Férfi NB I. A csoport - Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK
Műsor - 2018. szeptember 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I GY, 69 - 92 1 - 0 JUHOS Levente (22)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
ANDRIC Luksa (9)
(Szolnoki Olaj KK)
MILOSEVIC Strahinja (8)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Ádám József, Farkas Gábor, Kovács Nimród (Faidt Mihály)
Műsor - 2018. október 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O GY, 88 - 68 2 - 0 MILOSEVIC Strahinja (22)
(Szolnoki Olaj KK)
BRUINSMA Evan John (11)
(Falco KC)
MILOSEVIC Strahinja (5)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Söjtöry Tamás, Minár László Balázs (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2018. október 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Sopron KCSopron KC I V, 82 - 81 2 - 1 LEMAR Brynton Jevon (21)
(Sopron KC)
GORDON Wesley Jamaal (10)
(Sopron KC)
WARNER Angelo Curtis (10)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, Lengyel Ádám (Forrai Sámuel)
Műsor - 2018. október 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I GY, 91 - 98 3 - 1 JOHNSON JR. Reginald (23)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (11)
(Kaposvári KK)
VOJVODA Dávid (7)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Kulcsár Tibor, Hervay Tibor (Faidt Mihály)
Műsor - 2018. október 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O GY, 94 - 77 4 - 1 ANDRIC Luksa (23)
(Szolnoki Olaj KK)
MILOSEVIC Strahinja (9)
(Szolnoki Olaj KK)
KOVÁCS Ákos (10)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Balogh Gyula (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2018. november 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I GY, 75 - 95 5 - 1 THOMPSON James Bernard (22)
(Zalakerámia ZTE KK)
THOMPSON James Bernard (8)
(Zalakerámia ZTE KK)
WARE Dustin Benison (11)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Goda László (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2018. november 10. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló DEACDEAC O GY, 99 - 75 6 - 1 BORISOV Milos (18)
(DEAC)
VOJVODA Dávid (14)
(Szolnoki Olaj KK)
VOJVODA Dávid (7)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Jakab László, dr. Mészáros Balázs (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2018. november 18. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I GY, 63 - 73 7 - 1 MILOSEVIC Strahinja (21)
(Szolnoki Olaj KK)
BOYKINS Jacobi (11)
(Alba Fehérvár)
BENKE Szilárd (4)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, Frányó Péter (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2018. november 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O GY, 104 - 75 8 - 1 VOJVODA Dávid (20)
(Szolnoki Olaj KK)
ANDRIC Luksa (8)
(Szolnoki Olaj KK)
PONGÓ Máté (6)
(PVSK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Pálla Zoltán, Kulcsár Tibor (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2018. december 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I GY, 70 - 71 9 - 1 MILOSEVIC Strahinja (19)
(Szolnoki Olaj KK)
VOJVODA Dávid (9)
(Szolnoki Olaj KK)
GREEN Juan'a Lanier (4)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Török Róbert, dr. Mészáros Balázs (Dernei Gábor)
Műsor - 2018. december 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Egis KörmendEgis Körmend O GY, 95 - 79 10 - 1 MILOSEVIC Strahinja (20)
(Szolnoki Olaj KK)
DELAS MARIO (9)
(Egis Körmend)
BENKE Szilárd (6)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Praksch Péter, Minár László Balázs (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2018. december 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE O GY, 76 - 71 11 - 1 VOJVODA Dávid (20)
(Szolnoki Olaj KK)
COLEMAN Marcus Orlando (15)
(Jászberény)
RAKIC Miljan (9)
(Jászberény)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Boros Tamás, Hervay Tibor (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2018. december 30. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP I GY, 72 - 86 12 - 1 CLARK Donte Jaquan (20)
(Serco - TF-BP)
MCLANE Logan Ives (9)
(Serco - TF-BP)
