Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | PINKK SE | O | V, 57 - 64 | 0 - 1 |
ZSILINSZKI Lilla (25) (PINKK SE) |
LISKA Nikoletta (14) (ZTE NKK II.) |
CUKIC Tijana (9) (PINKK SE) |
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Magyari Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | PEAC-Pécs-Pingvinek | O | V, 62 - 86 | 0 - 2 |
VINCZE Virág (21) (ZTE NKK II.) |
DEMETER Nóra (13) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
PUCZ Eszter (5) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Fleischmann Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | PINKK SE | I | V, 56 - 45 | 0 - 3 |
ZSILINSZKI Lilla (21) (PINKK SE) |
KOVÁCS Cintia (9) (ZTE NKK II.) |
CUKIC Tijana (6) (PINKK SE) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | O | V, 55 - 69 | 0 - 4 |
PAPP Klaudia (21) (Nyíregyházi Kosársuli) |
HERSICS Adrienn (12) (ZTE NKK II.) |
BÍRÓ Petra Emese (3) (Nyíregyházi Kosársuli) |
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Aluinvent DVTK Miskolc U23 | O | V, 57 - 81 | 0 - 5 |
ARAD Zsófia (18) (DVTK) |
LISKA Nikoletta (10) (ZTE NKK II.) |
ARAD Zsófia (5) (DVTK) |
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Aluinvent DVTK Miskolc U23 | I | V, 85 - 47 | 0 - 6 |
HALÁSZ Zsófia (20) (DVTK) |
SIKORA Emőke (11) (DVTK) |
VINCZE Virág (4) (ZTE NKK II.) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Lengyel Ádám, Domán István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | DEAC DSI | O | V, 51 - 61 | 0 - 7 |
VINCZE Virág (19) (ZTE NKK II.) |
FOLTIN Blanka (17) (DEAC DSI) |
VINCZE Virág (6) (ZTE NKK II.) |
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Dávid Kornél KA | I | V, 89 - 57 | 0 - 8 |
LAUFER Gabriella (32) (Dávid Kornél KA) |
ROZSICS Teodóra (15) (Dávid Kornél KA) |
FEKETE Csilla (13) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Józsa A. Junior, Németh Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Dávid Kornél KA | O | V, 56 - 79 | 0 - 9 |
LAUFER Gabriella (30) (Dávid Kornél KA) |
LAUFER Gabriella (13) (Dávid Kornél KA) |
FEKETE Csilla (10) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Fleischmann Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | PEAC-Pécs-Pingvinek | I | V, 87 - 56 | 0 - 10 |
VINCZE Virág (18) (ZTE NKK II.) |
SZŰCS Réka (7) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
SZŰCS Luca Gabriella (8) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Bálind Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | I | V, 88 - 59 | 0 - 11 |
KOVÁCS Georgina (29) (ZTE NKK II.) |
BÍRÓ Petra Emese (9) (Nyíregyházi Kosársuli) |
VINCZE Virág (7) (ZTE NKK II.) |
Aréna: Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Lengyel Ádám, Domán István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | DEAC DSI | I | V, 70 - 60 | 0 - 12 |
MEZEI-GÖTTLINGER Anna Ilona (25) (DEAC DSI) |
LISKA Nikoletta (14) (ZTE NKK II.) |
KERNÁCS Réka (6) (DEAC DSI) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Makrai Márton, Tóth Kitti |