Férfi NB I. A csoport - DEAC
Műsor - 2018. szeptember 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1 .forduló Egis KörmendEgis Körmend O GY, 82 - 78 1 - 0 BORISOV Milos (28)
(DEAC)
BORISOV Milos (11)
(DEAC)
MC NEAIL JR. Kenyon Tarrell (7)
(Egis Körmend)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs, Vida József (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2018. október 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I V, 95 - 81 1 - 1 BORISOV Milos (29)
(DEAC)
BORISOV Milos (10)
(DEAC)
WITTMANN Krisztián (6)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Frányó Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta (Balogh László György)
Műsor - 2018. október 13. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3 .forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE O V, 73 - 80 1 - 2 NELSON Remon Migguel (27)
(Jászberény)
PANTELIC Djordje (11)
(Jászberény)
RAKIC Miljan (8)
(Jászberény)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Nagy Viktor (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2018. október 19. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4 .forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP O GY, 74 - 70 2 - 2 TAYLOR Joseph Daniel (27)
(Serco - TF-BP)
MCLANE Logan Ives (15)
(Serco - TF-BP)
MCLANE Logan Ives (6)
(Serco - TF-BP)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Minár László Balázs, Lengyel Ádám (Balogh László György)
Műsor - 2018. október 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I V, 88 - 82 2 - 3 BELLOT-GREEN Tyrell Christopher (19)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
JUHOS Levente (8)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
BOLTIC Marko (10)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Ádám József, Török Róbert, Kovács Nimród (Bogárdi János)
Műsor - 2018. november 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O GY, 95 - 88 3 - 3 BORISOV Milos (31)
(DEAC)
BORISOV Milos (9)
(DEAC)
MANIGAT Jahenns-Ley (7)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Frányó Péter, Nyilas István (Farkas Zoltán)
Műsor - 2018. november 10. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7 .forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I V, 99 - 75 3 - 4 BORISOV Milos (18)
(DEAC)
VOJVODA Dávid (14)
(Szolnoki Olaj KK)
VOJVODA Dávid (7)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Jakab László, dr. Mészáros Balázs (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2018. november 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8 .forduló Kaposvári KKKaposvári KK O GY, 80 - 65 4 - 4 BORISOV Milos (21)
(DEAC)
HENDLEIN Roland (14)
(Kaposvári KK)
BORISOV Milos (7)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Minár László Balázs, Hervay Tibor (Balogh László György)
Műsor - 2018. november 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9 .forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I V, 85 - 76 4 - 5 EVANS II. Shannon Eugene (21)
(Atomerõmû SE)
TRAJKOVSKI Bojan (11)
(Atomerõmû SE)
EVANS II. Shannon Eugene (9)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Rácz Zsolt Róbert, Kovács Nimród (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2018. december 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10 .forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, dr. Mészáros Balázs, Goda László (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2018. december 22. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11 .forduló Sopron KCSopron KC I
Műsor - 2018. december 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O
Műsor - 2018. december 30. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13 .forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O
Műsor - 2019. január 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14 .forduló Egis KörmendEgis Körmend I
Műsor - 2019. január 13. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O
Műsor - 2019. január 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16 .forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE I
Műsor - 2019. január 26. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17 .forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP I
Műsor - 2019. január 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18 .forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O
Műsor - 2019. február 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I
Műsor - 2019. március 2. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20 .forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O
Műsor - 2019. március 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21 .forduló Kaposvári KKKaposvári KK I
Műsor - 2019. március 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22 .forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O
Műsor - 2019. március 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23 .forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I
Műsor - 2019. március 23. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24 .forduló Sopron KCSopron KC O
Műsor - 2019. március 27. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I
Műsor - 2019. március 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26 .forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I

Megyei szövetségek