Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Sopron KC | I | V, 86 - 77 | 0 - 1 |
BRUINSMA Evan John (34) (Falco KC) |
GORDON Wesley Jamaal (9) (Sopron KC) |
NORFLEET Julian Vincent (7) (Falco KC) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Benczur Tamás, Török Róbert, Rácz Zsolt Róbert (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Szolnoki Olaj KK | I | V, 88 - 68 | 0 - 2 |
MILOSEVIC Strahinja (22) (Szolnoki Olaj KK) |
BRUINSMA Evan John (11) (Falco KC) |
MILOSEVIC Strahinja (5) (Szolnoki Olaj KK) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Söjtöry Tamás, Minár László Balázs (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Kaposvári KK | O | GY, 79 - 60 | 1 - 2 |
NORFLEET Julian Vincent (20) (Falco KC) |
HENDLEIN Roland (9) (Kaposvári KK) |
BRUINSMA Evan John (4) (Falco KC) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Papp Péter, Ádám József, Goda László (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Atomerőmű SE | I | GY, 75 - 82 | 2 - 2 |
CURRY Ronald Lee JR. (24) (Falco KC) |
JEVTOVIC Nikola (9) (Atomerőmű SE) |
CURRY Ronald Lee JR. (8) (Falco KC) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter, Balog György Attila, Nagy Viktor (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Zalakerámia ZTE KK | O | GY, 88 - 75 | 3 - 2 |
WARE Dustin Benison (25) (Zalakerámia ZTE KK) |
AGAFONOV Andriy (8) (Zalakerámia ZTE KK) |
VÁRADI Benedek (7) (Falco KC) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Söjtöry Tamás, dr. Mészáros Balázs (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | DEAC | I | V, 95 - 88 | 3 - 3 |
BORISOV Milos (31) (DEAC) |
BORISOV Milos (9) (DEAC) |
MANIGAT Jahenns-Ley (7) (DEAC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Frányó Péter, Nyilas István (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA | O | GY, 68 - 53 | 4 - 3 |
REDDIC Juvonte Daquaen (22) (Falco KC) |
REDDIC Juvonte Daquaen (9) (Falco KC) |
CIRIC Andrija (4) (PVSK) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Papp Péter, Török Róbert, Boros Tamás (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Egis Körmend | I | V, 92 - 88 | 4 - 4 |
PRICE Timothy Terell (23) (Egis Körmend) |
VÁRADI Benedek (9) (Falco KC) |
MC NEAIL JR. Kenyon Tarrell (9) (Egis Körmend) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes Kelemen, Farkas Gábor (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Alba Fehérvár | O | GY, 72 - 70 | 5 - 4 |
REDDIC Juvonte Daquaen (22) (Falco KC) |
HEATH Jordan (9) (Alba Fehérvár) |
NORFLEET Julian Vincent (8) (Falco KC) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Földházi Tamás, Benczur Tamás, Minár László Balázs (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | KTE-Duna Aszfalt | O | GY, 74 - 71 | 6 - 4 |
DERASIMOVIC Marko (20) (KTE-Duna Aszfalt) |
KARAHODZIC Kemal (14) (KTE-Duna Aszfalt) |
WITTMANN Krisztián (7) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Jakab László, Kulcsár Tibor (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | JP Auto - JKSE | I | V, 73 - 67 | 6 - 5 |
PITTS Damier Erik (23) (Jászberény) |
COLEMAN Marcus Orlando (12) (Jászberény) |
NORFLEET Julian Vincent (4) (Falco KC) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter, Söjtöry Tamás, Kovács Nimród (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Serco - TF-BP | O | GY, 91 - 48 | 7 - 5 |
CLARK Donte Jaquan (20) (Serco - TF-BP) |
BERGSTEDT Jonas (12) (Serco - TF-BP) |
CURRY Ronald Lee JR. (6) (Falco KC) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Benczur Tamás, Török Róbert, Szalai Zsolt (Nagy József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | I | GY, 77 - 85 | 8 - 5 |
REDDIC Juvonte Daquaen (32) (Falco KC) |
REDDIC Juvonte Daquaen (13) (Falco KC) |
