Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Miskolci Egyetem | I | GY, 70 - 75 | 1 - 0 |
ARAD Zsófia (24) (Miskolci Egyetem) |
ARAD Zsófia (16) (Miskolci Egyetem) |
VASAS Orsolya (11) (Miskolci Egyetem) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Lónáth László, Marton Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | O | GY, 111 - 5 | 2 - 0 |
SZABÓ Gréta (33) (Debreceni Egyetem) |
RADVÁNYI Dóra (16) (Debreceni Egyetem) |
KERNÁCS Réka (10) (Debreceni Egyetem) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Bács Csaba, Kisházi Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | ELTE BEAC | O | GY, 49 - 45 | 3 - 0 |
HIZSNYIK Dóra (21) (ELTE BEAC) |
FOLTIN Blanka (22) (Debreceni Egyetem) |
GÁL Annamária (4) (Debreceni Egyetem) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Kisházi Béla, Kokas Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | EKE EVSI | I | GY, 36 - 63 | 4 - 0 |
PAPP Alexandra (21) (Debreceni Egyetem) |
KIRI Zsófia (18) (EKE EVSI) |
ZSOLDOS Mónika (4) (EKE EVSI) |
Aréna: Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Játékvezetők: Takács Zoltán, Sörlei Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Miskolci Egyetem | O | GY, 75 - 43 | 5 - 0 |
ARAD Zsófia (22) (Miskolci Egyetem) |
ARAD Zsófia (12) (Miskolci Egyetem) |
GÁL Annamária (6) (Debreceni Egyetem) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Kisházi Béla, Hegedűs Imre |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Szegedi RSC | I | V, 74 - 68 | 5 - 1 |
VÁRI Zita (30) (Szegedi RSC) |
RADÓCZ Fanni (10) (Szegedi RSC) |
NAGY Lili (7) (Szegedi RSC) |
Aréna: SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Kovács Gergely |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Közgáz SC és DSK | O | V, 51 - 66 | 5 - 2 |
FOLTIN Blanka (23) (Debreceni Egyetem) |
FOLTIN Blanka (12) (Debreceni Egyetem) |
DOKTOR Anna (6) (Közgáz SC és DSK) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Kisházi Béla, Kokas Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | I | GY, 13 - 131 | 6 - 2 |
KATONA Ágnes (35) (Debreceni Egyetem) |
GÁL Annamária (11) (Debreceni Egyetem) |
GÁL Annamária (10) (Debreceni Egyetem) |
Aréna: Nyíregyházi Főiskola | Játékvezetők: Zalai Ákos, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | EKE EVSI | O | GY, 127 - 16 | 7 - 2 |
GÁL Annamária (22) (Debreceni Egyetem) |
FOLTIN Blanka (12) (Debreceni Egyetem) |
GÁL Annamária (6) (Debreceni Egyetem) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | ELTE BEAC | I | GY, 64 - 69 | 8 - 2 |
FOLTIN Blanka (16) (Debreceni Egyetem) |
BOGNÁR-SZABÓ Réka (10) (Debreceni Egyetem) |
BOGNÁR-SZABÓ Réka (7) (Debreceni Egyetem) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Kruk Melinda, Oláh Márk |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Szegedi RSC | O | GY, 68 - 56 | 9 - 2 |
JÁVOR Petra (16) (Debreceni Egyetem) |
FOLTIN Blanka (17) (Debreceni Egyetem) |
GÁL Annamária (6) (Debreceni Egyetem) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Kisházi Béla, Hegedűs Imre |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Közgáz SC és DSK | I | GY, 61 - 64 | 10 - 2 |
FOLTIN Blanka (27) (Debreceni Egyetem) |
FOLTIN Blanka (27) (Debreceni Egyetem) |
DOKTOR Anna (4) (Közgáz SC és DSK) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Kruk Melinda, Matics Sándor |