Műsor - 2017. október 30. 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló PTE-EMES Petőfi SEPTE-EMES Petőfi SE O GY, 101 - 33 1 - 0 KARLÓCAI Julianna (22)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (11)
(TFSE)
HERMAN Aliz (7)
(TFSE)
Aréna: TF E-terem Játékvezetők: Lövei László, Lázár Zs. György
Műsor - 2017. november 8. 19:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló PTE-PEACPTE-PEAC I GY, 34 - 125 2 - 0 VARGA Barbara (32)
(TFSE)
VARGA Barbara (12)
(TFSE)
MIHÁCZI Diána (9)
(TFSE)
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok Játékvezetők: Danka Péter, Szalóki Bence
Műsor - 2017. november 13. 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló BME-MAFCBME-MAFC O GY, 111 - 29 3 - 0 KOVÁTS Gabriella (19)
(TFSE)
VARGA Barbara (10)
(TFSE)
MIHÁCZI Diána (6)
(TFSE)
Aréna: TF E-terem Játékvezetők: Lövei László, Stánicz Péter
Műsor - 2017. november 20. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Szombathelyi Egyetemi SportegyesületSzombathelyi Egyetemi Sportegyesület I GY, 46 - 95 4 - 0 KARLÓCAI Julianna (27)
(TFSE)
VARGA Barbara (10)
(TFSE)
GEREBEN Dorka (8)
(TFSE)
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok Játékvezetők: Magyari Tibor, Lipics László
Műsor - 2018. február 5. 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló SZKA Egyetemi U25SZKA Egyetemi U25 O GY, 88 - 60 5 - 0 NÉMETH Alma (26)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (15)
(TFSE)
MIHÁCZI Diána (7)
(TFSE)
Aréna: TF E-terem Játékvezetők: Sentényi Barna, Matics Sándor
Műsor - 2018. február 12. 20:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló PTE-EMES Petőfi SEPTE-EMES Petőfi SE I GY, 46 - 110 6 - 0 NÉMETH Alma (22)
(TFSE)
VARGA Barbara (11)
(TFSE)
MIHÁCZI Diána (7)
(TFSE)
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok Játékvezetők: Danka Péter, Szalóki Bence
Műsor - 2018. február 19. 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló PTE-PEACPTE-PEAC O GY, 113 - 30 7 - 0 VARGA Barbara (31)
(TFSE)
VARGA Barbara (14)
(TFSE)
GEREBEN Dorka (9)
(TFSE)
Aréna: TF E-terem Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Pohánka Balázs
Műsor - 2018. február 26. 20:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló BME-MAFCBME-MAFC I GY, 28 - 80 8 - 0 NÉMETH Alma (19)
(TFSE)
SZELI Dorina (13)
(TFSE)
MIHÁCZI Diána (5)
(TFSE)
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem Játékvezetők: Gaál István, Kruk Melinda
Műsor - 2018. március 5. 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Szombathelyi Egyetemi SportegyesületSzombathelyi Egyetemi Sportegyesület O GY, 76 - 40 9 - 0 VARGA Barbara (22)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (17)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (5)
(TFSE)
Aréna: TF E-terem Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Gyurka Tamás
Műsor - 2018. március 13. 17:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló SZKA Egyetemi U25SZKA Egyetemi U25 I GY, 42 - 78 10 - 0 KOVÁTS Gabriella (18)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (15)
(TFSE)
KARLÓCAI Julianna (9)
(TFSE)
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok Játékvezetők: Sebesi Gábor, Vajda Balázs

Megyei szövetségek