Férfi NB I. A csoport - Alba Fehérvár
Műsor - 2018. szeptember 28. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1 .forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O V, 71 - 88 0 - 1 BUDIMIR Veljko (25)
(PVSK)
PONGO Mate (10)
(PVSK)
PONGO Mate (6)
(PVSK)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, dr. Mészáros Balázs (Fekete László)
Műsor - 2018. október 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2 .forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 83 - 65 0 - 2 HEATH Jordan (24)
(Alba Fehérvár)
FERENCZ Csaba (10)
(Egis Körmend)
PRICE T.J. (6)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, Goda László
Műsor - 2018. október 12. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O GY, 81 - 75 1 - 2 DRAMICANIN Rastko (20)
(KTE-Duna Aszfalt)
KARAHODZIC Kemal (10)
(KTE-Duna Aszfalt)
CARTWRIGHT Kyron (9)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Minár László Balázs, Balogh Gyula
Műsor - 2018. október 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4 .forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE I GY, 81 - 82 2 - 2 PANTELIC Djordje (26)
(Jászberény)
PANTELIC Djordje (13)
(Jászberény)
NELSON Remon Migguel (6)
(Jászberény)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Cziffra Csaba, TÖRÖK RÓBERT
Műsor - 2018. október 26. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5 .forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP O
Műsor - 2018. november 3. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O
Műsor - 2018. november 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8 .forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O
Műsor - 2018. november 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9 .forduló Kaposvári KKKaposvári KK I
Műsor - 2018. december 6. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I
Műsor - 2018. december 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10 .forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O
Műsor - 2018. december 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11 .forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I
Műsor - 2018. december 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12 .forduló DEACDEAC I
Műsor - 2018. december 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13 .forduló Sopron KCSopron KC I
Műsor - 2019. január 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14 .forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I
Műsor - 2019. január 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15 .forduló Egis KörmendEgis Körmend O
Műsor - 2019. január 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I
Műsor - 2019. január 26. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17 .forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE O
Műsor - 2019. február 2. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18 .forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP I
Műsor - 2019. február 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I
Műsor - 2019. március 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O
Műsor - 2019. március 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21 .forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I
Műsor - 2019. március 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22 .forduló Kaposvári KKKaposvári KK O
Műsor - 2019. március 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23 .forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I
Műsor - 2019. március 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24 .forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O
Műsor - 2019. március 27. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25 .forduló DEACDEAC O
Műsor - 2019. március 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26 .forduló Sopron KCSopron KC O

Megyei szövetségek