Férfi NB I. A csoport - Alba FehérvárAlba Fehérvár
Műsor - 2018. szeptember 28. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O V, 71 - 88 0 - 1 BUDIMIR Veljko (25)
(PVSK)
PONGÓ Máté (10)
(PVSK)
PONGÓ Máté (6)
(PVSK)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, dr. Mészáros Balázs (Fekete László)
Műsor - 2018. október 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 83 - 65 0 - 2 HEATH Jordan (24)
(Alba Fehérvár)
FERENCZ Csaba (10)
(Egis Körmend)
PRICE Timothy Terell (6)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, Goda László (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2018. október 12. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O GY, 81 - 75 1 - 2 DRAMICANIN Rastko (20)
(KTE-Duna Aszfalt)
KARAHODZIC Kemal (10)
(KTE-Duna Aszfalt)
CARTWRIGHT Kyron (9)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Minár László Balázs, Balogh Gyula (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2018. október 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE I GY, 81 - 82 2 - 2 PANTELIC Djordje (26)
(Jászberény)
PANTELIC Djordje (13)
(Jászberény)
NELSON Remon Migguel (6)
(Jászberény)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Cziffra Csaba, Török Róbert, Horváth Csongor Béla (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2018. október 26. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP O GY, 113 - 51 3 - 2 HEATH Jordan (22)
(Alba Fehérvár)
LÓRÁNT Péter (9)
(Alba Fehérvár)
FREEMAN Allerik (5)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Boros Tamás, Györfy Rúben (Faidt Mihály)
Műsor - 2018. november 3. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O GY, 97 - 68 4 - 2 LÓRÁNT Péter (21)
(Alba Fehérvár)
LÓRÁNT Péter (9)
(Alba Fehérvár)
CARTWRIGHT Kyron (10)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Farkas Gábor, Nagy Viktor (Forrai Sámuel)
Műsor - 2018. november 18. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O V, 63 - 73 4 - 3 MILOSEVIC Strahinja (21)
(Szolnoki Olaj KK)
BOYKINS Jacobi (11)
(Alba Fehérvár)
BENKE Szilárd (4)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, Frányó Péter (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2018. november 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I V, 89 - 67 4 - 4 SHEPERD Kasey Juwan (21)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (10)
(Kaposvári KK)
TÓTH Péter (4)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Török Róbert, dr. Mészáros Balázs (Valovics István)
Műsor - 2018. december 6. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 72 - 70 4 - 5 REDDIC Juvonte Daquaen (22)
(Falco KC)
HEATH Jordan (9)
(Alba Fehérvár)
NORFLEET Julian Vincent (8)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Földházi Tamás, Benczur Tamás, Minár László Balázs (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2018. december 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O V, 74 - 88 4 - 6 JEVTOVIC Nikola (28)
(Atomerõmû SE)
HEATH Jordan (11)
(Alba Fehérvár)
KOVÁCS Ákos (10)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Frányó Péter, Hervay Tibor (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2018. december 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I V, 89 - 83 4 - 7 AGAFONOV Andriy (22)
(Zalakerámia ZTE KK)
SZABÓ Zsolt (11)
(Zalakerámia ZTE KK)
THOMPSON James Bernard (6)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Ádám József, Jakab László (Farkas Zoltán)
Műsor - 2018. december 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló DEACDEAC I V, 91 - 78 4 - 8 BORISOV Milos (21)
(DEAC)
HEATH Jordan (8)
(Alba Fehérvár)
DUGAT Henry (14)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Söjtöry Tamás, Lengyel Ádám (Bernáth András)
Műsor - 2018. december 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Sopron KCSopron KC I GY, 70 - 80 5 - 8 HEATH Jordan (22)
(Alba Fehérvár)
HEATH Jordan (14)
(Alba Fehérvár)
CARTWRIGHT Kyron (7)