VÁGVÖLGYI Ákos (9) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Pozsonyi László, Balogh Gyula (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Sopron KC | O | GY, 75 - 74 | 9 - 5 |
CURRY Ronald Lee JR. (20) (Falco KC) |
REDDIC Juvonte Daquaen (9) (Falco KC) |
GOVENS Darrin Anthony (8) (Falco KC) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Földházi Tamás, Söjtöry Tamás, dr. Mészáros Balázs (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Szolnoki Olaj KK | O | GY, 78 - 77 | 10 - 5 |
GOVENS Darrin Anthony (18) (Falco KC) |
BENKE Szilárd (8) (Szolnoki Olaj KK) |
VOJVODA Dávid (8) (Szolnoki Olaj KK) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Benczur Tamás, Minár László Balázs (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Kaposvári KK | I | V, 90 - 84 | 10 - 6 |
GOVENS Darrin Anthony (20) (Falco KC) |
UBILLA Emmanuel (11) (Kaposvári KK) |
SPICA Marko (8) (Kaposvári KK) |
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Török Róbert, Györfy Rúben (Nagy József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Atomerőmű SE | O | GY, 83 - 72 | 11 - 6 |
BRUINSMA Evan John (24) (Falco KC) |
JEVTOVIC Nikola (9) (Atomerőmű SE) |
GOVENS Darrin Anthony (8) (Falco KC) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Boros Tamás, Kulcsár Tibor (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Zalakerámia ZTE KK | I | V, 103 - 100 | 11 - 7 |
AGAFONOV Andriy (28) (Zalakerámia ZTE KK) |
AGAFONOV Andriy (12) (Zalakerámia ZTE KK) |
WARE Dustin Benison (9) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Praksch Péter, Goda László (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | DEAC | O | GY, 103 - 96 | 12 - 7 |
BORISOV Milos (21) (DEAC) |
BRUINSMA Evan John (10) (Falco KC) |
GOVENS Darrin Anthony (9) (Falco KC) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Benczur Tamás, Kovács Nimród (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Alba Fehérvár | I | V, 80 - 75 | 12 - 8 |
REDDIC Juvonte Daquaen (25) (Falco KC) |
BRUINSMA Evan John (10) (Falco KC) |
CABEZAS Carlos (8) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Rácz Zsolt Róbert, dr. Mészáros Balázs (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA | I | GY, 57 - 65 | 13 - 8 |
TAYLOR Kameron (22) (PVSK) |
TAYLOR Kameron (12) (PVSK) |
PONGÓ Máté (4) (PVSK) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Minár László Balázs, Kovács Nimród (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Egis Körmend | O | V, 68 - 76 | 13 - 9 |
REDDIC Juvonte Daquaen (19) (Falco KC) |
PERL Zoltán (13) (Falco KC) |
PERL Zoltán (5) (Falco KC) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Földházi Tamás, Török Róbert, Kulcsár Tibor (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | KTE-Duna Aszfalt | I | GY, 80 - 95 | 14 - 9 |
PERL Zoltán (19) (Falco KC) |
KARAHODZIC Kemal (8) (KTE-Duna Aszfalt) |
GOVENS Darrin Anthony (6) (Falco KC) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Farkas Gábor, Nyilas István (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | JP Auto - JKSE | O | GY, 78 - 58 | 15 - 9 |
BRUINSMA Evan John (19) (Falco KC) |
REDDIC Juvonte Daquaen (9) (Falco KC) |
BALMAZOVIC Stefan (5) (Falco KC) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, Balog György Attila (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | O | GY, 75 - 67 | 16 - 9 |
KRAPIC Ante (22) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
REDDIC Juvonte Daquaen (9) (Falco KC) |
BOLTIC Marko (7) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Praksch Péter, Goda László (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Serco - TF-BP | I | GY, 65 - 93 | 17 - 9 |
BRUINSMA Evan John (25) (Falco KC) |
BRUINSMA Evan John (13) (Falco KC) |
VÁRADI Benedek (8) (Falco KC) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, Hervay Tibor (Bodrogváry Iván József) |