Férfi NB I. A csoport - Falco KCFalco KC
Műsor - 2018. szeptember 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Sopron KCSopron KC I V, 86 - 77 0 - 1 BRUINSMA Evan John (34)
(Falco KC)
GORDON Wesley Jamaal (9)
(Sopron KC)
NORFLEET Julian Vincent (7)
(Falco KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Benczur Tamás, Török Róbert, Rácz Zsolt Róbert (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2018. október 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I V, 88 - 68 0 - 2 MILOSEVIC Strahinja (22)
(Szolnoki Olaj KK)
BRUINSMA Evan John (11)
(Falco KC)
MILOSEVIC Strahinja (5)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Söjtöry Tamás, Minár László Balázs (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2018. október 13. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O GY, 79 - 60 1 - 2 NORFLEET Julian Vincent (20)
(Falco KC)
HENDLEIN Roland (9)
(Kaposvári KK)
BRUINSMA Evan John (4)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Papp Péter, Ádám József, Goda László (Bogárdi János)
Műsor - 2018. október 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I GY, 75 - 82 2 - 2 CURRY Ronald Lee JR. (24)
(Falco KC)
JEVTOVIC Nikola (9)
(Atomerőmű SE)
CURRY Ronald Lee JR. (8)
(Falco KC)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter, Balog György Attila, Nagy Viktor (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2018. október 27. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 88 - 75 3 - 2 WARE Dustin Benison (25)
(Zalakerámia ZTE KK)
AGAFONOV Andriy (8)
(Zalakerámia ZTE KK)
VÁRADI Benedek (7)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Cziffra Csaba, Söjtöry Tamás, dr. Mészáros Balázs (Fekete László)
Műsor - 2018. november 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló DEACDEAC I V, 95 - 88 3 - 3 BORISOV Milos (31)
(DEAC)
BORISOV Milos (9)
(DEAC)
MANIGAT Jahenns-Ley (7)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Frányó Péter, Nyilas István (Farkas Zoltán)
Műsor - 2018. november 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O GY, 68 - 53 4 - 3 REDDIC Juvonte Daquaen (22)
(Falco KC)
REDDIC Juvonte Daquaen (9)
(Falco KC)
CIRIC Andrija (4)
(PVSK)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Papp Péter, Török Róbert, Boros Tamás (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2018. november 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 92 - 88 4 - 4 PRICE Timothy Terell (23)
(Egis Körmend)
VÁRADI Benedek (9)
(Falco KC)
MC NEAIL JR. Kenyon Tarrell (9)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes Kelemen, Farkas Gábor (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2018. december 6. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O GY, 72 - 70 5 - 4 REDDIC Juvonte Daquaen (22)
(Falco KC)
HEATH Jordan (9)
(Alba Fehérvár)
NORFLEET Julian Vincent (8)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Földházi Tamás, Benczur Tamás, Minár László Balázs (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2018. december 14. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O GY, 74 - 71 6 - 4 DERASIMOVIC Marko (20)
(KTE-Duna Aszfalt)
KARAHODZIC Kemal (14)
(KTE-Duna Aszfalt)
WITTMANN Krisztián (7)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Jakab László, Kulcsár Tibor (Fekete László)
Műsor - 2018. december 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE I V, 73 - 67 6 - 5 PITTS Damier Erik (23)
(Jászberény)
COLEMAN Marcus Orlando (12)
(Jászberény)
NORFLEET Julian Vincent (4)
(Falco KC)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Praksch Péter, Söjtöry Tamás, Kovács Nimród (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2018. december 27. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP O GY, 91 - 48 7 - 5 CLARK Donte Jaquan (20)
(Serco - TF-BP)
BERGSTEDT Jonas Zohore (12)
(Serco - TF-BP)
CURRY Ronald Lee JR. (6)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Benczur Tamás, Török Róbert, Szalai Zsolt (Nagy József)
Műsor - 2018. december 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I GY, 77 - 85 8 - 5 REDDIC Juvonte Daquaen (32)
(Falco KC)
REDDIC Juvonte Daquaen (13)
(Falco KC)
VÁGVÖLGYI Ákos (9)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Pozsonyi László, Balogh Gyula (Farkas János)
