HAMMONDS Leyton Grant (21)
(Egis Körmend)
BORISOV Milos (10)
(DEAC)
NÉMETH Ákos (4)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Török Róbert, Boros Tamás (Nagy József)
Műsor - 2019. január 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I V, 88 - 59 11 - 4 HEATH Jordan (26)
(Alba Fehérvár)
FREEMAN Allerik (15)
(Alba Fehérvár)
FREEMAN Allerik (10)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Ádám József, Pozsonyi László (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2019. január 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O GY, 86 - 77 12 - 4 THAMES Xavier Raynard (20)
(Egis Körmend)
TAYLOR Kameron Milton Allante (10)
(PVSK)
PONGÓ Máté (9)
(PVSK)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Söjtöry Tamás, Hervay Tibor (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2019. január 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Sopron KCSopron KC I V, 80 - 79 12 - 5 WARNER Angelo Curtis (28)
(Sopron KC)
DELAS MARIO (9)
(Egis Körmend)
WARNER Angelo Curtis (5)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Praksch Péter, Török Róbert, Goda László (Forrai Sámuel)
Műsor - 2019. február 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I V, 88 - 85 12 - 6 PRICE Timothy Terell (19)
(Egis Körmend)
FERENCZ Csaba (10)
(Egis Körmend)
GREEN Juan'a Lanier (7)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Frányó Péter, Kulcsár Tibor (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2019. február 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE O GY, 90 - 72 13 - 6 COLEMAN Marcus Orlando (21)
(Jászberény)
PANTELIC Djordje (10)
(Jászberény)
PITTS Damier Erik (8)
(Jászberény)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Söjtöry Tamás, dr. Mészáros Balázs (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2019. március 2. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP I GY, 70 - 77 14 - 6 MCLANE Logan Ives (19)
(Serco - TF-BP)
BERGSTEDT Jonas Zohore (9)
(Serco - TF-BP)
PRICE Timothy Terell (8)
(Egis Körmend)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Frányó Péter, Farkas Gábor, Lengyel Ádám (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2019. március 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I GY, 62 - 83 15 - 6 BRADFORD Desonta Keylon (23)
(Egis Körmend)
JUHOS Levente (8)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
BOLTIC Marko (8)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás, Balog György Attila (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2019. március 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I GY, 68 - 76 16 - 6 REDDIC Juvonte Daquaen (19)
(Falco KC)
PERL Zoltán (13)
(Falco KC)
PERL Zoltán (5)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Földházi Tamás, Török Róbert, Kulcsár Tibor (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2019. március 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O GY, 104 - 72 17 - 6 THAMES Xavier Raynard (23)
(Egis Körmend)
TÓTH Ádám (7)
(Szolnoki Olaj KK)
PRICE Timothy Terell (6)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes Kelemen, Boros Tamás (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2019. március 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O GY, 88 - 66 18 - 6 PRICE Timothy Terell (22)
(Egis Körmend)
HENDLEIN Roland (9)
(Kaposvári KK)
THAMES Xavier Raynard (7)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Minár László Balázs, Vida József (Forrai Sámuel)
Műsor - 2019. március 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 96 - 86 19 - 6 HAMMONDS Leyton Grant (23)
(Egis Körmend)
THOMPSON James Bernard (8)
(Zalakerámia ZTE KK)
THAMES Xavier Raynard (6)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Ádám József, Balog György Attila (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2019. április 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I GY, 73 - 86 20 - 6 PRICE Timothy Terell (22)
(Egis Körmend)
EILINGSFELD János (7)
(Atomerőmű SE)
PRICE Timothy Terell (7)
(Egis Körmend)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, Kovács Nimród (Faidt Mihály)

Megyei szövetségek