Férfi NB I. A csoport - DEACDEAC
Műsor - 2018. szeptember 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Egis KörmendEgis Körmend O GY, 82 - 78 1 - 0 BORISOV Milos (28)
(DEAC)
BORISOV Milos (11)
(DEAC)
MC NEAIL JR. Kenyon Tarrell (7)
(Egis Körmend)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs, Vida József (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2018. október 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I V, 95 - 81 1 - 1 BORISOV Milos (29)
(DEAC)
BORISOV Milos (10)
(DEAC)
WITTMANN Krisztián (6)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Frányó Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta (Balogh László György)
Műsor - 2018. október 13. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE O V, 73 - 80 1 - 2 NELSON Remon Migguel (27)
(Jászberény)
PANTELIC Djordje (11)
(Jászberény)
RAKIC Miljan (8)
(Jászberény)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Nagy Viktor (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2018. október 19. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP O GY, 74 - 70 2 - 2 TAYLOR Joseph Daniel (27)
(Serco - TF-BP)
MCLANE Logan Ives (15)
(Serco - TF-BP)
MCLANE Logan Ives (6)
(Serco - TF-BP)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Minár László Balázs, Lengyel Ádám (Balogh László György)
Műsor - 2018. október 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I V, 88 - 82 2 - 3 BELLOT-GREEN Tyrell Christopher (19)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
JUHOS Levente (8)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
BOLTIC Marko (10)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Ádám József, Török Róbert, Kovács Nimród (Bogárdi János)
Műsor - 2018. november 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O GY, 95 - 88 3 - 3 BORISOV Milos (31)
(DEAC)
BORISOV Milos (9)
(DEAC)
MANIGAT Jahenns-Ley (7)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Frányó Péter, Nyilas István (Farkas Zoltán)
Műsor - 2018. november 10. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I V, 99 - 75 3 - 4 BORISOV Milos (18)
(DEAC)
VOJVODA Dávid (14)
(Szolnoki Olaj KK)
VOJVODA Dávid (7)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Jakab László, dr. Mészáros Balázs (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2018. november 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O GY, 80 - 65 4 - 4 BORISOV Milos (21)
(DEAC)
HENDLEIN Roland (14)
(Kaposvári KK)
BORISOV Milos (7)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Minár László Balázs, Hervay Tibor (Balogh László György)
Műsor - 2018. november 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I V, 85 - 76 4 - 5 EVANS II. Shannon Eugene (21)
(Atomerõmû SE)
TRAJKOVSKI Bojan (11)
(Atomerõmû SE)
EVANS II. Shannon Eugene (9)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Rácz Zsolt Róbert, Kovács Nimród (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2018. december 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 91 - 72 5 - 5 BORISOV Milos (25)
(DEAC)
AMIGO Daniel (11)
(DEAC)
DUGAT Henry (7)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, dr. Mészáros Balázs, Goda László (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2018. december 22. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Sopron KCSopron KC I V, 102 - 85 5 - 6 WARNER Angelo Curtis (31)
(Sopron KC)
WIGGINS JR. Alan Anthony (7)
(Sopron KC)
DUGAT Henry (9)
(DEAC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Balog György Attila (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2018. december 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O GY, 91 - 78 6 - 6 BORISOV Milos (21)
(DEAC)
HEATH Jordan (8)
(Alba Fehérvár)
DUGAT Henry (14)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Söjtöry Tamás, Lengyel Ádám (Bernáth András)
Műsor - 2018. december 30. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O GY, 74 - 58 7 - 6 BORISOV Milos (28)
(DEAC)
IVOSEV Tamás (15)
(DEAC)
TAYLOR Kameron Milton Allante (5)
(PVSK)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Ádám József, Rácz Zsolt Róbert (Bogárdi János)
Műsor - 2019. január 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 113 - 82 7 - 7 HAMMONDS Leyton Grant (21)
(Egis Körmend)
BORISOV Milos (10)
(DEAC)
NÉMETH Ákos (4)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Török Róbert, Boros Tamás (Nagy József)
Műsor - 2019. január 13. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O GY, 89 - 86 8 - 7 BORISOV Milos (21)
(DEAC)
DRAMICANIN Rastko (11)
(KTE-Duna Aszfalt)
DUGAT Henry (11)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Farkas Gábor, dr. Mészáros Balázs (Valovics István)
Műsor - 2019. január 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE I V, 92 - 82 8 - 8 COLEMAN Marcus Orlando (24)
(Jászberény)
PANTELIC Djordje (13)
(Jászberény)
PITTS Damier Erik (8)
(Jászberény)
Aréna: Belvárosi Általános Iskola Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, Goda László (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2019. január 26. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP I GY, 69 - 81 9 - 8 DUGAT Henry (21)
(DEAC)
BOGNÁR Kristóf (12)
(DEAC)
KRNJAJSKI Boris (5)
(Serco - TF-BP)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Balog György Attila, Horváth Csongor Béla (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2019. január 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O GY, 83 - 71 10 - 8 IVOSEV Tamás (17)
(DEAC)
IVOSEV Tamás (12)
(DEAC)
BORISOV Milos (6)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2019. február 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 103 - 96 10 - 9 BORISOV Milos (21)
(DEAC)
BRUINSMA Evan John (10)
(Falco KC)
GOVENS Anthony Darrin (9)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Kapitány Gellért, Benczur Tamás, Kovács Nimród (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2019. március 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O GY, 96 - 90 11 - 9 ROWSEY Andrew Crist (30)
(Szolnoki Olaj KK)
DUGAT Henry (10)
(DEAC)
DUGAT Henry (11)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Kulcsár Tibor (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2019. március 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I V, 103 - 79 11 - 10 IVOSEV Tamás (28)
(DEAC)
HENDLEIN Roland (9)
(Kaposvári KK)
UBILLA Emmanuel (10)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Török Róbert, Fodor Attila (Nagy József)
Műsor - 2019. március 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O V, 88 - 92 11 - 11 BORISOV Milos (21)
(DEAC)
AMIGO Daniel (11)
(DEAC)
KOVÁCS Ákos (10)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Papp Péter, Rácz Zsolt Róbert (Bernáth András)
Műsor - 2019. március 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I GY, 112 - 114 12 - 11 THOMPSON James Bernard (31)
(Zalakerámia ZTE KK)
BORISOV Milos (13)
(DEAC)
DUGAT Henry (10)
(DEAC)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter, Söjtöry Tamás, Kovács Nimród (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. március 23. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Sopron KCSopron KC O GY, 104 - 97 13 - 11 WARNER Angelo Curtis (33)
(Sopron KC)
GORDON Wesley Jamaal (12)
(Sopron KC)
WARNER Angelo Curtis (5)
(Sopron KC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Farkas Gábor, dr. Mészáros Balázs (Fekete László)
Műsor - 2019. március 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I V, 93 - 89 13 - 12 TAYLOR Kameron Milton Allante (24)
(PVSK)
TAYLOR Kameron Milton Allante (8)
(PVSK)
DUGAT Henry (6)
(DEAC)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Fodor Attila, Nyilas István (Fekete László)
Műsor - 2019. április 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I V, 92 - 82 13 - 13 AMIGO Daniel (25)
(DEAC)
FILIPOVITY Márkó (11)
(Alba Fehérvár)
MANIGAT Jahenns-Ley (7)
(DEAC)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Frányó Péter, Lengyel Ádám (Dr. Gencsev Plámen)

Megyei szövetségek