(Alba Fehérvár)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Praksch Péter, Minár László Balázs, Goda László (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2019. január 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I V, 78 - 73 5 - 9 BUDIMIR Veljko (17)
(PVSK)
HEATH Jordan (12)
(Alba Fehérvár)
ZENO Martin (4)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, Kovács Nimród (Fekete László)
Műsor - 2019. január 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Egis KörmendEgis Körmend O GY, 88 - 59 6 - 9 HEATH Jordan (26)
(Alba Fehérvár)
FREEMAN Allerik (15)
(Alba Fehérvár)
FREEMAN Allerik (10)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Ádám József, Pozsonyi László (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2019. január 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I V, 94 - 79 6 - 10 FREEMAN Allerik (24)
(Alba Fehérvár)
KARAHODZIC Kemal (6)
(KTE-Duna Aszfalt)
DERASIMOVIC Marko (6)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Praksch Péter, Rácz Zsolt Róbert (Balogh László György)
Műsor - 2019. január 26. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE O V, 74 - 79 6 - 11 PITTS Damier Erik (22)
(Jászberény)
FILIPOVITY Márkó (10)
(Alba Fehérvár)
PITTS Damier Erik (7)
(Jászberény)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Kovács Nimród, Nyilas István (Németh Csaba)
Műsor - 2019. február 2. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP I GY, 78 - 102 7 - 11 CLARK Donte Jaquan (28)
(Serco - TF-BP)
FILIPOVITY Márkó (9)
(Alba Fehérvár)
CABEZAS Carlos (7)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Benczur Tamás, Fodor Attila, Vida József (Dernei Gábor)
Műsor - 2019. február 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I GY, 68 - 78 8 - 11 FREEMAN Allerik (23)
(Alba Fehérvár)
HEATH Jordan (9)
(Alba Fehérvár)
BOLTIC Marko (11)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Praksch Péter, Hervay Tibor (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2019. március 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O GY, 80 - 75 9 - 11 REDDIC Juvonte Daquaen (25)
(Falco KC)
BRUINSMA Evan John (10)
(Falco KC)
CABEZAS Carlos (8)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Rácz Zsolt Róbert, dr. Mészáros Balázs (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. március 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I V, 76 - 66 9 - 12 VOJVODA Dávid (20)
(Szolnoki Olaj KK)
TÓTH Ádám (8)
(Szolnoki Olaj KK)
VOJVODA Dávid (8)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter, Ádám József, Pozsonyi László (Faidt Mihály)
Műsor - 2019. március 16. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O GY, 87 - 83 10 - 12 JOHNSON JR. Reginald (22)
(Kaposvári KK)
FILIPOVITY Márkó (9)
(Alba Fehérvár)
ZENO Martin (6)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Balog György Attila, Balogh Gyula (Fekete László)
Műsor - 2019. március 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 89 - 84 11 - 12 WARE Dustin Benison (22)
(Zalakerámia ZTE KK)
LÓRÁNT Péter (10)
(Alba Fehérvár)
WARE Dustin Benison (7)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Frányó Péter, Nagy Viktor (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2019. március 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Sopron KCSopron KC O V, 65 - 87 11 - 13 LEMAR Brynton Jevon (27)
(Sopron KC)
GORDON Wesley Jamaal (12)
(Sopron KC)
WARNER Angelo Curtis (10)
(Sopron KC)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Söjtöry Tamás, Hervay Tibor (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2019. április 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I V, 74 - 57 11 - 14 HENTON La Dontae Lee (18)
(Atomerõmû SE)
HEATH Jordan (9)
(Alba Fehérvár)
KOVÁCS Ákos (9)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Fodor Attila, Goda László (Balogh László György)
Műsor - 2019. április 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló DEACDEAC O GY, 92 - 82 12 - 14 AMIGO Daniel (25)
(DEAC)
FILIPOVITY Márkó (11)
(Alba Fehérvár)
MANIGAT Jahenns-Ley (7)
(DEAC)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Frányó Péter, Lengyel Ádám (Dr. Gencsev Plámen)

Megyei szövetségek