MILOSEVIC Strahinja (6)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Kovács Nimród, Nyilas István (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2019. január 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O GY, 64 - 58 13 - 1 VOJVODA Dávid (23)
(Szolnoki Olaj KK)
VOJVODA Dávid (8)
(Szolnoki Olaj KK)
VÁGVÖLGYI Ákos (6)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Goda László (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. január 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 78 - 77 13 - 2 GOVENS Anthony Darrin (18)
(Falco KC)
BENKE Szilárd (8)
(Szolnoki Olaj KK)
VOJVODA Dávid (8)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Cziffra Csaba, Benczur Tamás, Minár László Balázs (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2019. január 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Sopron KCSopron KC O GY, 83 - 74 14 - 2 WARNER Angelo Curtis (24)
(Sopron KC)
GORDON Wesley Jamaal (14)
(Sopron KC)
VOJVODA Dávid (6)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Pozsonyi László (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2019. január 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O GY, 96 - 78 15 - 2 JOHNSON JR. Reginald (20)
(Kaposvári KK)
BENKE Szilárd (9)
(Szolnoki Olaj KK)
UBILLA Emmanuel (11)
(Kaposvári KK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, dr. Mészáros Balázs, Csabai-Kaskötő Brigitta (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2019. február 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I GY, 63 - 76 16 - 2 ROWSEY Andrew Crist (16)
(Szolnoki Olaj KK)
BENKE Szilárd (9)
(Szolnoki Olaj KK)
VOJVODA Dávid (8)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Török Róbert (Nagy József)
Műsor - 2019. február 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 85 - 79 17 - 2 ANDRIC Luksa (27)
(Szolnoki Olaj KK)
BENKE Szilárd (9)
(Szolnoki Olaj KK)
WARE Dustin Benison (6)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Ádám József, Balog György Attila (Farkas Zoltán)
Műsor - 2019. március 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló DEACDEAC I V, 96 - 90 17 - 3 ROWSEY Andrew Crist (30)
(Szolnoki Olaj KK)
DUGAT Henry (10)
(DEAC)
DUGAT Henry (11)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Kulcsár Tibor (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2019. március 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O GY, 76 - 66 18 - 3 VOJVODA Dávid (20)
(Szolnoki Olaj KK)
TÓTH Ádám (8)
(Szolnoki Olaj KK)
VOJVODA Dávid (8)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter, Ádám József, Pozsonyi László (Faidt Mihály)
Műsor - 2019. március 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I V, 83 - 78 18 - 4 TAYLOR Kameron Milton Allante (26)
(PVSK)
PONGÓ Máté (8)
(PVSK)
PONGÓ Máté (9)
(PVSK)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Frányó Péter, Vida József (Faidt Mihály)
Műsor - 2019. március 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 104 - 72 18 - 5 THAMES Xavier Raynard (23)
(Egis Körmend)
TÓTH Ádám (7)
(Szolnoki Olaj KK)
PRICE Timothy Terell (6)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes Kelemen, Boros Tamás (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2019. március 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O GY, 80 - 74 19 - 5 DRAMICANIN Rastko (22)
(KTE-Duna Aszfalt)
MALESEVIC Nikola (11)
(Szolnoki Olaj KK)
VOJVODA Dávid (8)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Praksch Péter, Söjtöry Tamás (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2019. március 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP O GY, 109 - 97 20 - 5 TÓTH Ádám (27)
(Szolnoki Olaj KK)
MALESEVIC Nikola (10)
(Szolnoki Olaj KK)
VOJVODA Dávid (9)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Nagy Viktor, Lengyel Ádám (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2019. április 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE I V, 80 - 79 20 - 6 PANTELIC Djordje (19)
(Jászberény)
MILOSEVIC Nemanja (15)
(Szolnoki Olaj KK)
RAKIC Miljan (6)
(Jászberény)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Praksch Péter, Török Róbert, Pozsonyi László (Nagy József)

Megyei szövetségek