Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | MTK-Budapest | O | GY, 93 - 53 | 1 - 0 |
MC CALL Erica Angelyn (20) (KSC-Szekszárd) |
SZÉKELY-HORVÁTH Zsuzsanna (6) (MTK) |
TEJA Oblak (7) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gál János, Varga-Záray Kata, Radnóti Miklós (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | PINKK-Pécsi 424 | O | GY, 76 - 49 | 2 - 0 |
KRNJIC Sara (20) (KSC-Szekszárd) |
CHESLEK Shelby cheyanne (14) (PINKK-Pécsi 424) |
TEJA Oblak (4) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Minár László, Csabai-Kaskötő Brigitta (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | CMB CARGO UNI Győr | I | GY, 74 - 79 | 3 - 0 |
TEJA Oblak (21) (KSC-Szekszárd) |
KRNJIC Sara (8) (KSC-Szekszárd) |
TEJA Oblak (6) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, Farkas Gábor, Vida József (Gincsai János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | ZTE Női Kosárlabda Klub | O | GY, 81 - 49 | 4 - 0 |
BÁLINT Réka (24) (KSC-Szekszárd) |
KRNJIC Sara (7) (KSC-Szekszárd) |
STUDER Ágnes (10) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter, Radnóti Miklós, Válé Flórián (Páli Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | VBW CEKK Cegléd | O | GY, 72 - 67 | 5 - 0 |
MC CALL Erica Angelyn (19) (KSC-Szekszárd) |
NAGY-BUJDOSÓ Nóra (9) (VBW CEKK Cegléd) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (5) (VBW CEKK Cegléd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Győrffy Pál, Fodor Attila (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Vasas Akadémia | I | GY, 57 - 79 | 6 - 0 |
KRNJIC Sara (21) (KSC-Szekszárd) |
KRNJIC Sara (9) (KSC-Szekszárd) |
TEJA Oblak (7) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Hervay Tibor, Goda László, Vida Béla (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Sopron Basket | O | GY, 66 - 53 | 7 - 0 |
STUDER Ágnes (18) (KSC-Szekszárd) |
MC CALL Erica Angelyn (14) (KSC-Szekszárd) |
TEJA Oblak (4) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Kapitány Gellért, Benczur Tamás (Várhalmi Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Aluinvent DVTK Miskolc | O | GY, 59 - 55 | 8 - 0 |
MC CALL Erica Angelyn (17) (KSC-Szekszárd) |
GEREBEN Lívia (9) (KSC-Szekszárd) |
RUFF-NAGY Dóra (7) (Aluinvent DVTK Miskolc) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, Győrffy Pál, Ádám József (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | BEAC Újbuda | I | GY, 57 - 82 | 9 - 0 |
MC CALL Erica Angelyn (18) (KSC-Szekszárd) |
KRNJIC Sara (14) (KSC-Szekszárd) |
TEJA Oblak (7) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Balogh Gyula, Csabai-Kaskötő Brigitta, Varga-Záray Kata (Bodrogváry Iván) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | PEAC-Pécs | O | GY, 86 - 50 | 10 - 0 |
MC CALL Erica Angelyn (17) (KSC-Szekszárd) |
IMOVBIOH SARAH (10) (PEAC-Pécs) |
TEJA Oblak (10) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Söjtöry Tamás, Kovács Nimród (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | MTK-Budapest | I | GY, 60 - 75 | 11 - 0 |
ADAMECZ Lilla (19) (MTK) |
SZÉKELY-HORVÁTH Zsuzsanna (7) (MTK) |
TEJA Oblak (5) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gál János, Vida Béla, Válé Flórián (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | VBW CEKK Cegléd | I | GY, 68 - 80 | 12 - 0 |
TEJA Oblak (19) (KSC-Szekszárd) |
MOKANGO MODIRI Chanel (12) (VBW CEKK Cegléd) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (6) (VBW CEKK Cegléd) |
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Győrffy Pál, Balogh Gyula (Gincsai János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | PINKK-Pécsi 424 | I | GY, 53 - 83 | 13 - 0 |
GEREBEN Lívia (16) (KSC-Szekszárd) |
JAKOVINA TINA (6) (PINKK-Pécsi 424) |
SÁNTA Petra (4) (PINKK-Pécsi 424) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Boros Tamás, Esztergályos Róbert (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | CMB CARGO UNI Győr | O | GY, 80 - 70 | 14 - 0 |
TEJA Oblak (18) (KSC-Szekszárd) |
MC CALL Erica Angelyn (10) (KSC-Szekszárd) |
TEJA Oblak (6) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Rácz Zsolt (Balogh László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | ZTE Női Kosárlabda Klub | I | V, 68 - 57 | 14 - 1 |
PARKER Nadia Angelica (22) (ZTE NKK) |
MC CALL Erica Angelyn (10) (KSC-Szekszárd) |
HEGEDÜS-ÖRI Györgyi (6) (ZTE NKK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, Győrffy Pál, Jakab László (Szabadvári János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Vasas Akadémia | O | GY, 86 - 67 | 15 - 1 |
GEREBEN Lívia (20) (KSC-Szekszárd) |
GEREBEN Lívia (6) (KSC-Szekszárd) |
STUDER Ágnes (7) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Balog György, Hervay Tibor, Kovács Nimród (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Sopron Basket | I | V, 77 - 65 | 15 - 2 |
BROOKS Jelena (22) (Sopron Basket) |
KRNJIC Sara (14) (KSC-Szekszárd) |
STUDER Ágnes (8) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Győrffy Pál, Söjtöry Tamás (Gincsai János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Aluinvent DVTK Miskolc | I | GY, 52 - 59 | 16 - 2 |
BREWER Alyssia (17) (Aluinvent DVTK Miskolc) |
KRNJIC Sara (12) (KSC-Szekszárd) |
FONTENETTE Ashleigh (3) (Aluinvent DVTK Miskolc) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, Vida Béla (Várhalmi Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | BEAC Újbuda | O | GY, 75 - 51 | 17 - 2 |
PUSZTAI Petra Panna (19) (BEAC Újbuda) |
BARNAI Judit Eszter (12) (BEAC Újbuda) |
TEJA Oblak (7) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Minár László, Rácz Zsolt, Bagi Bálint (Balogh László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | PEAC-Pécs | I | GY, 67 - 74 | 18 - 2 |
IMOVBIOH SARAH (19) (PEAC-Pécs) |
MC CALL Erica Angelyn (12) (KSC-Szekszárd) |
MANDIC Sanja (8) (PEAC-Pécs) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Benczur Tamás, Mészáros Balázs dr. (Faidt Mihály) |