Műsor - 2019. január 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Sopron KCSopron KC O GY, 75 - 74 9 - 5 CURRY Ronald Lee JR. (20)
(Falco KC)
REDDIC Juvonte Daquaen (9)
(Falco KC)
GOVENS Anthony Darrin (8)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Földházi Tamás, Söjtöry Tamás, dr. Mészáros Balázs (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2019. január 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O GY, 78 - 77 10 - 5 GOVENS Anthony Darrin (18)
(Falco KC)
BENKE Szilárd (8)
(Szolnoki Olaj KK)
VOJVODA Dávid (8)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Cziffra Csaba, Benczur Tamás, Minár László Balázs (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2019. január 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I V, 90 - 84 10 - 6 GOVENS Anthony Darrin (20)
(Falco KC)
UBILLA Emmanuel (11)
(Kaposvári KK)
SPICA Marko (8)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Török Róbert, Györfy Rúben (Nagy József)
Műsor - 2019. január 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O GY, 83 - 72 11 - 6 BRUINSMA Evan John (24)
(Falco KC)
JEVTOVIC Nikola (9)
(Atomerőmű SE)
GOVENS Anthony Darrin (8)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Boros Tamás, Kulcsár Tibor (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2019. február 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I V, 103 - 100 11 - 7 AGAFONOV Andriy (28)
(Zalakerámia ZTE KK)
AGAFONOV Andriy (12)
(Zalakerámia ZTE KK)
WARE Dustin Benison (9)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Praksch Péter, Goda László (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. február 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló DEACDEAC O GY, 103 - 96 12 - 7 BORISOV Milos (21)
(DEAC)
BRUINSMA Evan John (10)
(Falco KC)
GOVENS Anthony Darrin (9)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Kapitány Gellért, Benczur Tamás, Kovács Nimród (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2019. március 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I V, 80 - 75 12 - 8 REDDIC Juvonte Daquaen (25)
(Falco KC)
BRUINSMA Evan John (10)
(Falco KC)
CABEZAS Carlos (8)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Rácz Zsolt Róbert, dr. Mészáros Balázs (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. március 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I GY, 57 - 65 13 - 8 TAYLOR Kameron Milton Allante (22)
(PVSK)
TAYLOR Kameron Milton Allante (12)
(PVSK)
PONGÓ Máté (4)
(PVSK)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Minár László Balázs, Kovács Nimród (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2019. március 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Egis KörmendEgis Körmend O V, 68 - 76 13 - 9 REDDIC Juvonte Daquaen (19)
(Falco KC)
PERL Zoltán (13)
(Falco KC)
PERL Zoltán (5)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Földházi Tamás, Török Róbert, Kulcsár Tibor (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2019. március 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I GY, 80 - 95 14 - 9 PERL Zoltán (19)
(Falco KC)
KARAHODZIC Kemal (8)
(KTE-Duna Aszfalt)
GOVENS Anthony Darrin (6)
(Falco KC)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Farkas Gábor, Nyilas István (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2019. március 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE O GY, 78 - 58 15 - 9 BRUINSMA Evan John (19)
(Falco KC)
REDDIC Juvonte Daquaen (9)
(Falco KC)
BALMAZOVIC Stefan (5)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, Balog György Attila (Dernei Gábor)
Műsor - 2019. március 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O GY, 75 - 67 16 - 9 KRAPIC Ante (22)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
REDDIC Juvonte Daquaen (9)
(Falco KC)
BOLTIC Marko (7)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Praksch Péter, Goda László (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. április 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP I GY, 65 - 93 17 - 9 BRUINSMA Evan John (25)
(Falco KC)
BRUINSMA Evan John (13)
(Falco KC)
VÁRADI Benedek (8)
(Falco KC)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, Hervay Tibor (Bodrogváry Iván József)

Megyei szövetségek