Férfi NB I. A csoport - Szolnoki Olaj KK
Műsor - 2018. szeptember 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I GY, 69 - 92 1 - 0 JUHOS Levente (22)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
ANDRIC Luksa (9)
(Szolnoki Olaj KK)
MILOSEVIC Strahinja (8)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Ádám József, Farkas Gábor, Kovács Nimród (Faidt Mihály)
Műsor - 2018. október 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O GY, 88 - 68 2 - 0 MILOSEVIC Strahinja (22)
(Szolnoki Olaj KK)
BRUINSMA Evan John (11)
(Falco KC)
MILOSEVIC Strahinja (5)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Söjtöry Tamás, Minár László Balázs (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2018. október 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3 .forduló Sopron KCSopron KC I V, 82 - 81 2 - 1 LEMAR Brynton Jevon (21)
(Sopron KC)
GORDON Wesley Jamaal (10)
(Sopron KC)
WARNER Angelo Curtis (10)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, Lengyel Ádám (Forrai Sámuel)
Műsor - 2018. október 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4 .forduló Kaposvári KKKaposvári KK I GY, 91 - 98 3 - 1 JOHNSON JR. Reginald (23)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (11)
(Kaposvári KK)
VOJVODA Dávid (7)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Kulcsár Tibor, Hervay Tibor (Faidt Mihály)
Műsor - 2018. október 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5 .forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O GY, 94 - 77 4 - 1 ANDRIC Luksa (23)
(Szolnoki Olaj KK)
MILOSEVIC Strahinja (9)
(Szolnoki Olaj KK)
KOVÁCS Ákos (10)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Balogh Gyula (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2018. november 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6 .forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I GY, 75 - 95 5 - 1 THOMPSON James Bernard (22)
(Zalakerámia ZTE KK)
THOMPSON James Bernard (8)
(Zalakerámia ZTE KK)
WARE Dustin Benison (11)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Goda László (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2018. november 10. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7 .forduló DEACDEAC O GY, 99 - 75 6 - 1 BORISOV Milos (18)
(DEAC)
VOJVODA Dávid (14)
(Szolnoki Olaj KK)
VOJVODA Dávid (7)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Jakab László, dr. Mészáros Balázs (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2018. november 18. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I GY, 63 - 73 7 - 1 MILOSEVIC Strahinja (21)
(Szolnoki Olaj KK)
BOYKINS Jacobi (11)
(Alba Fehérvár)
BENKE Szilárd (4)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, Frányó Péter (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2018. november 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9 .forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O GY, 104 - 75 8 - 1 VOJVODA Dávid (20)
(Szolnoki Olaj KK)
ANDRIC Luksa (8)
(Szolnoki Olaj KK)
PONGÓ Máté (6)
(PVSK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Pálla Zoltán, Kulcsár Tibor (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2018. december 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I GY, 70 - 71 9 - 1 MILOSEVIC Strahinja (19)
(Szolnoki Olaj KK)
VOJVODA Dávid (9)
(Szolnoki Olaj KK)
GREEN Juan'a Lanier (4)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Török Róbert, dr. Mészáros Balázs (Dernei Gábor)
Műsor - 2018. december 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10 .forduló Egis KörmendEgis Körmend O
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Praksch Péter, Minár László Balázs (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2018. december 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12 .forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE O
Műsor - 2018. december 30. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13 .forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP I
Műsor - 2019. január 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O
Műsor - 2019. január 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I
Műsor - 2019. január 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16 .forduló Sopron KCSopron KC O
Műsor - 2019. január 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17 .forduló Kaposvári KKKaposvári KK O
Műsor - 2019. február 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18 .forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I
Műsor - 2019. február 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19 .forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O
Műsor - 2019. március 2. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20 .forduló DEACDEAC I
Műsor - 2019. március 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O
Műsor - 2019. március 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22 .forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I
Műsor - 2019. március 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23 .forduló Egis KörmendEgis Körmend I
Műsor - 2019. március 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O
Műsor - 2019. március 27. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25 .forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE I
Műsor - 2019. március 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26 .forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP O

Megyei szövetségek