Férfi NB I. A csoport - Szolnoki Olaj KK
Műsor - 2018. szeptember 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I GY, 69 - 92 1 - 0 JUHOS Levente (22)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
ANDRIC Luksa (9)
(Szolnoki Olaj KK)
MILOSEVIC Strahinja (8)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Ádám József, Farkas Gábor, Kovács Nimród
Műsor - 2018. október 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O GY, 88 - 68 2 - 0 MILOSEVIC Strahinja (22)
(Szolnoki Olaj KK)
BRUINSMA Evan John (11)
(Falco KC)
MILOSEVIC Strahinja (5)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Söjtöry Tamás, Minár László Balázs
Műsor - 2018. október 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3 .forduló Sopron KCSopron KC I V, 82 - 81 2 - 1 LEMAR Brynton (21)
(Sopron KC)
GORDON Wesley (10)
(Sopron KC)
WARNER Angelo (10)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, Lengyel Ádám
Műsor - 2018. október 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4 .forduló Kaposvári KKKaposvári KK I GY, 91 - 98 3 - 1 JOHNSON JR. Reginald (23)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (11)
(Kaposvári KK)
VOJVODA David (7)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Kulcsár Tibor, Hervay Tibor
Műsor - 2018. október 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5 .forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O
Műsor - 2018. november 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6 .forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I
Műsor - 2018. november 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7 .forduló DEACDEAC O
Műsor - 2018. november 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I
Műsor - 2018. november 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9 .forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O
Műsor - 2018. december 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10 .forduló Egis KörmendEgis Körmend O
Műsor - 2018. december 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I
Műsor - 2018. december 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12 .forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE O
Műsor - 2018. december 30. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13 .forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP I
Műsor - 2019. január 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O
Műsor - 2019. január 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I
Műsor - 2019. január 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16 .forduló Sopron KCSopron KC O
Műsor - 2019. január 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17 .forduló Kaposvári KKKaposvári KK O
Műsor - 2019. február 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18 .forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I
Műsor - 2019. február 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19 .forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O
Műsor - 2019. március 2. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20 .forduló DEACDEAC I
Műsor - 2019. március 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O
Műsor - 2019. március 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22 .forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I
Műsor - 2019. március 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23 .forduló Egis KörmendEgis Körmend I
Műsor - 2019. március 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O
Műsor - 2019. március 27. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25 .forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE I
Műsor - 2019. március 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26 .forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP O

Megyei szövetségek